Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajka82

Po ilu miesiącach starań zaszłyście w ciążę?

Polecane posty

Gość kajka82

Pytanie j.w. Od maja zaczynam swoje starania o dziecko, i ciekawa jestem ile to zazwyczaj trwa? Po ilu miesiącach średnio udało Wam sie zajść w ciążę? Po ilu można zacząć się martwić, że coś jest nie tak? Bardzo dziękuję za odpowiedź :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 3 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się półtora roku i jeszcze nie jestem w ciąży. Miałam jedno poronienie, udało się po 11 miesiącach, po 3 tyg poroniłam, i do teraz nic. Martwić się można po roku starań, ale lekarze zaczynają coś robić dopiero po 2 latach, więć jak poszłam go lekarza to skłamałam, że staramy się już 2 lata. Uwierzył, w końcu mam 23 lata, więc zaczęłabym mając 21 a to nie tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratajka23
po 6 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska7.
no to jest takie bezsesu jak sie chce miec dziecko to trzeba sie starac dlugo a e co niechca to odrazu i jeszcze je krzywdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka82
no to gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 22
ja starałam się przez 3 miesiące i nic z tego nie wyszło potem stosowaliśmy stosunek przerywany i wtedy zaszłam w ciąże- wiec jestem zdania ze nie ma co sie zabardzo starać jak ma sie zajęś to sie zajdzie... byle sie tym tak nie stresować bo stres czesto przyczynia sie do bezpłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka82
no ja nie jestem aż taka strasznie zdeterminowana. jak nie wyjdzie teraz, to za rok może wyjdzie. nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w drugim cyklu
staran zaszlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsaf
po roku staran, choc roznie to bywa. Im bardziej sie chce tym ciezej zajsc w ciaze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia0427
Pierwsza ciąża po 5 miesiącach w tamtym roku poroniłam w 3 tyg. A teraz mija 8 miesiąc starań i narazie nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszłam w ciążę w 1 cyklu starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesiacach ? :D ja staralam sie 5 lat udalo sie dzieki in vitro co to jest pare mc staran to jest nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyyy
1 ciąża - 4 miesiące starań (poronienie) 2 ciąża - pół roku później, 1 miesiąc starań (poronienie) 3 ciąża - rok później, 10 miesięcy starań - 21 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyyy
w sumie 3 lata (starania, poronienia, badania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysekkkk
Zaczełam starac sie po 30-ce udało sie po okolo 9 miesiacach. Juz zaczelam sie poddawac,bo lekarz do ktorego chodzilam kazal mi sie tylko starac choc mowilam mu ze mam za krotkie przerwy miedzy okresami.Zmienilam lekarza -Pani doktor przepisała mi d*phaston i miesiac pozniej bylam w ciazy:) gdybym nadal chodzi do poprzedniego do dzis nie doczekalabym sie malenstwa.... ciaza 15tydzien 6dzien :)czekamy na Ciebie kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 4 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszym cyklu. Aktualnie 5 tydzień. Trochę jestem zaskoczona ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwsza ciaze od jednego stosunku w 8 dc. Pozniej moj wyjechal wiec na pewno wtedy. Ciaza obumarla. W druga w 4 cyklu. Ciaza obumarla. Teraz 3 cykl staran, dzis ma przyjsc @. Zobaczymy. Nigdy bym nie pomyslala ze tak trudno bedzie mi zostac matka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my 6 cykl i dalej nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 miesiące nawet niecałe, zaszłam szybko i co z tego byłam nieszanowana w ciąży. Nieważne jest jak długo się trzeba starać, wazny jest szacunek od faceta jak już zajdziesz w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na szczęście udało się bardzo szybko bo w 2 cyklu starań:) pierwsza moja ciąża 27 tydzień :) pragnę wam wszystkim takiego samego szczęścia życzyć w postaci ciągłych kopniakow w brzusio jakich ja doświadczam od kilku tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dopiero po 2 latach z inf. W Invimedzie w Wrocławiu. No cóż… powiem tak 7 mc a ja się czuje najszczesliwsza osoba na swiecie mimo tego ze nie było łatwo jak i wczesniej jaki teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojacie
A do kogo chodziłaś do invimedu, do jakiego lekarza? Też zamierzamy się tam wybrać z partnerem. Wiesz może ile tam pierwsza wizyta kosztuje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza ciąża w 7 cyklu starań, o drugie dziecko zaczęliśmy się starać pół roku od porodu i obecnie zaczynam 10 cykl starań. Do roku trzeba spokojnie próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Pierwsza ciąża-3 cykle, druga-4 cykle.Młodsze pary (do 30 r.ż) mogą spokojnie próbować przez dwa lata (24 cykle).Starsze przez rok (12 cykli-u mnie to byłoby więcej, niż rok-bo mam tylko 9-10 owulacji w ciągu roku-długie cykle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Niestety cztery lata i nic jestem załamana :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×