Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ina1987

?????MAM DYLEMAT???????

Polecane posty

Witam.Czy jak kocham się z chłopakiem bez zabezpieczenia i on nie kończy we mnie to czy istnieje możliwość zapłodnienia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz 22 lata to wspolczuje twojemu otoczeniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK ISTNIEJE I TO JEST BARDZO PRAWDOPODOBNE ZE ZAJDZIESZ W CIĄŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w jaki sposób??? mówią ze sex bez zabezpieczenia to bardzo niebezpieczna forma współżycia jak nie chce mieć się dzidziusia ale jak mężczyzna nie kończy w nas to jakie to ryzyko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę drogie panie zaspokójcie moja ciekawość... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co pytasz na forum
sam sprawdź w praktyce jak w ciągu roku zajdziesz w ciążę to znaczy że jest to możliwe, a jak nie to znaczy że jesteś bezpłodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy naszych doswiadczen bo nitk nie jest tak glupi zeby uprawiac seks bez zabezpieczenia jesli nie chce miec dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem i chcę zaprzestać tego ale po prostu zżera mnie ciekawość na ten temat... a tu od razu krytyka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka...
ja tak robiłam i przez 2 lata nie wpadłam nawet czasami we mnie kończył...ale to tez zalezy od organizmu...jest prawdopodobieństwo zajscia ale podczas takiego sexu jestes niepewna i radze zainwestowac w tabletki jak naprawde nie mozesz miec teraz dzicka bo ryzyko jest zawsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to niewyobrazalna glupota w XXI wieku, majac 22 lata pytac o takie oczywiste sprawy :o moze jeszcze po 16latce (chociaz ja majac 16lat juz bylam uswiadomiona:o) to bym mogla sie spiodziewac takich pytac :o gdzies ty sie uchowala ? :o w zakonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialala1111
Kochana, w czasie stosunku u mężczyzny wydziela się też płyn w którym są sladowe ilości plemników, co prawda są one słabe ale są, tak więc mozliwość zajścia w ciaże też jest. Powodzenia i radzę jednak się zabezpieczać jeśli nie chce się mieć kłopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie nie działa
" zabezpieczałam " się w ten sposób + kalendarzyk przez 3 lata i mam z tego dwójkę dzieci, więc nie polecam tej metody nikomu, chyba, że chcesz być w ciąży, do zapłodnienia wystarczy jeden plemnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×