Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hotinna

Czy warto dotrzymac DZIEWICTWO do ślubu???? Wazne dla mnie

Polecane posty

Gość 24letnia dziewica
aha bmvlondyn, koniecznie pokaż mi rozum, bo jeszcze nigdy go nie widziałam, więc nie wiem czy takie ustrojstwa znajduje się w mej głowie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to to dałaś dowód, że dziewicwo bardzo żle działa na na intelekt i powoduje że całkiem ci palma odbija. Zgadzam się jestem dziadkiem, bo syn ma córkę i tu skończę bo z debilkami nie dyskutuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24letnia dziewica
z założenia nie, ale sposób wyrażania i to, że w kółko piszesz to samo, sprawia, że stajesz się irytująco żenujący :o 🖐️ co chwile: "7 partnerów to za dużo jak dla mnie, ale mógłbym sie zwiazac z niedziewica, ale...":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24letnia dziewica
"to to dałaś dowód, że dziewicwo bardzo żle działa na na intelekt i powoduje że całkiem ci palma odbija. Zgadzam się jestem dziadkiem, bo syn ma córkę i tu skończę bo z debilkami nie dyskutuję." haah:D no tak, widzę, że brak CI merytorycznych argumentów, no ale wcale się nie dziwie:D pewnie wierzysz w jakieś gusła i zabobony, no i oczywiście, że za pierwszym razem nie możan zajść w ciąże:D tak samo irracjonalne, jak to, że przy szpagacie można rozerwać błonę dziewiczą :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfhgfhf
Jestem pewna że gdyby na kafeterii napisała jego dziewczyna, coś w stylu: "On mnie rzucił, bo nie chciałam jeszcze seksu" to podniosłyby się głosy: "nie kochał cię, jak kocha to poczeka, zapomnij o palancie". Podczas gdy ja widzę to inaczej. Miłość to zaspokajanie swoich potrzeb. I nie mówimy o jakichś chorych potrzebach, tylko o najnaturalniejszej rzeczy pod słońcem. Zamiast więc "gdyby kochał to by poczekał", warto zastanowić się nad "gdyby kochała to przełamałaby się co do seksu lub przynajmniej pieszczot".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj dziewico, Jane Goldman w książce SEKS- co, jak dlaczego, pisze, że straciła dziewictwo, próbując sikać tak jak chłopiec na stojąco mając chyba 6 lat, więc poczytaj trochę literatury i nie ubliżaj mi że jestem dziadem z żoną z problemami, bo nie wiesz nic o mnie ani mojej żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24letnia dziewica
toż się uśmiałam:D książka Goldmana to literatura uświadamiająca dla nastolatków:D ja się opieram na literaturze medycznej. poczytaj może Bręborowicza albo Pisarskiego. obie pozycje pt. "położnictwo i ginekologia", może na starośc dowiesz sie jak naprawdę wygląda układ rozrodczy kobiety. żegnam! studentka lekarskiego na UM 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wyznają ideologię dualistyczną, to jest dowód, jeśli nie jest to dowód przywidzeń i uleganiu złudzeniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niepotrzebnie się uśmiałaś, bo literatura , pas........nie wiedziałem żeś taka mądra studentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna1212
warto !!!!!!jak najbardziej ja niestety nie dotrzymalam i okropie zaluje gdybym urodzila sie raz jeszcze nie powtorzylabym tego bledu. choc jestem ze swoim chlopakiem to zalujemy oboje sex po slubie jest czyms magicznym pieknym czystym swietym oddajemy sie sobie wtedy bez zadnych wyrzutow ze nie wolno . gdybym mogla cofnac czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEEEEEEEEEEEEEE
nie rob tego bledu, pozniej jak ja bedziesz chodzic wieczne sfrustrowana, bo cie facet niezaspokaja, gdybym wiedziala wczesniej, ze bedzie tak beznadziejnie, nigdy bym sie w to nie pakowała 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×