Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość violetttttttta

Zdjemowanie klatw i urokow

Polecane posty

Gość violetttttttta

prosze o pomoc wiecie gdzie lub znacie kogo kto pomoze mi zdjac urok z siebie.sama nie chce tegoi robic czytalam,ze to nie bezpieczne i chciala bym aby ktos mi pomogl.ni mieszkam w Polsce da sie to zrobic na odleglosc jestem pewna na 100% kto rzucil na mnie urok lub klatwe od pol roku moje zycie to masakra.prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violetttttttta
tez tak myslalam do puki sie nie dowiedziala,ze pewna osoba rzucila na mnie urok lub klatwe.jakies pol roku temu a od tego czasu dzieja sie takie rzeczy,ze mam juz dosc.nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violetttttttta
bardzo was prosze do kogo mode sie zwrocic o pomoc nie mam poijecia co mam zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violettttttttac
zy znacie może telefon do tej znachorki, co wystepuje w firmie ranczo i rzucała klątwę na wujta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgxnfgn
wiolettta...wierzysz w to serio? Ja sobie jakiś czas tewmu (dawno) narobiłam problemów, odbijając żonie męża (nie do końca moja wina, poza tym byłam gówniarą, fak jest jednak faktem - teraz od wielu lat z nim jestem i nie jestem dumna z tego jak sie zahcowalam i wiecej bym tego nie powtorzyla)...i mam poważne kłopoty na każdym polu - zawodowym, zdrowotnym, moja rodzina podupada na zdrowiu, ta najbliższa...ale czy to w ogole mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omfg dziewczyno
coz ja mysle ze sa moce z ktoirymi lepiej nie zadzierac. heh podobno mysl to energia wiec... jezeli ktos bardzo zle ci zyczy. slyszalalam ze wlasnie wystarczy barfdzo mocno chciec i mozna niezle nabruzdzic w czyims zyciu :/ ale nie wiem czy wierze w odczynianie ukrokow :) mozesz sprobopwac czerwona muline albo ten sposb z jajkiem ( nie wiem dokladnie jaki sposob z jajkime, wiem ze podobno jest taki na proste uroki, trzeba szukac w necie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgxnfgn
omfg dziewczyno - wiem, ze do autorki, ale o co chodzi z tą muliną? bardzo proszę Cię napisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgxnfgn
up:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg dziewcyzno
zakladasz zwykla czerwona muline na nadgarstek, to z kabaly podobno ;) chroni przed urokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgxnfgn
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violetttttttta
mialam taka kolezanke,mieszkalam z nia jakis czas okazala sie taka dwulicowa suka.obgadywala mnie jak tylko mogla patrzyla w oczy i klamala.wiem,ze zajmowala sie tymi urokami i klatwami.miala nawet tarota.i od kiedy powiedziala,ze ja sie wyprowadzam zmieniam mieszkanie i ona tez musi.bo to ja je wynajmowalam.to zaczely sie te wszystkie problemy masakra:( choroby problemy z kasa zyciem uczuciowym no wszystko na raz.mam takie problewmy o ktorych nawet sobie nie myslalam,ze moge miec i cpo dzien spada mi cos na glowe.jestem taka nie szczesliwa nic mnie nie ciesz niccccccccc mam dola jest mi zle.a zwsze bylam taka zywa i radosna potrafilam sobie ze wszytskim poradzic a teraz nie moge nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś wie Pytam poważnie
nie ma jakiś prostych sposobów ,żeby samemu zdjąć ? Ktoś próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze mozna,ale lepiej niech zrobi to ktos,kto sie zna bo zle wykonany urok czy zdjecie go moze przyniesc jeszce gorsze problem,y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś wie Pytam poważnie
może ktoś zna jakieś stare babcine sposoby lub moze sposób zeby sie chronić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She83
a nie lepiej poprosic o pomoc ksiedza egzorcysty? wiem ze oni sie takimi sprawami zajmuja i nie bagatelizuja ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz egzorcysta nie bedzie
