Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joojjjjjjj

zmiana zawodu na nauczyciela - pomóżcie

Polecane posty

Gość joojjjjjjj

kończe politologie ale z pracą licho - myśle przekwalifikowac się na nauczyciela - jest ktoś kto to zrobił i doradzi jak i czy warto? wiem że kasa kiepska ale to gdzie mieszkam cięzko o większą, ciężko wogóle o jakąkolwiek a do wiekszego miasta jakoś mnie niechca- niemam siły przebicia niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjj
jeżeli nie zniechęci Cię marna kasa i po prostu przeogromne ilości zbędnych dokumentów do zrobienia (zejdzie Ci bardzo czesto na to cały dzień), to zrób to. No i oczywiscie pod warunkiem, że kochasz ten zawód, tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjjjj
a robiłas od początku pedagogike? czy inaczej? bo ja właśnie kończe mgr zupełnie innego i jakoś niewiem czy naucze sie tyle co ktoś po takich studiach itd? mam spore wątpliwości ale czuje że mogłoby to być to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooojjj
J robiłam pedagogike, bo jestem nauczycielem przedszkola. A jeżeli Ty chcesz uczyć konkretnego przedmiotu w szkole, to epdagogika nie da CI zadnych kwalifikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślisz, że etaty dla nauczycieli leżą na ulicy? No chyba, ze masz znajomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zainteresowana
tez koncze mgr, niestety bez zadnego przygotowania pedagogicznego, chociaż to filozofia.jak zostac nauczycielem?? miestety nie mam żadnych znajomych pracujących jako nauczyciele, wiec nie wiem jak to załatwiać :-( Oczywiście, że chciałabym tez uczyc jeszcze jakiegoś przedmiotu, bo samej filozofii jest w szkole bardzo niewiele godzin. Od czego mam zacząc?? czy przygotowanie pedagogiczne trwające 3 semestry pozwoli mi uczyc tylko filozofii czy jeszcze jakiegoś przedmiotu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddqsssdq
ja mam studia magisterkie nauczycie polskiego i podyplomowe z historii i nie pracuje jako nauczyciel bo nie ma pracy wiec daruj sobie jedynie jak juz musisz zrobic np podyplomowke z polskiego i kurs pedagogiczny ale szkoda kasy moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrrrrrrte
po politologii możesz zrobić studia podyplomowe pedagogiczne a potem w szkole historii i WOS-u. A teraz jest dobry czas na darmowe studia podyplomowe w tym zakresie z EFS-u. Sporo jest takich uczelni, , którym Unia funduje takie studia np. w Lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjj
no właśnie na takie coś patrzyłam - że są darmowe studia pedagogiczne z Uni - tylko że mnie Kraków interesuje najbardziej - muszę się rozejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×