Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawi mnie to

Czy facet ktory ma watpliwosci dziala czy odpuszcza?

Polecane posty

Gość ciekawi mnie to

chodzi mi o taka sytuacje,w ktorej kobieta nie jest mu obojetna. Jezeli ona zrobi cos, co mogloby wskazywac, ze jej nie zalezy (ale nie musi tak byc) to probuje jeszcze jakis czas czy sobie odpuszcza? Chodzi mi raczej o takich niezaleznych a nie notorycznych przesladowcow co sie czepia jak rzep do dupy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba
zalezy od charakteru, niektorzy unosza sie honorem i odpuszczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyzej
osoba napisala mialam goscia ktoremu ciagle powtarzalam ze nic z tego a on jak poprostu jakis psychol przez 6 lat non stop co kilka miesiecy sie odzywal i nagabywal ostatni odpuscil zupelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej odpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnie to
ale dlaczego, przeciesz faceci to mysliwi, powinno ich to raczej zmobilozowac? czy tylko desperaci tak robia? no kurde ja juz nic nie rozumiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to myśliwi ale swój honor maja, jak łania spieprza przed nimi to potrafią za nia podążąć, ale im dalej w bagno wchodzą to w końcu zastanawiają się \"po jakiego mam latac po mokradłach - jest wiele innych do zdobycia\" i tyle:P - każdy ma jakieś granice i jak panny nie dają szans albo za długo się bawią to w końcu wnerwia to faceta, niektórzy mimo to narażeni na gierki i poniżanie trwają dalej i próbuja szturmować taką twierdzę - ale to nie najlepsze wyjście bo nawet po zdobyciu \"czegos takiego\" jest i satysfakcja ale też i pewien niesmak;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×