Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem coraz bardziej załamana

Mój chłopak wyjechał zagranicę na kilka miesięcy, nic nie idzie po mojej myśli

Polecane posty

Gość jestem coraz bardziej załamana

a rodzicę się na mnie wściekają, że całymi dniami siedzę i nic nie robię. A ze mnie po prostu odeszly wszelkie siły, nie mam na nic ochoty, nic mi się nie chce robić... Czuję się bezsilna... nie dość, że od 3. miesięcy siedzę w Polsce sama, bo mój facet pracuje zagranicą to i w innych sprawach nie radzę sobie.... Chciałabym mieć wsparcie a tymczasem codziennie tylko słyszę, że jestem bezwartościowym głąbem, który do niczego się nie nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selopa
A ile masz lat? 21? I ile jestes z "facetem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, Ty jestes beznadziejnie uzalezniona od tego faceta. To chore. Facet wyjezdza do pracy za granicee "na kilka miesiecy", a Ty nie potrafisz nic bez niego zrobic ? Niedojda jakas jestes czy co ja rozumiem, ze mozesz tesknic za nim ale do diabla parszywego skoro teraz tak masz, co zrobisz jak on wroci ? Zawisniesz na nim jak liana ? Kazdy ma prawo kochac ale tez kazdy chce miec mozliwosc oddechu od drugiej osoby. Mysle, ze jesli nie zmienisz swojego postepowania, facet po swoim powrocie po prostu Cie zostawi. Bo zobaczy kobiete, ktora tak naprawde stala sie bezuzyteczna, nie ma zadnych zainteresowan, niczym nie jest w stanie go zaskoczyc ani przyciagnac. Wieczne uzalanie sie jest chore. Zajmij sie wiec teraz soba. Nie wiem co robisz czy uczysz sie czy pracujesz ale zmobilizuj w sobie sily do dzialan na swoja korzysc. Mozesz pojsc na jakis kurs, dodatkowo wzbogacic swoja wiedze o kolejny jezyk obcy, dziedzine wiedzy...etc. Tylko blagam Cie, nie siedz i nie smedz, ze oto jestes nieszczesliwa bo zabrano Ci Twoja ulubiona zabawke. Dorosnij wreszcie do realiow, nie becz jak dzieciak i spraw, zeby ten ktorego kochasz chcial wrocic do Ciebie, a nie poszukal sobie kolejniej dziewczyny, ktora go oczaruje. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem coraz bardziej załamana
ale nie to źle zabrzmiało. Moje niepowodzenia nie są związane z jego wyjazdem, tylko ogólnie od początku roku nic mi nie idzie i w dodatku teraz doszedł jego wyjazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×