Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyżby ideał

Czyżby ideał???

Polecane posty

Gość czyżby ideał

Jestem z facetem 8 miesiecy....ja duzo przeszłam ( w tym faceta, który mnie gwałcił i 2 razy uderzył) , mam 26 lat , ciezko mi zaufac i mój facet mimo iz nie wie co było z poprzednim wie ze ciezko zdobyc moje zaufanie ale sie bardzo stara i jest cierpliwy. Ja zarabiam mało, koncze studia, on jest juz dawno po studiach i dobrze zarabia wiec jak jedziemy na weekend to on płaci i mówi ze to zaden problem. Chce miec rodzine wiec juz gadalismy o przyszłosci, nie pije, nie pali, nie oglada sie za innymi babami. |Nie jest przystojny, bardzo chudziutki ( ja mam troszke ciałka) , jest chory na padaczke, pomagał finansowo rodzicom i rodzenstwu i nadal czuje sie za nich odpowiedzialny bo jego tata miał guza mozgu i nie całkiem do siebie po tym doszedł. Przez te 8 miesiecy nie pokłocilismy sie ani razu, dogadujemy sie, mamy takie same poglady albo zblizone, zadne znas nie dominuje w zwiazku. Czy to mozliwe czy on udaje a moja bajka sie niedługo skonczy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby ideał
o ja wole te slabe geny niz takiego byczka zdrowego co bedzie sie kłocił o wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h plus h
mysle ze to krotki okres znajomosci aby mowic ze wszystko kiedys bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willa
Trzymaj sie go kobito bo dobry chlopak z niego :) wyglad to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby ideał
mówi ze kocha bardzo, jestem jego pierwsza dziewczyna na powanie, miał wczesniej tylko taka blizsza przyjaciołke ale nic miedzy nimi nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Możliwe, że udaje. Ale niekoniecznie tak musi być. Najlepiej, jakbyś zobaczyła go w sytuacji mniej konfortowej - np. podczas kłótni czy jakiegoś problemu życiowego. Czasem w takich okolicznościach wychodzi z faceta świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztywny zwis
Cześć, p. Justynooooo. Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztywny zwis
Witaj, Doprawdy. :) Dawno Cię nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsksdfg
dzis jestes zwierzyna jutro mysliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc psełdo- troche sie na pomarańczowo ostatnio nosiłam, poza tym czytam ale tematy takie bzdurne czasami, ze się komentować nei chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Witam. :) Dobrze słychać :), poza tym się odwykuję od kafe. :P A u Ciebie jak tam? Autorko, pociąga Cię ten mężczyzna w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby ideał
my sie nie kłocimy własnie....bylismy juz kilka razy na weekendzie razem, ostatnio na majówce za granica z jego bratem i bratowa i były takie niemiłe sytuacje bo oni cały czas siedzieli w hotelu a mysmy sami zwiedzali i widziałam ze mu przykro było i sie denerwował ale tłumił to w sobie i ani razu nie wybuchnął czy cos ale było widac po nim ze nie było mu miło] w drodze powrotnej mielismy podskoczyc z trasy 4 km po najmłodszego brata ale tamten nie podjechał bo powiedział ze nie jest jego taksówką a mój chłopak tylko na spokojnie usiłował go przekonac zeby po niego pojechali ale nie udało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby ideał
pociaga ale przez to co przeszłam troche sie boje blizszych relacji planuje dzieci ale co to ma do rzeczy ??? padaczka nie jest dziedziczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
To bądź z nim, skoro chcesz. A reszta wyjdzie "w praniu". W sumie co Ci szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 miesięcy do dość krótko, ale po co się martwisz na zapas ;) Jeśli jest tak dobrze, to korzystaj z chwili, ciesz się życiem, nim, calym szczęściem które masz ;) Nie ma sensu szukać dziury w calym! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Jeśli nie spróbujesz, to nie pokonasz strachu i nigdy nie zaufasz. Facet z tego, co piszesz, wydaje się w porządku, więc jeśli jemu nie zaufasz, to komu? Wiadomo, sielanka wiecznie nie trwa, ale ważne, że się dogadujecie, dzięki czemu pokonacie przeciwności losu.:) Trzymam kciuki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trza razem pomieszkac przynajmniej pare miesiecy... ale zeby czlowieka poznac to beczke soli trzeba z nim zjesc wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby ideał
