Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DZIS MI BARDZO ZLE

Jest mi zle. Niemoge sobie znalesc dzis miejsca.

Polecane posty

Gość DZIS MI BARDZO ZLE

Za oknem brzydko szaro.Siedze cały dzien w domu niewiem co mam ze soba zrobic.Wyspozatałam mieszkanie zeby zabic czas.Kto dzis sie tak czuje i jakies rady.Jak niemyslec o nim?Niedawno rozstałam sie z facetem.W zeszły piatek.Siedze i patrze na tel czy cos na pisze.Jest mi zle.Kiedys tez to przerabiałam - po 6 letnim zwiazku.A teraz moj 2 zwiazek tez sie rozpadł.Ale zostala po nim pamiatka- mamy wspolne dziecko- coreczke ma 2 miesiace.Dzis za oknem brzydko i nawet nieposzlysmy na spacer.Jak sobie poradzic z ta pustka???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili-ana
zajmij się córeczką, jeśli on Cie zostawił to znaczy że nie jest Ciebie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badz pozytywna
hey. rozumiem ze ci ciezko , tym bardziej ze jestes teraz samotna mama. pewnie zadne pocieszenie nie bardzo ukoji twoj bol, ale powiem ci jedno: WSZYSTKO W ZYCIU DZIEJE SIE NIE BEZ POWODU! w chwili smutku, dolka czy depresji nie dostrzegamy zadnego sensu. widzimy go tylko z perpektywy czasu!kiedy cos sie konczy/odchodzi/umiera to zawsze robi miejsce \'nowemu\' i \'lepszemu\'. wiem to z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj tez mam taka sytuacje
Nie daje rady i tez mam dziecko, strzelic sobie w leb tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIS MI BARDZO ZLE
Masz racje.Ale jest mi smutno i zle.Jestem sama z dzieckiem 24 h na dobe.Chcialabym choc na chwile wyjsc sama bez dziecka, oddechnąc troche ake to niemozliwe bo niemam z kim malej zostawic.Moja niunia tylko ciagle je i spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIS MI BARDZO ZLE
Tez tak myslalam ze: kiedy cos sie konczy/odchodzi/umiera to zawsze robi miejsce 'nowemu' i 'lepszemu'. wiem to z autopsji.Tak myslalam po zakonczeniu sie mojego pierwszego 6 - letniego zwiazku.I wtedy po niecalym roku poznalam obcnego bylego.I teraz znow koniec.Czy ze mna jest cos nietak?Z ojcem malej bylo mi naprawde dobrze, byłam brdzo szczesliwa.ALe on mi to w 1 sekunde zabrał.Nierozumiem dlaczego.Przeciez mowil ze tak mnie kocha, ze jest tak szczesliwy, ze bedziemy mieli dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj tez mam taka sytuacje
Mi obecny zabral wszystko w jeden chwili jedna mala chwila, zabral wszystkie plany marzenia najlepsze jest to ze chce mi teraz pomoc pozbierac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili-ana
to drań z niego - tacy są mężczyzni,moze nie wszyscy ale wiekszość mam wrazenie. Nie obwiniaj siebie, będzie dobrze, zobaczysz, poczytaj mądre książki o samorozwoju, tak naprawde to tamten facet nie jest Ci do szczęscia potrzebny, facet nie daje szczescia - musimy znaleźć go w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badz pozytywna
Lili-ana ma racje.szczescie jest w nas samych i tam wlasnie musimy go szukac.jesli ten facet cie opuscil, nie jest kompletnie ciebie wart i pewnie nie bylibyscie szczesliwi czy tak, czy siak.skup sie na swoim dziecku a w wolne chwile spedz na samorozwoju lub hobby lub czyms co daje ci radosc.napewno jest cos co kiedys robilas lub zawsze chcialas robic a nigdy nie sprobowalas. czy to bedzie malarstwo,robienie na drutach czy wymarzona podroz . obojetnie co to bedzie, skup na tym cale swoje mysli. pisz pamietnik, afirmacje, wyjdz do ludzi. kazde odreagowanie pomaga. rozzalanie sie nad soba, obwinianie czy zycie w dolku nic tu nie pomoze. wez sie w garsc!jestes silna kobieta! przypomnij sobie momenty z zycia kiedy musialas sobie poradzic sama i dalas rade! jesli przezylas cos w przeszlosci, przezyjesz i teraz. kazda kobieta ma w sobie ogromna moc. i ty tez ja masz! ta wewnetrzna sila pomoze ci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×