Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolokokta

Potzrebuje rady w sprawie odwołania od wniosku o podwyzszenie alimentow...

Polecane posty

pisałam do Uwagi i Interwencji ale bez skutku.Wiec tak: maz pracował na wyjazdach i delegacjach.Odchowali dwóch synów srednio im sie układało ale tkwili w tym zwiazku dla dzieci.Po kilku latach zonka zaszła w kolejna ciaze,on sie ucieszył i zaakceptował fakt posiadania kolejnego potomka.Po ok roku jego mame odwiedziała jakas kobieta mówiac,ze syn nie jest jego gdyz jest łudzaco podobny do jej dzieci a jej konkubent pod nieobecnosc pana domu robił remont mieszkania.Po powrocie maz wział dziecko z zonka i pojechał bodajze do krakowa zrobic badania DNA.Po dwóch tyg. okazało sie ze to jest prawda.Natychmiast wyprowadził sie z domu i złozył do prokuratury pismo dot zaprzeczenia ojcostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako dowód przedstawił wyniki badania .Prokuratura przyjeła sprawe,ale uznano iz mogł sfałszowac wyniki badan i apytała czy zgodzi sie sfinansowac je poraz drugi.Oczywiscie sie zgodził. Wezwano matke z dzieckiem na badanie,ona sie nie wstawiła bo..to za duzy szok dla dziecka i taka odpowiedz wystarczyła!!!!!!!! uznano ze miał pól roku od urodzenia na zaprzeczenie i teraz nie ma juz odwrotu.Odwoływalismy sie od tej decyzji(bylismy juz razem) tłumaczac ze dopiero całkiem niedawno sie dowiedział o tym iz to nie jego dzieckoa,el dla prokuratora to zaden argument.Odwołalismy sie do wyzszej onstancji ale w skrócie nam odpisano ze dziecko musi miec ojca i kropka ,ze dobro dziecka jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a baba siedzi na dupie dostaje co miesiac 2000 i smieje sie nam w nos..Kurde i takie mamy porabane prawo,które jest po stronie jakoby skrzywdzonych samotnych matek..Porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ehhh
boze az mi lzy w oczach stanely!!! kurwa mac dziecko musi miec ojca i kropka. poprostu chyba nie ma sensu komentowac! a nie moze o kolejne i kolejne badania wystapic? a potajemnie od dziecka probki dna z policzkow pobrac sie jakos nie da? kurde ja bym oszalala z nerow! juz sie zestresowalalm jak to czytam i stasznie mi przykro! dziecko musi miec ojca ehh tekst stulecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ehhh
to czemu jak sie dziecko rejestruje i ojciec jest nieznanyto nie wpisuja henia dąbka pierwszego lepszego gscia z ulicy no bo dziecko przeciez musi miec ojca :/ porabane prawo, wkazdej chwili powinna byc mozliwosc o zaprzeczenie ojcostwa, bo jak maz za granica a baba gio zdradzila i minelo pol roku to co? próbuj naprawde: do gazet wszystkiego! moze jakas nadzieja jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby zrobic badania dna kolejne trzeba miec zgode matki dziecka.Poza tym ten chłopczyk nie znam mojego meza,bo go po prostu nie pamieta i on jest dla niego obcym facetem wiec sprawa utrudniona.Czytałam w Newsweeku,ze kroi sie zmiana w prawie i jesli to przejdzie bedziemy mogli sie odwoływac.Wtedy matka po udowodnieniu bedzie musiała zwrócic cała kase..ale to jeszcze jest w fazie projektów.Nawet nie wiesz ilu facetów jest w takiej samej sytuacji..Mówi sie ze faceci to swinie i zdrajcy,jak widac nie zawsze.. a co do ojca dziecka to nie jest tak ja mówisz.Ja byłam w ciazy ..straciłam nasze dziecko w zwiazku z tym ,ze chcielismy je pochowac miałam wydany akt urodzenia z adnotacja o smierci.Mój maz nie mógł przyjechac natychmiast,bo dwa dni wczesniej wyjechał i niestety nie mogłam podac go jako ojca dziecka,poniewaz nie bylismy wtedy jeszcze małzenstwem.W akcie urodzenia widnieje dziwoląg z jego imieniem a nazwiskiem mojego byłego meza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewredfsdfvx
Pytanie do damy we mgle. Czy Twój partner odwołał po roku od uznania dziecka czy wcześniej, bo jak później, to jest wszystko zgodne z "prawem". Jedynym pocieszeniem jest to, że jak dzieci będą dorosłe to zrozumieją kto był dobry a kto zły, ale o to też czasami trzeba się postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niestety po roku od urodzenia dzieka,wiesz to chore prawo mnie wkurza.Baba z oczywistych powodów nie wstawia sie na badania i wszystko uchodzi jej płazem brrr.Z tego co wiem to ma sie pól roku na zaprzeczenie ale od urodzenia a nie od momentu poznania prawdy,niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale biedne dvpencje
