Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daw

Co mam zrobić powiedzcie??

Polecane posty

Gość daw

Spotykałem sie z dziewczyna przez 5 lat ona miała chłopaka niby sie z nim rozstała ale cały czas jak sie dowiedziałem mieli kontakt w tym czasie co ja sie z nia spotykałem tylko to spotykanie polegało na tym ze nikt nie wiedział o tym kryła sie z tym ze sie ze mna spotyka bo u niej w domu nie byli za mną. teraz ostatnio nie odzywałem sie do niej miesiąc odezwała sie do mnie bo chciała mi powiedziec coś ze jej bratanek jest w szpitalu miał zabieg wyciecie migdałków ja jak normalny człowiek odpisałem do niej ze to normalne ze wszystko bedzie dobrze zadzwoniła do mnie i poprosiła zebym sie z nia spotkał na chwile spotkałem sie to zachowywała sie jak gdyby nigdy nic mowiła zebym ja przytulił powiedziałem ze czego odemnie oczekuje kim dla niej jestem jak ostatnio była z tamtym na weselu. i cały czas chciala zebym ja przytulił powiedziałem ze nie ze dla mnie to nie jest łatwe. i jeszcze powiedziałem ze wiem ze sie z nim spotyka. powiedziałem ze chciałem z nia poważnie porozmawiać czy to jest mozliwe i powiedziała ze tak ze dzisiaj porozmawiamy ale wogóle jest sens zeby sie z nia spotkac i rozmaiwaić?????? pomozcie co mam zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta i tez
przepraszam SPOTYKALES sie przez 5 lat??!! i nikt o tobie nie wiedzial...czy czytac nie umiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecinki sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
tak spotykałem sie przez 5 lat ale ona sie z tym ukrywała w sumie oficjalnie nnie wiedział nikt o tym ale ludzie mowili za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta i tez
a ile macie lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
wiesz co nwet jak sie spotkałem z nia to wogóle mnie nawet do niej nie ciągnęło zy cos z nia siedizałem w aucie ona wymyslała ze zimno jej jest czy moge ja przytulic powiedziałem ze co ty robisz i sama sie połozyła na moim ramieniu ale ja siedziałem sały czas i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
ja 29 ona 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
wyrazi ktos jeszcze swoje zdanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eciepecieeeeeeeeeeeee
jak chcesz z nia porozmawiac i widzisz w tym sens to porozmawiaj, porozmawiac zawsze mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
ale jak wczoraj z nia rozmawiałem to pytałem co robiła w sobote powiedziała ze chyba wiem najlepiej a ja jej powiedzizałem tak wiem ze byłaś z nim. i spytałem sie czy sie z nim spotyka powiedziała ze pare razy sie spotkała to nie wiem wogóle czy jest sens juz rozmawiac z nia i zawracac sobie znów głowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eciepecieeeeeeeeeeeee
no to moze zapytaj o co ci chodzi albo cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś dla niej tylko kolegą
a potrzebuje też faceta i to jest własnie ten drugi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eciepecieeeeeeeeeeeee
albo najlepiej sam sie domysl,nie wiem nie znam sytuacji dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
jak potrzebuje faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
zastanawiam sie własnie czy sie wogóle z nia spotkac i rozmawiac czy to ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś dla niej tylko kolegą
Mężczyzny, człowieka z którym ułoży sobie zycie, załozy rodzinę. Ty się z nia spotykasz po kryjomu, jakoś ci to nie przeszkadza specjalnie, jej rodzina cię nie akceptuje, jestes trochę niepowaznym człowiekiem, jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecinki sa fajne
nie dosc, ze pisac nie umie, to jeszcze myslenie mu nie idzie :P jesli masz ochote z nia rozmawiac, i masz o czym, to sie spotykaj, jak nie to nie, my nie wiemy, bo tak to opisales, ze nie idzie zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
ona mi własnie wczoraj powiedziała ze nie potrafiłem sie wogóle zdecydowac ale teraz szuka pretekstu zeby na mnie wszytsko było bo ja za każdym razem jej mowiłem zeby przyszła do mnie ze moze ja do niej przyjde ale zero rakacji z jej strony teraz widziała ze ja olewałem i nie wiem moze sie dowiedziała od kogos ze czasem popisze na gg z inna dziewczyna to zesrac sie chciała zeby sie spotkac a pretekst miała dobtry choroba bratanka według mnie to nie za ładnie zeby dziecko wciągac w takie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eciepecieeeeeeeeeeeee
przeciez tu dokladnie wiadomo o co chodzi ale neich chlopak sam mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
to powiedz o co chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecinki sa fajne
Widzisz, Eciepecieeeeeeeeeeeee, Ty wiesz, o co chodzi, autor nie bardzo :D Dobra, kurcze, nie spotykaj sie, olej ja i zyj swoim zyciem. I naucz sie, jak stawiac przecinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
tak myslisz zeby wogóle juz nie rozmawiac z nia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecinki sa fajne
a jaki bylby cel tej rozmowy? masz jej cos do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
włąsnie nie wiem czzy wogóle mam jej coś do powiedzena jak wczoraj sie z nia widzialem to rozmawiałem tylko o tym małym bo innego tematu z nia nie miałem. Chociaz jej powiedziałem czy porozmawia powaznie bo chyba powinnismy porozmawiac powaznie ale nie wiem czy to dobrze zrobiłem ze tak powiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś dla niej tylko kolegą
Porozmawiac powaznie? A co jej powiesz? Ze chcesz z nia spędzić zycie, że ja traktujesz powaznie, jest dla ciebie kims wyjatkowym, kochasz ja? Po 5 latach znajomosci wypada się na coś zdecydować, zastanów się czego ty chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
wiem ze takiej osobie juz nie zaufam!!!!!!!!!!!! a bez zaufania nie mozna zbudowac zwiazku!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eciepecieeeeeeeeeeeee
bez zaufania mozna se zbudowac domek z kart i to moze nawet nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co myslicie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daw
czy to wogóle ma sens????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×