Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tahia

Ćwiczenie a rozmiar biustu

Polecane posty

Witam. Podejrzewam że znalazło by sie kilka dziewczyn co ma podobne obawy do moich. Więc chodzi o schudnięcie. Mam typową figurę gruszki. Uzbierał mi się mały zimowy tłuszczyk jednak jest jeden tego plus powiększyły mi sie piersi prawie o rozmiar. Ale chciałabym schudnąć i obawiam sie że jak zacznę znów swój aktywny tryb życia stracę moje większe piersi. Jeszcze dodam że chciałabym głównie stracić parę cm. wokół pupy i ud. Czy przez bieganie i pływanie szybko stracę cm. w biuście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia..
no własnie ja tez bym chciala sie dowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiiiiiiiiii
trenuje od lat judo a piersi genetycznie mam i tak male i tak;p ale jesli wprowadzicie sobie trening na spalanie tluszczu to cm troszke poleca.z kolezankami zauwazylysmy ta zaleznosc juz dawno-zbijanie wagi raczej spowoduje niewielkie ale jednak roznice;) ale co tam piersi! grunt ze bedziecie mialy zgrabne dupki,nogi,brzuszki zleca i rece niegalaretowate!!!;) piersi jakie by nie byly i tak beda zwracac uwage facetow i tak takze luzzzzz!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej mieć duże piersi, ale mnóstwo sadla wszedzie gdzie indziej, czy biust mniejszy o jeden rozmiar, ale za to jędrne, szczupłe, wysportowane ciałko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura, najlepiej mieć jedno i drugie (patrz --> moja stopka :P ) Autorko, jesli skupisz się bardziej na ćwiczeniach niż diecie to moze uda Ci się utrzymać obecny rozmiar biustu, aczkolwiek wątpię :) jeśli tłuszczyk przybywa Ci i ubywa w piersiach szybko, to raczej powinnaś się nastawić na pewien spadek cm w tych rejonach.. niemniej, pracuj sportem nad problematycznymi miejscami, może Ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, ja zakładam że ty nie planujesz mieć rozmiaru Pameli Anderson, tylko taki jakiś normalniejszy:-P jak autorce biust zjedzie powiedzmy z DD do D to tragedii nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak autorce zejdzie z DD do D to faktycznie tragedii nie będzie - to tyllko 2 cm w obwodzie w biuście, i mały biuścik pozostanie małym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lauro, nawet jakbym chciała, to i tak by mi się nie zmieściło tyle :P ale tyle ile mam to i tak lekarz cuda wyczarował :) nie mogę natomiast cwiczyć przez miesiąc, już się czuję jak flak po prostu.. brzuch to jakaś masakra (pewnie mi jeszcze opuchlizna nie zeszła..).. 😭 Autorko - sorry za off top :P jakby co, cycuszki zawsze można jakimiś masażami, naprzemiennymi prysznicami itp wspomagać, żeby były w dobrej kondycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, a ty już po???? No i jak się czujesz? Jak efekty? Jeżeli biust DD jest mały, to ja chyba noszę FF, hłe hłe:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura, super :D napisz do mnie albo podaj swój adres mailowy, to podeślę zdjęcia jeśli chcesz zobaczyć.. :) :) geeralnie, jedna z lepszych decyzji w moim życiu :) mimo, że pierwszy tydz był ciężki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowy koszmar
Tahia biust to tłuszcz, jeżeli się odchudzasz, schudnie i on tak było u mnie przy 2 kg zmiany niewielkie, ale jeśli schudniesz 15 kg, to sie zmniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×