tak się szamotały o żonatych gostków, myślały, że jak porodzą dzieciaczki, to przeszłość ich ideałów zniknie we mgle, a tu takie zdziwko, że musi płacić na BYŁE!!!! dzieci to takie niesprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam sie wypowiedziec ale z kim tu dysskutowac skoro czytanie ze zrozumieniem jest obce co poniektórym uczestnikom forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewredfsdfvx
"ale biedne dvpencje tak się szamotały o żonatych gostków, myślały, że jak porodzą dzieciaczki, to przeszłość ich ideałów zniknie we mgle, a tu takie zdziwko, że musi płacić na BYŁE!!!! dzieci to takie niesprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! " Jeśli panią zdradził mąż, to pani problem. Nie każda sytuacja jest taka jak u pani. Przeczytałem temat i nic nie wynika, żeby autorka była kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPAgość
TAK WZOR ODWOLANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzniecierpliwiony
Dopóki istnieje prawo do rozwodu dopóty istnieje prawo do nowego związku. Płodzenia dzieci, to z tego co wiem nikt jeszcze nie zabronił . Poza Chinami. Problem nie polega jednak na płodzeniu dzieci ale na wartościach. Dlaczego dzieci są płodzone. Jak postępuje ojciec i matka? Kto ich wychował i na jakich wartościach? Myślę ,że każdy zna odpowiedź ale przed odpowiedzią się uchyla. Sądy też głupieją. Bo nie wiedzą jak orzekać. Sprzeczne sygnały od władzy ustawodawczej i wykonawczej. Jeżeli przez pól kadencji sejmu , najważniejszym problemem sejmu są stosunki seksualne , różnych osób homoseksualnych, osób , które w żaden sposób nie mają i mieć nie mogą wpływu na rozwój społeczeństwa , Narodu , w tym biologiczne utrzymanie. Albo "" in vitro """ Kto zagwarantuje czy te dzieci z probówki kiedyś się nie spotkają w sytuacji intymnej? A to poza aspektem moralnym jest również szkodliwe genetycznie. Zdrowotnie.Pojawiła się już dyskusja w mediach , czy kazirodztwo uznać za normalne czy nie normalne , wywołał ją jakiś profesor UJ. Chciał zaistnieć Takie dysputy to może prowadzić na wykładach akademickich , będzie przedstawiał tezę i ścierał się ze studentami. Którzy też już mają jakąś wiedzę. A media powinny jednoznacznie do tych zapędów profesora się odnieść . A nie szukać sensacji.Tytuł ""profesor "" nie jest arbitralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ale dama we mgle to była kochanica swojego obecnego męża. Dlatego żona sie z nim rozwiodła, a ta teraz wymyśla bajki, że najmłodsze dziecko nie jest jej meża. Tak jasne obca kobieta poszła do teściowej, bo zobaczyła podobieństwo u niemowlaka :D a ciebie coś szybko poznał po wyprowadzce od żony, skoro razem ze swoim kochasiem odwoływaliście się od decyzji prokuratora. Pewnie prosto od żony wprowadził się do ciebie szmato a badania sfałszowaliście razem, dlatego prokurator was olał komisyjnie, a powinien ukarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzniecierpliwiony
To ,że nikt nikomu nie wierzy to w państwie tuska jest już normą . Tak jak i w państwie stalina. Czy hitlera. Jeden uciekł drugi też uciekł. Brak poszanowania chrześcijańskich wartości , zawsze się zemści, prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojoj pan zniecierpek pisze o wartościach chrześcijańskich......a jak to ma się do zdrady faceta po ślubie kościelnym????Do bycia wskutek tejże zdrady samotną matką czytaj w twoim wydaniu porażką.....W twoim wydaniu to trzymanie się wartości dotyczy tylko kobiet hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kancelarię JST i adwokat Iwonę Sztubecką, na pewno wysłucha i przyjrzy się sprawie, fajna osoba, a do tego czuć, że jest biegła w swojej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam skontaktować się z jakimś adwokatem, który przynajmniej doradzi jak napisać taki wniosek i pozwoli uniknąć błędów, które doprowadzają do odrzucenia go. Myślę, że spokojnie możesz zadzwonić do pani Iwony Sztubeckiej z JST http://jstkancelaria.pl/attorney/iwona-sztubecka/, mądra kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×