Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ochocinska222

Jak sa sposoby na rozładoanie napiecia seksualnego?

Polecane posty

Gość ochocinska222

Oprocz masturbacji, i normalnego sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h plus h
wysilek fizyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapiele w zimnej wodzie, cudo ! najlepiej w przereblu. ;) a tak powaznie - ciezka praca fizyczna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eau de life
podpiąć się do wyższego napięcia wtedy tak przetrzepie ze na jakis czas nie bedzie sily myslec o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochocinska222
To sa sposoby na chwile.I dalej chec wraca.Czy ktos tez ma takie ciagaty na seks, ze az go nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga - ciezka praca fizyczna, po ktorej nie masz ochoty na nic wiecej niz spanie, i nie jest sposobem \"na chwile\", zapewniam Cie. sprobuj, a sama sie przekonasz. chyba zes len patentowany i nie chce Ci sie np.zrobic generalnego sprzatania w szafach, pokojach, lazience, wytrzepac wszystkich dywanow w domu, umyc wszystkich okien,naczyn w zlewie, odkurzyc podlog i zapastowac oraz zrobic wreszcie prasowanie wszystkich ciuchow jakie dotad skladowalas w szafie, z mysla o tym, ze \"\'zrobisz to pozniej\" ;) moja droga, do pracy ! i nie ociagaj sie ! seks moze poczekac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga - ciezka praca fizyczna, po ktorej nie masz ochoty na nic wiecej niz spanie, nie jest sposobem "na chwile", zapewniam Cie. sprobuj, a sama sie przekonasz. chyba zes len patentowany i nie chce Ci sie np.zrobic generalnego sprzatania w szafach, pokojach, lazience, wytrzepac wszystkich dywanow w domu, umyc wszystkich okien,naczyn w zlewie, odkurzyc podlog i zapastowac oraz zrobic wreszcie prasowanie wszystkich ciuchow jakie dotad skladowalas w szafie, z mysla o tym, ze "'zrobisz to pozniej" ;) moja droga, do pracy ! i nie ociagaj sie ! seks moze poczekac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
popieram, ciężka praca fiyczna wspaniale ;) :P zajmuje ciało i umysł, w dodatku podnosi poziom endorfin samo zdrowie i pożytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selopa
Przede wszsytkim trzeba odciac sie od sztucznych bodzcow, ronych filmow i gazet. Takze od nazbyt namolnych ludzi w tym temacie. Do tego jezeli masz natretne mysli to trzeba sobie poczyscic psyche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×