Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

salsakatarinka

CO MYŚLEC O TYM FACECIE ???

Polecane posty

Jesooo ludzie to tylko internet!!! I jaki podryw? :O Klikalismy o pierdolach i nic wiecej a Wy odrazu niewiadomo co . Wyluzujcie czy ja ze Zlotym cos kombinuje? Otoz nie , internet to tylko wirtulany swiat . A co mam pisac jak mi to zle , plakac i lemantowac? Ano nie . Zreszta myslcie sobie co chcecie ale jak traktujecie net serio to Wam naprawde wspolczuje :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweq
A wiesz ja miałam taką samą sytuację. Spotykałam się z jedym facetem chodzilismy razem na piwo, pisalismy smsy, do kina, na grile, do klubu, imprezy, spacery. Z poczatku bylo to kolezenskie spotykanie sie, ale w koncu mnie pocalowal. Jednak nie bylo rowniez mowy o zwiazku, milosc i nas. I trwalo to dak przez 4 miesiace, a ja nie mialam odwagi zapytac, nalegac. Bardziej to przypominalo zwiazek jednak zwiazkiem nazwac nie mozna bylo. Pojawil sie rowniez w miedzy czasie nowy facet. Z tamtym nie spotykalam sie czesto, bo raz na tydzien tylko czasem co dwa. Poznalam tego i na poczatku byly takze rozmowy, spacery. Nie wiedzialam co mam robic, bo na obycwoch znajomosciach mi zalezalo. Dlatego spotykalam sie z obydwoma lecz z tym nowym nie pozwalam sobie na pocalunki, ani inne gesty zeby wobec temtego byc w porzadku. Jednak to ten drugi okazywal mi wiecej zainteresowania i otwercie mowil co czuje, ze mu sie podobam itp. Musialam wybierac. I wybralam. Wybralam tego nowego, bo on jasno okreslil, ze chce sie ze mna zwiazac, ze mnie kocha. A temten byl tylko kumplem tylko nie wiem po co mnie calowal. Rozstalal sie z nim i juz 2 lata po lsubie jestem z moim obecnym. Jesli nie powiedzieliscie sobie otwarcie o swoich uczuciach i nie rozmawialiscie o zwiazku mozesz smialo sie spotykac z kims nowym kto wie moze ten nowy okarze siem iloscia Twojego zycia. A temtn jesl iby m uzalezalo dalby jakis Ci znak. A skoro jest obojetny to ty masz drogę wolna by ulozyc sobie zycie. Nie musisz temu nowemu od razu do lozka wskakiwac. Wystarczy , ze go poznasz i wtedy latwiej bedzie Ci podjac decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsakatarinko
ItsOnlyMexx_20 - mozesz pisac co chcesz tylko po co akurat tutaj? Zupelnie nie na temat temat , ktory swoja droga zapowiadal sie na calkiem ciekawy :o Wybacz ale nie koniecznie kazdy kto chcial wejsc i zobaczyc co nowego slychac u salsakatarinki musi miec ochote czytac o twoich siateczkowych stringach, tatuazach w miejscach intymnych, lizaniu stop itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsakatarinko
qweq - dobrze powiedziane :) Wlasnie, mozna po prostu sprobowac lepiej poznac jednego i drugiego - nie ma w tym nic zlego na tym etapie :) W zyciu roznie bywa i czasem potrafi nas zaskakiwac...wiec moze akurat na tym drugim zacznie Ci bardziej zalezec, a pierwszy wcale nie jest tak zainteresowany jak sie wydaje. Nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... no starszne , poprostu tak wyszlo ze tutaj zagdalismy , a jak nie podoba sie komus ze tuatj pisalismy to autorka tematu moze zglosic nasze posty do usuniecia albo poprostu nie czytac , nie widze w tym problemu . Ludzie piszecie tak jakbym niemalze Zlotemu sie oddala i niewiadomo na co liczyla :O Tak jak juz pisalam , to sa tylko slowa pisanie i nic wiecej , po to to forum jest ... aby oderwac sie od dnia codziennego , popisac na poważne tematy jak i mniej poważne i tyle . koniec tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×