Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

salsakatarinka

CO MYŚLEC O TYM FACECIE ???

Polecane posty

Jakim zboczencem? Raczej normalnym zdrowym facetem :P Jezeli nazywasz sie zboczencem to co ja mam o sobie powiedziec? napalona , niewyżyta , zboczona małolata ( no ok z malolata to przesadzilam :P ) :O Nie , wole myslec że ze mna jest wszytsko ok ... to jest chyba :O ;) Wszytsko co ludzkie nie jest mi obce . A co ludzkie nie moze byc grzechem :P eh... żartowniś sie znalazl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"napalona , niewyżyta , zboczona małolata " to idealnie dla mnie :P ;) czuje ze mam większe libido :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci mało to znajdz sobie dziewuszke ( jezeli nie masz) . A jak preferujesz luzne zwiazki , bez zobowiązań to rowniez nie widze problemu , pelno jest panienek ktore lubia ten sport i nie chca sie wiazać :P Ewentualnie agnecja ;) Widzisz ile masz rozwiazan . wystrczy chciec :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to idealnie dla mnie czuje ze mam większe libido " j.w. pelno jest panienek , wiec jest w czym wybierac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak wiem :P ;) mógłby mieć kobietę dla seks zobowiązań :P ;) tylko to grzech 😭 chce seks po ślubie :o :o :) Wyślesz mi fotkę proszę 🌻 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bez zobowiązań * :P :P kusi mnie strasznie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nimfomanki :classic_cool: :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty z tym grzechem to nie rob sobie jaj :P Po slubie? myslisz ze kobieta bedzie tyle czekala ? :classic_cool: ;) :D:D:D:D:D:D Co do fotki , a po co Ci? :P Nie szukam faceta na male bzykanko bez zobowiazan , nie jestem taka :P Ja Cie bynajmniej o nic nie oskarżam , a pisze w ramach scislosci :P A zdjecie na kafe gdzies sie wala , a znalezienie jest podobno banalnie proste , jeden forumowicz w 5 minut ją znalazł 😠 😭 wiec Ty rowniez nie piwinienes miec z tym problem :P W sumie to moglabym wyslac ale jak juz wczesniej wspomnialam , z mailem cos jest i musze czekac az cos z tym zrobia , sama nie wiem z ktorej strony mam to ugryzc. A nie wysle Ci z maila ktorego uzywam na codzień , imie , jest , nazwisko i wogole :P A Ty mi swoja wyslesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
poczekaj sekudne jem parówkę gruba przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to smacznego :P a ja ide migusiem wezme szałera bom jeszcze leże w łóżku :O 5 minet i bede :D P.S. nie musisz mi sie tlumaczyc ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziękuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz powodzenie masz ;) :D A linka nie odtworzę , net mi slabo dziala :O No to jak , dostane Twoja fotunię? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chyba jednak mało spałaś :P ;) i znów mam @ :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak sie otworzyło :) calkiem fajna nutka aczkolwiek nie slucham Connor ale niektore jej piosenki sa ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to super ze sie podobało @ :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kochanie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z Krk a TY? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie napisalam ze maila mam spartolonego , bo o to Ci chodzi tak? :P :D Białystok ale jak dobrze pojdzie od nastpenego semestru bede mieszkala w Gdyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Skarbie napisalam ze maila mam spartolonego , bo o to Ci chodzi tak? przepraszam :o :o Białystok ale jak dobrze pojdzie od nastpenego semestru bede mieszkala w Gdyni babcie mam z tych stron :P :P ;) Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom , to sie wyjasnilo , myslalam ze jestem tak tempa ze nie wiem o co chodzi z ta @ , wszak pisalam juz ze 3 razy ze mail mi nie trybi a Ty non stop z ta @ hehe :P Nic nie szkodzi :D Taka mala dygresja : wlasnie byla sasiadka cos tam pozyczyc , matko ta to ...eh ...szkoda gadac , dziewczyna mloda (ok 26lat) , cycki zwisaja do kolan a ta bez stanika jeszcze chodzi , na podworko tez tak wylazi :O Ok , mam komleksy w powodu malego biustu ale jakbym miala wybierac miedzy takimi zwisami a swoimi to juz wole swoje :) I to mnie pociesza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jak chcesz moja fote to zglos sie do BNB On wie gdzie jest , ja niestety nie pamiętam na jakim temacie wrzucilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mały biust jest strasznie sexy UWIELBIAM taki TY masz rozmiar B wiec bosko 👄 chciałbyś dźwigać dwie ciężkie kule????????? :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kto to jest BNB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kocham małe piersi :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gdzie jest BNB? topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×