Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qawa

Możecie mnie opieprzyć bo...!!!

Polecane posty

Siedze od roku w domu nic mnie sie nie chce nie wiem co mam ze soba zrobic wszystko mnie dobija przytłacza i nic ze soba nie robie przez rok...chce szukac pracy ale nawet nie umiem sie do tego zabrac nie wiem jak -chyba jestem glupia bo nic w zyciu nie umiem robic nic mi nie wychodzi...studiow nie skonczylam i tak sie ciugnie to wszystko bez sesu...nie wspomne juz o innych rzeczach...Kulka w łeb...albo deprima jakaas?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh to wszystko jest bezsesu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwota zaległości nie ma
Wyjedz za granicę. Co masz się w domu stresować, jak możesz tam.W Polsce ciężko o prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, ja ma prace, koncze studia... A tak naprawde to jedna wielka monotnoia, każdy dzien taki sam, wszystko mnie przytłacza... Moim ulubionym zajęciem jest sen... Moge spać jak tylko przyjde z pracy az do wieczora i póxniej cała noc. Nie mam faceta, nic mi sie niechce. :O:O:O Nawet nie chce mi sie o siebie dbać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wałsnie byłam i pracy nie mialam i dobrze ze wrocilam po miesiacu bo bym chyba zostala prostytutka ,,,bo jadlam tost z maslem....na koniec albo tynk ze scian.. Kurwa co ja mam ze soba zrobic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thyssen to dobrze ze masz chociaz prace i studia bo ja nie mam ani tego ani tego....jedno musze znależć by na drugie sobie zarobic...a wyjazd za granice hmmm pomysle o tym ale za jakis czas jak sie ogarne ...ze soba w polsce...;/ a na razie czarrno to widze kryzys dopadł i mnie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak a tu cale forrum pewnie szczesliwe i zadowolone ze swojego zycia siedzi a ja tu pierdole jakies swoje schizy zyciowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro niemiecki
Musisz uwierzyc w siebie.... I nie wmawiaj sobie ze nic nie umiesz ze nic Ci nie wychodzi.... To pogarsza Twoja sytuacje.... Mysl pozytywnie:) Przeciez to od Ciebie zalezy jak bedzie Twoje zycie wygladac.... Tylko sie nie poddawaj.... Pamietaj kazda Twoja porazka cos wnosi do Twojego zycia tym czyms jest DOSWIACZENIE!!!!Juz wiesz ze nastepnym razem nie popełanisz takiej gafy:) Pomysl inni maja gorzej leza w szpitalach a i tak nadal chca zyc....a Ty ???? jestes zdrowa pełna energii i narzekasz na zycie!!!!!! Zmien swój stosunek do zycia.... Ono jest jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro niemiecki
http://www.youtube.com/watch?v=OnWUTMymFBE Ogladnij sobie to:) Tez miałam depresje....chociaz mam 19 lat duzo przeszłam w swojm zyciu..... staram sie myslec pozytywnie i cieszyc sie z kazdego dnia.... chociaz czasem jest ciezko!!Ale nigdy sie nie poddawaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
? upup? A teraz siedze i jem czekolade z nerwów i tej baradnosci dobrze ze na figure przynajmniej nie musze patrzec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm dziekuje za dobre slowa... I za link ;**** ;**** chciałabym miec 19 lat bo wtedy mialam marzenia szłam na studia bylam pełna energii !Poszłam na niewłasciwe studia i wszystko szlag trafil potem sie zakochalam tez nie wyszło...a potem na dokladke pojechalam za granice by sobie polepszyc zycie jak mowili rodzice by nie jechac i siedziec w PL bo tam ciezko o prace i rady sobie nie dam to nie ja chcialam udowodnic jaka to ja jestem dosrosła i samodzielna...i nic nie wyszło...buuuuuu smutek wypelnia dzis mnie.....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro niemiecki
Przeczytałas moje wypowieedzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdgdfg
przeczytala ale kladzie na nie lache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro niemiecki
