Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monia_Słoneczko

2 kreski na teście ciążowym - ciąża ?

Polecane posty

Gość Monia_Słoneczko

Witam. Mam małe pytanie. Czy 2 kreski, które pojawiły się na teście zawsze sa wiarygodne i mozna im wierzyc ? Jakies 2 dni temu zrobilam test poznym wieczorem. Wykrylo 2 kreski. Bylam zdziwiona. Dzis powtorzylam test. Robilam go po poludniu. Test odczytuje sie 5 minut po jego zrobieniu, poniewaz potem zachodza w nim rozne reakcje chemiczne. Na poczatku pojawily sie 2 kreski, ta druga byla mniej widoczna, ale rzeczywiscie tam byla. Gdy spojrzalam na test drugi raz po jakis 10 minutach to zauwazylam ze ta druga kreska znika i mozna bylo ja zauwazyc jedynie wtedy, gdy test skierowalo sie pod swiatlo. Poza tym miesiaczka spoznia mi sie juz 9 dni. Zazwyczaj mialam regularny okres. Mam powiekszone i bolace piersi, ostatnio czesto mnie mdli, jem dziwne rzeczy ( np. kanapke z musztarda i szynka a do tego sledz w smietanie, albo tort przegryzany ogorkiem kiszonym. Czesto boli mnie brzuch ( bol taki sam jak przy miesiaczce ) ale szybko ustaje... Nie wiem co myslec, nie jestem pewna czy jestem w ciazy czy nie. Pomozcie mi prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksja11
no jestes, gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala wow
jeśli uprawiałaś sex bez zabezpieczenia, nawet stosunek przerywany czy tez petting to prawdopodobieństwo ciąży jest DUŻE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_Słoneczko
jestem w szoku.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_Słoneczko
jestem w szoku..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala wow
Monia ale dlaczego ?? Wnioskuję, ze kochałaś się więc zawsze istnieje możliwość ciąży Pewnie w chwili obecnej się nie ciezysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_Słoneczko
po prostu to nie jest odpowiedni czas na dziecko.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala wow
Moniu ile masz lat ? jestes w stałym związku ? Wiem, dziś Ci się wydaje, ze to koniec świata ale wiele dziewczyn jest w podobnej sytaucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_Słoneczko
17.... mam kochanego chlopaka, z ktorym jestem naprawde szczesliwa. nawet jesli bedzie dziecko to on bedzie ze mna... nie zostawi mnie, bo mnie kocha. ja o tym doskonale wiem i juz nieraz mi to powtarzal... ehh.. wszystko dzieje sie tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalala wow
o rany... Będziesz styczniówką 2100 :) Poradzisz sobie jesli faktycznie wspiera Cię chłopak. Teraz przed Tobą rozmowa z rodzicami. Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalala wow
*styczniówką 2010 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_Słoneczko
no wlasnie tego sie obawiam najbardziej................... nie wiem jak mam im to powiedziec.... tak ostatnio przeliczalam kalkulatorem na internecie termin porodu i wyszlo mi ze 4 stycznia 2010 roku... moze nie bedzie tak zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_Słoneczko
dzieki za zaproszonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galantynaaaaaa
A ja mam mdłosci od trzech dni, jem tylko pieczywo kukurydziane i musli z kefirem, bo na widok jedzenia mam pawia na wylocie. W poprzednim miesiacu staralismy sie z chłopakiem o dzidzie, miesiaczka spozniła mi sie 5 dni potem trwala 2 dni. Boli mnie cały czas brzuch i mam jakies babelki ciagle.aaaaaaaaa i jeszcze wszystko mi Smierdzi, okropnie... Ciąza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgnfy
no skoro nie chcialas miec dziecka to trzebab bylo sie uprawiac seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_Słoneczko
galantynaaaaaa zrob test ciazowy i wszystko bedzie jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela559.1989
Witam.. mam tez problem.. stosuje plastru antykoncepcyjne i ostatnio zapomnialam go zmienic i zrobilam to po uplywie 12 godzin boje sie ze moglem dg tamtego czasu zajsc w ciaze...zaczelam zle sie czuc mam mdlosci jem wiecej i choc minalo od tamtej pory poltora tygodnia to ja nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×