Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a czy to wazne jaki mam

a czy to wazne jaki

Polecane posty

Gość a czy to wazne jaki mam

Po co to wszystko bylo??Obiecales ze bedziesz kochal do konca!A teraz Cie juz nie ma.Obietnice.Zostaly wspomnienia, po co mi one?Wez je sobie ja ich nie chce, nic juz nie chce.Byles mi taki bliski,mowiles ze kochasz, teraz juz cie nie ma. Ty patrzysz na mnie takim wzrokiem.Po co tak patrzysz?Do czego jestestem Ci potrzebna??To kara za moja milosc??Jesli tak, nie chce juz serca, wez je sobie, zamien w lod, zrob co chcesz, ja juz go nie chce. Mowiles, ze jestem silna...Gdybys teraz widzial jaka jestem silna, smialbys sie z mojej bezradnosci.Tyle lat staran tyle wiary i nadzieji..i po co to wszystko, wystarczy jeden deszczowy dzien, zeby zamienic to wszystko w NIC! Nie chce juz nic, wystarczy mi ten zasrany monitor, chociaz on zgadza sie ze mna. Do czego jestem Ci potrzebna??Do cierpienia??Tylko po to?Ja sie nie zgadzam, zabierz me serce, zamien je w lod😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to wazne jaki mam
jedna chwila, sekunda, wszystko rozwiala.Po co to bylo??No powiedz po co?Po co mowiles ze kochasz?Nie mam sily na to wszystko , jak mam zaczac??nie wiem jak, jesli wstac z krzesla nie moge...Nie chce jesc, spac..zabierz me serce prosze:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfaniarazciebie
wez ty mi napisz czy ty do mnie piszesz czy ja mam omamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to wazne jaki mam
Mowisz, ze kochasz nadal??Po co??Po co to mowisz, jesli juz Cie nie ma??Zabierz lzy, serce nie chce juz go, nie jest mi potrzebne.Tyle planow tyle marzen, po co to wszystko mowiles?? A Ty..Czego potrzebujesz ode mnie??Dales mi serce, dales milosc, to swietna kara, udalo Ci sie.Mozesz je zabrac bo mi jest nie potrzebne. Tyle do zrobienia a teraz jestem jak roslina, ktora nie chce juz niczego, uschnac chce, a resztki niech spali slonce lub zmoczy deszcz. Tak pieknie bylo, ta jedna chwila wszystko rozwiala, jedna mala chwila, sprawila ze wszystko stalo sie niczym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkopyta
zacznij se tak jak sie zaczyna, a tamte na gorze chyba se juz wczesniej napisalas,chyba ze to znow tamten pedal,tak se mysle tera ze wy to siebie warci jestescie tylko po huj mnie w to wmieszalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkopyta
a ziewalas jak to pisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to wazne jaki mam
Sprawiles ze mialam skrzydla i swiat byl dla mnie rajem.Potrafiles tez sprawic bym stala sie roslina, jak to mozliwe?? Dales mi skrzydla a teraz je zabrales...Jak teraz polece??Ty byles jednym ja drugim:(Jak mam poleciec??No jak??:( Kocham Cie mowiles tysiac razy dziennie, teraz juz Cie nie ma... Jak mam zyc??Mielismy zyc dla siebie, obiecales...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×