Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość catiga staples

czy to fair?

Polecane posty

Gość catiga staples

moj chlopak ma probelm z alkoholem. pil codziennie od kilku lat az do momentu kiedy postawilam ultimatum: albo zero alkoholu albo koniec z nami. przystal na to. nie pije od kilku tygodni. ostatnio nie zgodzilam sie na jego wyjscie z kumplami do baru czym byl ogromnie zdziwiony, bo go ograniczam. nie chce sie bawic w zolze, ale probelm z jego piciem jest na tyle powazny, ze on nie kontroluje swojego picia. wiem, ze jesli wyjdzie na "jedno" piwo to na nim nie poprzestanie i zacznie pic od nowa. wiem, ze go do tego ciagnie. ja jestem konsekwentna w swoich zadaniach i wiem, ze jesli dowiem sie, ze pil to bedzie koniec. moje pytanie dotyczy tej jednej sytuacji, czy mam prawo tego wymagac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy on jest alkoholikiem, pił, bo lubił, czy pił, bo już po prostu nad tym nie panował i musiał? Bo to jest zasadnicza kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolaaada
Jeśli jest alkoholikiem to go zostaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catiga staples
twierdzil, ze pil bo lubil. ale mieszkajac z nim dwa lata przekonalam sie, ze pil bo musial, nie zaprzestal pic nawet na jesden dzien i niezaprzeczalnie ma problem z piciem. ja sie nie zgadzam na mieszkanie z facetem, ktory codziennie zajmuje sie tylko piciem piwa i jest ciagle mniej lub bardziej podchmielony. stad moj warunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaku
masz prawo tego wymagac! facet musi wybrac co jest dla niego ważniejsze , alkohol czy ukochana kobieta . Jeśli znowu popije na tym nie poprzestanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×