i tu sie mylisz bo sie dokładnie dowiadywałam u kilku lekarzy, jest to padaczka pourazowa wiec nie jest dziedziczna , padaczka spowodowana jakims guzem czy choroba moze, powtarzam moze byc dziedziczna ale bardziej prawdopodobna jest odziedziczenie skłonnosci do padaczki jesli np pojawiłby sie jakis guz czy po jakims urazie ta kobieta miała poprostu pecha a gdyby tak było nie mogliby tacy ludzie miec dzieci a jakos rodza i mają zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiewtrace
hehe ja sie z moim przez rok nie klocilam a jak zaczelismy to nie mozemy przestac do dzisiaj... wiec wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby ideał
podswiadomie boje sie zwiazku, boje sie wykorzystania drugi raz, boje sie ze np za jakis czas wszystko sie zmieni i okaze sie ze jest takim samym sukinkotem jak inni faceci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamoooo
idealy to tylkow bajkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompromis
gdybyś była zakochana nie kalkulowałabyś tak na zimno, facet i może faktycznie wydaje się być miły ale z tego co piszesz to jego rodzinka wydaje się konfliktowa, prawdopodobnie facet za nich nadrabia miną.... po ślubie moze się okazać że każde Święta z rodzinką to istny horror dla Ciebie, że Cię nie lubią, nie akceptują, że szwagierki zazdroszczą, knują, plotkują.... tak bywa w rodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygitta po 40
Nie jest atrakcyjnym facetem wiec ideałem nie jest. Ja nie byłabym z kimś kto nie podoba mi sie fizycznie. Myslę że on nadrabia dobrocią brak atrakcyjności fizycznej. jestes zbyt nieufna. Ja mam młodszego przystojnego "byczka" i tez ani razu od prawie roku sie nie kłóciliśmy kocha mnie, ja to czuję i nie zastanawiam się czy sie po slubie zmieni. Dlaczego tak pesymistycznie patrzysz? Jaki cel mieliby nasi faceci, żeby udawać. Ja np. nie jestem bogata, jestem starsza, mam bagaz w postaci dzieci, mój partner nie ma powodów by udawać i podstepem sie ze mną żenić. Wiecej optymizmu zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka8
co wy gadacie że 8 miesięcy to krótko. zalezy jeszcze jak często sie spotykają ale kilka miesiecy to wystarczający okres aby kogos poznać. charakter człowieka wychodzi od razu jaki jest. chyba że ktos gra, ale po co miałby to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby ideał
wiem jak jest w rodzinach ale jego rodzice sa bardzo fajni i mili dla mnie, najmłodszy brat tez ...mozna sie z nim jakos dogadac chociaz imprezowicz z niego , pali i pije ale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby ideał
spotykamy sie roznie, 2 , 3 razy w tyg, czasami całe dnie, czasami weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby ideał
moze boje sie bo moja mam cały czas mi mówi jak to ojciec po slubie sie zmienił, ze był aniołek a teraz to tylko awantury i jest leniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara Ada
może mama przez zakochanie nie zauważyła, że ojciec cały czas taki był.... Zazwyczaj jest tak, że facet się nie zmienia....jedynie my nie widzimy jaki jest naprawdę. Nie szukaj dziury w całym.... Z tego co napisałaś to do faceta nie można o nic się przyczepić....no że może nie za bardzo przystojny jest....ale uroda przemija, kto jest piękny dziś, jutro może być szkaradny....a charakter człowieka kształtuje się latami....jesli Ci odpowaiad to jakm jest człowiekiem, że jest odpowiedzialny, cieply, czuły, że macie zbliżone poglądy..... to zostaw wątpliwości z boku i niech się dzieje.... Nie można się bać związku, zaufania, zaangażowania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×