Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiecznie zdziwiony on31

Kobiety lgną do niedobrych facetow. Dlaczego tak jest?

Polecane posty

Gość Wiecznie zdziwiony on31

Jak ktoś jest dla nich dobry, miły, czuły,kochajacy - zaczyna po jkaimś czasie drażnić. Dopiero, gdy pokaże, ze ma jaja, ze postawi na swoim,ze jest niegięty wtedy jest pociągajacy. Czy kobiety to urodzone masochistki? Kiedys bylem z dziewczyną, która mnie zostawila. Prosilem zeby wrocila,ale nie chciała. Potem jednak wrocila. I wtedy mi powiedziala,ze sama by do mnie wrocila na kolanach,ale zniechęcalo ja to,ze ją o to prosilem. Gdzie tu logika? Skoro chciala do mnie wrocic to po co ta cala komedia? Widze ze kilku moich kumpli ma tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczekowaty
Bo same są zepsute i tylo takie zycie znaja. Tylko tak widza ten swoj nedzny zywot ktory wioda i gotowe sa zabic jezeli ktos im powie ze mozna zyc inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi wielkie odkrycie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi wielkie odkrycie
a poza tym to to działa w obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiech na sali.....
niech zgadne - Ty z tych dobrych niedocenianych? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika23456
jestem kobieta mam chlopaka ktory jest nadopiekunczy i.... ja probuje go rzucic . tyle slodkosci ile on mi daje zadna moja znajoma nie otrzymuje od swojego partnera. on jest jak zloto . sama nie wiem dlaczego wlasnie tak jest ze ciagnie mnie do bylego chlopaka ktory min, stanowczo raz powiedzial ze jesli sprobuje go uderzyc to mi odda. i wogole byl chamski. to wlasnie za nim plakalam! chlopak musi umiec krzyknac i nie moze pokazywac dziewczynie ze az tak bardzo zalezy mu na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To działa w dwie strony: jeśli kobieta \"gra\" sukę - seksowną, zimna, niedostępną - to wielu mężczyzn jest tego spragnionych. Jeśli mężczyzna \"gra\" niedostępnego, takiego piździelca zimnego - wiele kobiet na coś takiego idzie (też kiedyś się nabrałam). Tyle, że w tych gierkach nic nie ma ciekawego na dłuższą metę. Nie bawię się w takie gry. Chcę być wyłącznie z kimś, przy kim będę sobą, przy kim nie będę zmuszona grać. Nie musi być słodko (bo nadmiar słodyczy mdli), ani tez nie ma być zbyt ostro (niech sobie krzyczy w lesie, jak ma ochotę, ale nie na mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×