Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo on nie miał wacka

Wsadziłam facetowi rękę w majtki, a tam bida z nędzą...

Polecane posty

Gość bo on nie miał wacka

... facet wysoki, dobrze zbudowany, myślę sobie, że pewnie ma niezły sprzęt ,a tam maleńkie jajeczka i coś pomiędzy nimi trudne do określenia. pobawiłam się tym parę minut, udałam, że źle się czuję i wyszłam. mam zamiar przerwać znajomość. taki żal :(. dlaczego faceci nie mają jakiegoś zewnętrznego oznaczenia określającego gabaryty wacka? kobiety uniknęłyby wielu rozczarowań i niezręcznych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksi dwudziesto dwulatka
a jak z twoimi cyckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo on nie miał wacka
cycki? mam jakie mam facet widzi jakie mam cycki i jeśli mu odpowiadają to się umawia, a jak nie , to nawet na mnie uwagi nie zwraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljihjil
wypierddalaj w podskokach kurwo 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak tam u ciebie
z zewnetrznymi oznaczeniami, czy widac po tobie ze masz ciasna lub rozklapioche ? wiec nie zadawaj glupich pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo on nie miał wacka
rozumiem, że tacy oburzeni są panowie z małymi wackami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatiki
Nieraz chłop jak szafa trzydrzwiowa a takiego ma wróbla małego że aż smiać się chce a nieraz kurdupel mały, chudy a jak ściagnie majty to tam taki kawał mięcha że nigdy byś nie pomyslała, często takie kurduple maja największe fujary ale nie ma reguł w tym pracuje w branży od 8 lat to widziałam juz wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo on nie miał wacka
tu nawet nie chodzi o samego fiutka, ale facet z małym jest na psychice inny, jakiś taki zakompleksiony, tchórzliwy, bardzo kobiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademiczka 123....
tez takiego znalam. wysoki przystojny i na tym koniec. troche sie z nim pomeczylam i sie rozstakismy. moze innej dogadza ale czemu ja mam sie poświecac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzit woman
Faceci z małymi wackami mają jednak jakieś skrzywienie na psychice. Nigdy więcej faceta z małym penisem, seks jak seks, jest trochę ograniczony, ale kompeksy itd, utrudniaja zycie z takim osobnikiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polomajtek
Jak seks to z kobietą która ma cycki zamiast krost, a dupę zamiast kości, nie wspominam o cipie, która też powinna być uczciwych rozmiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak faceci mają gorzej. Wy macie wielką niewiadomą, a facet napali się na cyce, a potem okazuje się, że to jakieś małe i do tego zwisy pushupowane. :o😭🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes gupiom lafiryndom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczku i tak Tobie nie
grozi rozczarowanie damskimi piersiami, bo wątpię że szybko jakieś zobaczysz na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśny
No i co nam teraz biedakom czynić???? jak kto ma małego to powinien skoczyć..... a więc idę na przydrożny słup się wdrapię i skoczę...... z moimi 15 cm mogę co najwyżej piwniczne kocury ruchać..... ;P a na serio: autorko, jeśli dla ciebie wielkość to podstawa to jest mi żal ciebie bo nigdy nie będzie danie ci poznać co to prawdziwy sex...... Bo wszystko zaczyna się w głowie, a tam to ty masz najwyraźniej braki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo on nie miał wacka
w głowie? no przepraszam, ale nie wmówisz mi , że wielkość nie ma znaczenia, to tak, jakby Tobie wmawiać atrakcyjność dziewczyny - tzw. deski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" dlatego Prawiczku z Wiara trzeba patrzec co sie bierze - wybieraj te z kreska pomiedzy, cycki z kreska to zawsze minimum C - male C, wieksze C ale C" Dziękuję. :) Będę stosował się do Twoich wskazówek. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcscs
jebajcie sie bo nie o to chodzi parowy ! cycki cipy i chuje wam w glowach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek radzio
do autorki a może Twoja cipka jest jak studnia ??? głęboka szeroka ... to ty masz problem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hellołł
leśny - święte słowa. Seks to nie jest tylko tępa rabanka.. to jest w głowie, w spojrzeniu i w każdym dotyku... a nie tylko tam gdzie fiut i cipa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo on nie miał wacka
a tak na prawdę to na imię mi Zygmunt i mieszkam w osiedlowej kotłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×