sie zajmował urokami no ludzie!!!!!!!!!!! Oni zajmują sie opętaniem :O A wy po prostu jesli czujecie sie zaszczute przez uroki to możecie domowym najprostszym sposobem ... 2 białe koniecznie poświecone świece zapal w mieszkaniu ,usiądż i zmów modlitwe za swoich bliskich zmarłych ,przeproś ich za wszystko poproś o opieke i tu powinnac zmówić tez modlitwe w intencji wszystkich cierpiących i umarłych .Wycisz sie i pamiętaj ze musisz temu komuś wybaczyć i nie możesz mu złożeczyc !!!!Swiece powinny wypalic sie do końca -ogień oczyszcza i pamietaj nie wolno ci chowac w sercu urazy do swoich wrogów -unikaj ich ale nie życz żle. Noś przy sobie coś czerwonego ...nie wiem jakąś spinke ,guzik itp bo wtedy "złe oko " nie zdoła cie siegnąć a skupi sie na tym czyms czerwonym -to niestety nie są zabobony ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela55551
Do Lilith black Moon .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bo ja
Ja niestety też spotkałam się z taka sytuacją, dotyczyło to mojego chłopaka.Jego rodzina została przeklęta przez bliską osobę i niestety działo się to co najgorsze-śmierć. Pomogła nam modlitwa do św. Michała Archanioła poczytaj o tym w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytex
Witam wszystkich. Zajmuje się rzucaniem i zdejmowaniem klątw oraz uroków. Zainteresowanych proszę o to aby w pierwszym e-mailu opisać przypadek jakim miałbym się zająć. Zajmuję się klątwami od kilku lat, mam spore doświadczenie. Pisać na poniższy e-mail. tytexx@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? ręce opadają jak się was czyta! Jak najbardziej każdy człowiek jest w stanie rzucić na nas 'urok'. Działa to na tej zasadzie,że wypowiadając złe słowa,albo życząc czegoś złego drugiej osobie, dajemy wtedy pole do działania szatanowi. On przejmuje kontrolę nad jej życiem. Dlatego dzieją się takie rzeczy. Absolutnie nie słuchaj ludzi, którzy piszą o kabale,albo samodzielnym zdejmowaniu uroku. Wszystko to jest powiązane z czarną magią. Zasady postępowania w tym wszystkim są takie: spowiedź+modlitwa o uwolnienie+ uczestnictwo we Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie/uwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej księża egzorcyści zajmują się takimi sprawami. Wszystko jest po uprzednim wywiadzie z księdzem, który kieruje nas najpierw do psychologa,albo działa od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metody, które opisujecie jeszcze bardziej namieszają jej w życiu :D To co nie pochodzi od Boga pochodzi od szatana :D Bóg nie dał człowiekowi możliwości odczyniania uroków i czarów...te działania należą do nauki diabła i są ściśle z nią powiązane :) Wiem co mówię, działałam kiedyś w grupie z księdzem egzorcystą, która zajmowała się modlitwą za osoby, które były zniewolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
Bzdury s ksiedzem. Podaj e-mail to pokieruje Cie do fachowca w tej dziedzinie. Jest swieckim skutecznym egzorcysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deutscher78
Jest bardzo skuteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałabym sie egzorcysty
jak może z ciągnąc urok czy klątwe to umie tez rzuć bbbrrrrrrrrr............ oni to robią za darmo czy za kase ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytexx
Witam wszystkich. Zajmuje się rzucaniem i zdejmowaniem klątw oraz uroków. Zainteresowanych proszę o to aby w pierwszym e-mailu opisać przypadek jakim miałbym się zająć. Zajmuję się klątwami od kilku lat, mam spore doświadczenie. Pisać na poniższy e-mail. tytexx@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawelww
Ludzie żadne religie , żaden szatan . Co ma szatan do tego . Szatan zgodnie z wierzeniem jest upadłym aniołem i nie zgodził się z Bogiem Ojcem w pewnych kwesstiach . A że Bóg ojciec wcale nie jest taki miłosierny , zżuciał go na ziemie i zabrał moce do powrotu do siebie na okres długi . To jest napisane w starych księgach ludzi zabobonnych i niewykształconych . STare dziej . JAki święty , BLALALLALAL . > jeśłi ktoś wierzyw klątwy , mósi też wirzc że można je zciągnąć .Tak jak zostału żucone tak samo potrafią być zdjęte. Im profesjonalna klątwa tym profesjonalnych ludzi musicie znaleść ., Ktoś powiedział na Psa urok . Twu twu , Powiedcie to samo , Niech klątwa się odemnie odklei i przyklei do wypowiadającego . Ja jestem dobrą osoba . P , Sól jest wskazana bu rozsypać okrąg i wypowiadać w nimmśłowa . te .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×