Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sgadf

zerwać???

Polecane posty

Gość sgadf

Jestem z chłopakiem niecałe trzy lata ale wiem że on zasługuje na kogoś innego. Ostatnio myślę żeby z nim zerwać tylko on teraz jest w wojsku. Co prawda kocham go i nie wyobrażam sobie życia bez niego ale ja nie chce mu marnować przez siebie życia... Nigdy nie powiedział mi złego p[rzykrego słowa. Ja ostatnio trochę przytyłam no może nie trochę sporo prawie 10 kg i nie mam pojęcia co się dzieje ze mną. On zawsze powtarzał mi że mu nie będzie przeszkadzało jak przytyje itp. Ale ostatnio zawsze powtarza mi że mu nie przeszkadza to ale zawsze znajdzie się jakieś ale... Teraz tak myśle żeby dać mu spokuj uwolnić go ode mnie... Zasługuje na kogoś lepszego niż ja......... Nie wiem co robić prosze poradźcie mi bo ja coraz bardziej się załamuje.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość good bye
dziewczyno, tutaj ludzie maja prawdziwe problemy a nie czy zerwać z chlopakiem skoro jest wymarzonym idealem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgadf
to jeste dla mnnie problem jeśli chcesz wiedzieć!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu masz taką niską samoocene o sobie??? hmm.... schudnąć przecież zawsze się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgadf
kiedy ja właśnie mam z tym problem bo nie mogę podejrzewam że mam znów coś z hormonami tylko ta nasza ukochana kasa chorych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×