Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

salsakatarinka

CO MYŚLEC O TYM FACECIE ???

Polecane posty

Gość
"Nie pokazuj tak tego jezorka bo Ci go urwę " proszę ❤️ BARDZO ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TY masz 20 :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASOCHISTA ;) :P A tak przy okazji : chce zrobic sobie tatuaż na pupie albo z przodu nisko i nie wiem czy robic z tego wzgledu ze nie wiem czy to nie przeszkadza facetom . Niby w dupie mam Wasza opinie ale kiedys ktos mi powiedzial ze nigdy nie tknal by dziewczyny z tatuazem w takim miejscu bo tylko dziwki tam maja :O . A nie chce aby facet widzac moj tatuaz pomyslal ze jestem dziewczyna lekkich obyczajow :O choc bardzo bym chciala miec , mialam z henny i fajnie to wygladalo :) Jak mam okazje to wszytskich sie pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
może być ale jaki? wzór? serduszko??????? co do tyłeczka to UWILBIAM go pieścić języczkiem bardzo gługoooo :P ;) Stopeczki tez :P ;) wiek masz ok :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no co Ty , masz mnie za tandeciare ? serduszko? a fuj :O Nie wiem jaki , podoba mi sie kilka wzrow ale nie ma jak opisac a szukac w necie mi sie nie chce , net za wolno chodzi i nie mam cierpliwosci . Odpowiedni do czego? :P Masz fiola na pkt tyleczka i stopek kobiecych a ja mam fiola na pkt dloni i brzuszka męskiego wrrr.... :D Fajny tyleczek tez mile widziany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to się fantastycznie składa bo tyłeczek mam podobno bardzo sexy :P ;) ładny i jędrny :P ;) brzuch chyba ma ok :P ;) pasek włosków od peniska do pępka :P ;) dłonie chyba też :P ;) UWIELBIAM DŁONI kobiece BARDZO jak są zadbane :P ;) tipsy są boskie :P ;) 1.stopy 2.dłonie 3.pupa i piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akurat u facetow standard , no ok oprocz tych stopek i dloni , nie wszyscy na to zwracaja uwage :) Lubie jak facet ma lekko zaokraglony brzuszek , lubie miec co posmyrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lubie jak facet ma lekko zaokraglony brzuszek , lubie miec co posmyrac kiedyś miałem kaloryferek ale teraz ma leciutko zaokrąglony :P ;) uwielbiam ladana bieliznę, buciki na wysokim obcasie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre wzory tatuazy do ktorych podales link sa fajne :D Badz co badz wolalabym zrobic z przodu na .... (cenzura ) :P z uwagi na to ze na pupie mam mam pieprzyk i mysle ze glupio wygladaloby : z 1 str tatuaz a z 2 pieprzyk a tym bardzoej na tym samym posladku tatuaz i pieprzyk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
na pusi... :P ;) to słodko :P ;) lubię gładką a u góry cienki pasek włosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak na "pusi" :P Lubie jeszcze jak facet wychodzi z kąpieli i chodzi po mieszkanku w reczniku tak niziutko spuszczonym , a do tego jeszcze jest mokry ... mrr... chyba dlugo bym nie wytrzymala i rzucila sie na Niego ;) :P Mam jeszcze taki fetysz: uwielbiam facetow w okularach , jak nie ma to ok , zadna tragedia ale jak ma to cud miod i orzeszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie ma okularów bo ma sokoli wzrok :P lubię dominacje być psem ale i tez i Panem :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jeśli już będą bolały to ja wycałuje i wyliże :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano ładnie ładnie a jak Ci sie tak to podoba to sam żeś załóż i polataj , rowniez bedziesz wygladal ponetnie i zgrabnie ;) ;) :P Butki ladne ale kolorki moglyby byc troszke inne , jak na moj gust oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... dominować lubię , wiziac faceta za krawata i .... :D Ale nie powiem , akcja w stylu : facet bierze mnie z zaskoczenia i robi ze mna co tam sobie chce , ale tak troszke hmm... ostrzej , zebym czula ze nie moge sie postawic itd , wiesz o co chodzi to ehh... az sie rozmarzylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze wiele fantazji ktore chcialabym aby staly sie rzeczywistoscią ale pisac nie bede bom sie wstydze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
eh... dominować lubię , wiziac faceta za krawata i .... JESTEŚ KOCHANA ❤️ strasznie lubię być zdominowany :P ;) lubię mały brutalek i barć na ostro :P ;) ja tez ma wiele fantazji :o 😭 tutaj tego nie napisze!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lubię mały brutalek i barć na ostro" Ale tylko mały , żadne ostre bicie tak ze poscianach rzuca nie wchodzi w gre ale taki maly , czemu nie :D Lubie tez jak mnie facet tak fajnie , ostro po tyleczku smyra , i to nie koniecznie w łóżku , przy calowaniu sie zwyklym rowniez, jak mnie wezmie za tyleczek , lekko podnosi i tak międoli drapieznie ... ehhh... Nęci mnie starsznie jeszcze taka akcja ( to akurat moge napisac tutaj , to nic takiego ) : Ide w samym plaszczyku do faceta do pracy (pod spodem nic a nic , ewetualnie jakas seksowana bielizna ) , przychodze np do biura , wchodze bez pukania , nie mowiac nic zamykam drzwi i dobieram sie tam gdzie trzeba , na sama mysl to az ... hrrrr...hrrr... :classic_cool: Oczywiscie dobrze by bylo jakby ludzi nie bylo , no nie wiem... moze po godzinach by zostal albo jakas przerwa by byla hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak po godzinach będę sam!! powiem ze mam dużo pracy muszę nadrobić!!! :P ;) brutalek ale w granicach rozsądku żadnego ranienia i kaleczenia ciała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak nie mozna , nie mozesz wiedziec ze kobitka do Ciebie przyjdzie , nie bedzie niespodzianki 😠 ;) :P Wlasnie mi sie przypomnialo: mam bzika mam pkt przezroczystej bielizny , majteczki obowiazkowo musza byc wlasnie takie :D Ewentualnie strongi na bardzo cieniutki sznureczkach , nalepiej wiazanych po bokach :D Ok , przyznam sie , czasem tez lubię zalozyc figi w fajne wzorki np pszczolki , kwiatuszki , jakies falbaneczki hahaha :D No co,? w końcu jestem jeszcze dzieckiem :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
😭 wszytko super i fajnie 😭 tylko to grzech chyba :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz ale spalam dzis ok 2 godzin tylko wiec musisz pisac "czytelniej" :P Nie każ mi sie domyslac , moje szare komorki śpią :O Co jest grzechem? to że lubie nosić filuterne majteczki w pszczolki i takie tam czy to ze piszemy o tym o czym piszemy? Stawiam na opcje nr 2 ale wole sie upewnic , zeby nie bylo :P Jezeli 2 to ja tam nic zlego w tym nie widze , poprostu w sposob kulturalny i dosc konkretny wymieniamy sie swoimi upodobaniami dotyczacymi pewnej sfery zcia czlowieka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem zboczeńcem :o :o 😭 ale dobrym i wspaniałym :o :) nawet pisanie o tych rzeczach to grzech 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wlasnie pójdę do piekla jak sie nie zmienię :o :o 😭 tylko ze UWIELBIAM SEKS :o 😭 wiecznie mi mało :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×