Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka rts

Moj ex ma ina kobiete a dalej szuka kontaktu ze mna.....i chce sie spotykac

Polecane posty

Gość anka rts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka rts
ja zerwalam tzn, on juz pozniej tez chcial sie rozstac- nie moglismy sie dogadac, ma juz inna kobiete a wciaz do mnie dzwoni i pyta co u mnie , chce sie spotkac,o co mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks w razie czego
czyli kolo ratunkowe jak mu z tamta nie wyjdzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka rts
jak z nim rozmawiam to mowi ze mu mnie brakuje a pozniej ze raczej jest szczesliwy? dlaczego faceci sa tak porabani???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka rts
na pewno!glupia nie jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego faceci sa tak porabani to nie facet jest porabany :P tylko ty mało stanowcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bys nie chciała takiego spotkania to urwała bys ta znajomosc raz na zawsze :D i nie wypisywała bys tutaj na kaffe w tej sprawie .... a tak to wiesz....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka rts
bylismy razem 5 lat , jak moge tak ot zerwac konatk? rozmawiamy ze soba ale jako znajomi, ale juz tego mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka rts
jest z ta kobieta 2 miesiace, ale ciagle wraca wspomnieniami do naszych chwil , a mnie to wykancza juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy razem 5 lat , jak moge tak ot zerwac konatk?" widocznie nie chcesz zerwac kontaktu :D bo cos tam..... ty piszesz ze 5 lat zobowiazuja do czegos ? ok , ale... czy warto sie meczyc dla zobowiazań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka rts
a nie? chyba sa jakies wspomnienia, myslisz to to takie latwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka rts
ale masz racje, nie warto sie meczyc, wiesz my chyba jednak do konca nie wierzymy ze to juz koniec, szkoda mi tylko tej kobiety, ona zapewne nei wie ze on ciagle do mnei dzowni , no i moj partner tez nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem sie nie podpisze
moj facet tez tak ma z była dziewczyna,z ktora byl 6 lat a mnie to juz wkurwia nieziemsko :O z jednej strony - ona mu robi awantury w stylu : - ze zmarnowal jej tyle lat - ze wszystkiemu jest winien (jej zlym kontaktom z rodzina ,etc.) - ze nie pomaga jej (=nie daje pieniedzy) tak jak kiedys i wtedy on mowi ,ze ma juz tego dosc , ze musi z nia wreszcie skonczyc raz na zawsze itp. ale ... kiedy ona sie uspokaja ,to on juz o tym zapomina i nadal se normalnie gadaja :O a ona w ogole chyba uwaza, ze oni sa nadal razem itp. to dopiero jest hardcore, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka rts
moj ex mnie denerwuje , irytuje wkurza! ale nie potrafie nie odpisac na smsa, juz mu mowilam by nie pisal ! on pisze i tez mowi ze go denerwuje itd, cooooooooooo robicccccccccccccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie? chyba sa jakies wspomnienia, myslisz to to takie latwe? " coraz bardziej mnie upewniasz że tobie tez zalezy na spotkaniu z ex ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka rts
do teraz sie nie podpisze.. nie wierz mu do konca, kiedys slyszlam jak ona dzownila a on byl ze mna na kawie, mowil jej takie slowa ze ojjjjjjj , a pozniej powiedzial mi ze tak jak ze man juz chyba z zadna nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka rts
regres nie zalezy mi, ale to chyab jakies przyzwyczajenie cholera wie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cooooooooooo robicccccccccccccccccccc juz to pisałem wczesniej zaprzestac konataktu z nim a jesli chcesz jasniej to : 1/ nie odp na esy 2/ nie odb tel 3/ zerwac kontakt na gg, skype itd itp jak sie uspokoi uczuciowo to wtedy mozna na nowo nawiazac znajomosc kolezenska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka rts
Ja juz mu to mowilam , by na jakis czas zaprzestac konaktow , ze mozemy byc pozniej dobrymi kumpalmi , jest spokoj tydzien , pozniej znow pisanie, a ja glupia odpisuje ale nei tak jak on , ja pisze jak do kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka rts
Cala ta syt. mnie juz wykancza ,a po takiej rozmowie zdarza sie z e mysle o nim , a on o mnie, a mamy juz innych partnerow.moj obecny partner jest bardzo o niego zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbyś była 15 lat to co? dawałabyś mu dupy bo przecież tyle lat do czegoś zobowiązuje?? Ktoś dobrze napisał - gdybyś nie chciała kontaktu to szybko i sprawnie byś go ucięła. Napisała jasno i wyraźnie że nie życzysz sobie kontaktu i koniec tematu. Ale baby już takie są... wolą się miesiącami katować, pozwalać na kontakt, marzyć, że znów będą razem, wmawiać sobie że facet kocha mimo tego że pieprzy inną... Sama jesteś sobie winna. Albo zrywasz kontakt albo licz się z tym, że następne miesiące, lata facet będzie Ci zawracał głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja glupia odpisuje ale nei tak jak on , ja pisze jak do kolegi. mozesz nawet pisac po talibańsku :P to nie ma znaczenia ... ale mu odp ... co on traktuje to jako zainteresowanie jego osoba ... nie odp tydzien ,miesiac ? znudzi mu sie i przestanie uwierz mi :D musisz byc tylko konsekwentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem sie nie podpisze
anka rts "nie wierz mu do konca, kiedys slyszlam jak ona dzownila a on byl ze mna na kawie, mowil jej takie slowa ze ojjjjjjj , a pozniej powiedzial mi ze tak jak ze man juz chyba z zadna nie bedzie" ja slysze jak ona do niego dzwoni i slysze jak on z nia rozmawia, bo wcale tego nie ukrywa . Najczestsze jego slowa to "nie bede tego wysluchiwal " ... No i te jego "tlumaczenie" ,ze ona se bez niego nie poradzi.... :O No ale nie podoba mi sie to i tak :O I chyba mu zaproponuje ,ze skoro nie potrafi z nia raz na zawsze zerwac kontaktu ,to niech do niej wroci i wszyscy beda szczesliwi ;) . Ja potrafilam calkowicie uciac kontakt z bylym mezem , z ktorym tez bylam 5 lat ... no ale to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fakt, że oboje kogoś macie to już szczyt wszystkiego. Skoro tak trudno Ci się pohamować i wolisz ranić obecnego faceta... no cóż... za głupotę się płaci, tylko żebyś tego potem nie żałowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka rts
to ja z nim zerwalam a nie on ze mna - byla to raczej pozniej wspolna decyzja, nie daje mu dupy , ale z tym z epowinnam zerwac konakt to masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja z nim zerwalam a nie on ze mna - byla to raczej pozniej wspolna decyzja to jak w koncu było ? ;) :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka rts
tym razem sie nie podpisze powiedz mu by zerwal z nia konatk ,gdyby moj obecny partner dowiedzial sie ze mam konatkt z bylym pewnie by mnie zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka rts
ja znim zeralam , on przez dluzszy czas prosil bym wrocila, pozniej dal sobei spokoj i powiedzial mi ze nie ma juz sily walczyc i odchodzi na zawsze.......... myslslam ze da mi spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka rts
zlo moze i bede zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×