No tak ale mozesz zaczac wszystko od nowa nigdy nie jest za pozno:) Najpierw zajmij sie soba ....zmien fryzure lub kup sobie nowy ciuszek odrazu Ci sie polepszy humor:) Potem szukaj pracy.... Co Cie interesuje?? noi po kolej spełaniaj swoje marzenia ...Krok po kroczku.....Wiadomo na poczatku bedzie ciezko.....Ale przeciez jestes Silna.... Wiesz co przeczytaj sobie ksiazke SEKRET albo ogladnij film:) Naprawde warto . On zmienił moje zycie i podejscie do zycia:) Jesli ogladniesz zrozumiesz cos, co jest przydatne w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kim my jesteśmy zeby cię opieprzać ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro niemiecki
robie lache za darmoooo jeszce doplacam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro niemiecki
O klon ale ludzia sie nudzi.....ehh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro niemiecki
wez ty wymysl cos nowego bo te zrobienie fryzury i cos dla siebie to ja juz slyszalem xerobojku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna rosa
Mozesz nam zdradzic tajemnicę z czego zyjesz? Ktos musi cie utrzymywać - to szczęściara jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przeczytałam...;)Nie wiem moze przydal by mi sie porzadny kop w dupe od zycia bo tego co dostalam to chyba za mało... Pewnie gdzies jestem silna bo gdybym nie byla to juz bym kwiatki wachala od dolu...Wiem ze musze sie poskladac do kupy od nowa itd....Jednak jak by los byl mi nie sprzyjajacy ostatnio tak odczuwam czego sie nie dotkne wszystko sie chrzani... Wiecie co taka glupia wczorajsza sytuaja...sprawila ze bylo to dla mnie wazne...Pralka byla zepsuta wody cieplej zabraklo...a ja robilam pranie reczne, spedzilam na nim godzine ...I tak robiac to pranie zastanawialam sie nad tym wszystkim i jakie sama czynnosc prania byla dla mnie bardzo wazna bo robilam sobie sama to dla siebie i bylam sama odpowiedzialana za to by ubranie bylo czyste wyplukane itd wiem to glupia czynnosc ale taka motywujaca jak sie robi cos samemu...I sobie tak myslalam musze robic wiecej prania recznego zamiast znosic do pralni..pranie zawsze to mama wsadza do pralki...;/ a dzieci potem maja lewe rece....ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro niemiecki
A Ty klonie zajmji sie zyciem!!!! A nie tutaj na forach kozaka zgrywasz nie wiadomo jakiego . Bo co kurwa nikt nie wie kim jestes to mozesz wypisywac co chcesz !!!! Smieszny jestes dzieciaku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro niemiecki
qawa - głowa do góry !!!! I przeczytaj sobie ta ksiazke:) Powodzonka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamoooo
lepiej byc smiesznym niz tragicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czego zyje hmm obecnie utrzymuja mnie rodzice oni nie maja do mnie pretensji jak takich bo cos tam zawsze popchne w domu czy pomoge w firmie u nich czy siostrze przy dziecku czy ojcu jak musimy wyjechac na zachod to ja z nim jezdze i dostaje za to pieniadze, ale chce sie usamodzielnic bo nie zyje swoim zyciem tylko ich,,,Jednak postanowilam ze na kolejne studia sama musze zarobic bo a nie wezme juz kasy od rodzicow a B dwa oni pewnie mi na nie nie dadza,,,i moze dobrze bo wezme sie w obroty jakies,,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogla bym prosic o autora specjalnie wybiore sie do biblioteki po tA książke...! Albo wiesz co znajde to w googlach ;) tak sadze,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro niemiecki Czy autorem jest Rhonda Byrne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy da sie być smiesznym gdy ci sie życie nie układa i gdy ci sie cały swiat wali na glowe , i masz wrazenie ze jestes do niczego... tak to faktycznie\" napawa mnie optymizmem\" i nawet mozna sztuke na ten temat wystawic inni sie posmieja..;S ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×