Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnaa_onaa

czemu tak jest...

Polecane posty

Gość smutnaa_onaa

zdarzylo wam sie rozstac z facetem dlatego ze jest zazdrosny o dziecko ze za duzo czasu poswiecacie dziecku a nie jemu ?? :( czy to jest normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , to głupie i żałosne.Nie żałuj gościa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro na rondzie nie ma
egoista i tyle. W weekend zostaw go samego z dzieckiem i znikaj na zakupy. Może dotrze, że bycie samemu z dzieckiem to nie zabawa. A jak wrócisz późnym wieczorem zażądaj seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa_onaa
to nie nasze dziecko ale powiedzial mi ze boi sie ze jak pojawi sie nasze to on nie bedzie nr 1 a ja wiem ze dziecko bedzie dla mnie bardzo wazne nie chce wybierac :( teraz byla sytuacja ze pewne dziecko bardzo do mne lgnelo przytulalo sie itp ja uwielbiam dzieci wiec sie pobawilam z nim i wogole a mu bylo zle ze sie nim nie zajmowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona matka kochanka
o jejku a ile on ma lat, że tak myśli niedojrzale??? Nie jest chyba gotowy na dziecko, ono naprawde zajmuje mnóstwo czasu i dorosły człowiek to zwyczajnie rozumie. Dziwne zeby byc zazdrosnym...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa_onaa
prawie 23 :( on mowi ze potrzebuje duzo milosci ... i on tez jest takim dzieckiem ktorym trzeba sie opiekowac ... przeciez jak teraz pobawie sie z dzieciaczkiem jakims to nie znaczy ze jego mniej kocham zastanawialam sie czy cos zle zrobilam przeciez to bylo tylko dziecko male niewinne ... takie kochane nie umiem wybierac miedzy dzieckiem a nim nawet jesli nie jest ono moje zawsze kochalam dzieci i zawsze przytule jesli bedzie tego potrzebowalo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona matka kochanka
sorry ale tacy faceci są najgorsi....to takie dorosłe dzieci, które potrzebują opieki od kobiety zamiast dawać jej wsparcie. Będziesz cały czas musiała się nim zajmować, podejrzewam, ze to taki typ faceta który lubi stroić fochy. A że Ty masz dobre serce to będziesz się tym mocno przejmować, przewiduje tutaj troche męczarni z Twojej strony w przyszłości. Facet jest niedojrzały choć już dorosły. A dzieciaczki trzeba lubić bo są zawsze bezbronne i należy to rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa_onaa
teraz probuje wlasnie załagodzic sytuacje zebysmy sie nie kłocili o takie głupstwa ale ja mam w glowie przedwczorajszy dzien i to jak sie zachowywal przy tym dziecku .. bardzo mnie to zabolało ale jak sie widzi takie aniolka ktory sam wskakuje na szyje to co mam je odrzucic i zajac sie nim ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka zona kochanka
moim zdaniem nie powinnas mu nadskakiwac zeby załagodzic sytuacje. to on ma zrozumiec gdzie popełnia błąd - nie odzywaj sie jakis czas, on musi zrobic pierwszy krok, jesli jest facetem powinien przejąc inicjatywe . Osobiscie jesli miałabym wybierac wybrałabym dziecko nie jego, trudne moze to dla niego bolesne ale musi zrozumieć o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa nastepna egzaltowana glupia ges co swiata poza facetem nieb widzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa_onaa
mowi mi wlasnie ze nie chce mnie stracic ... gadalismy przez tel ale zastanawiam sie czy to chlopak dla mnie kocham go ale to jest jednak wazny punkt jeslichodzi o przyszlosc tymbardziej ze on ciagle powtarza ze chce byc ze mna juz do konca .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka zona kochanka
a ma jakieś inne wady? Zalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa_onaa
ma duzo zalet jest czuly kochany delikatny troskliwy i wogole czasem mnie traktuje jak swoja corcie ale hmmm moi rodzice go nie akceptuja bo uwzaja ze on pali jakies swinstwo ale mi sie zarzeka ze tak nie jest :( przysiega mi patrzac w oczy ze tak nie jest ciezko jest sie z kims spotkac wiedzac ze rodzice go nie akcetuja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka zona kochanka
a Ty ile masz lat? Dlaczego Twoi rodzice tak uważają? Mają jakieś podstawy żeby tak sądzić? Moze jest w tym trochę racji...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa_onaa
ja mam 21 lat, wyczuli to od niego gdy przychodzil do mnie wczesniej sam mi kiedys powiedzial ze sporbowal ale powiedzial ze jak bede z nim nie bedzie tego robic ... ciezkie to wszystko jest ... wogole dziekuje ze ze mna rozmawiasz ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka zona kochanka
a często się kłócicie? Jesli tak to z jakiego powodu? Szanuje Cię? Jest coś co mu w Tobie innego przeszkadza? Spoko nie dziekuj ze z Toba rozmawiam, zapodałaś temat który mnie zainteresował :) Jesli jakoś moge to pomoge ale zaraz niestety musze konczyc, bede szła kąpać moją córe no i kłaść ją do wyrka lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa_onaa
dosc czesto ale o głupstwa nic jakiegos konkretnego jest dosc zazdrosny mowi ze boi sie ze ktos mnie mu ukradnie ... a mnie nie intersuja inni hmm czy mu cos we mnie przeszkadza pewnie tak mam wady jak kazdy ale nie mowil mi o tym poki co ... to ucaluj odemnie córeczke i wytulkaj mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka zona kochanka
ok wytulkam :) Hm troche nie widze dobrego układu między Wami. Troche przykre to co mówie wiem, ale to tylko moja skromna sugestia. Jesli chcesz zastanów sie nad zwiazkiem, choc tak naprawde to tylko forum i musisz zadecydować sama. Wydaje mi sie ze bedzie ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa_onaa
zobaczymy jak to bedzie ... trzymaj kciuki zeby bylo dobrze ale nie wiem czy chce to ciagnac jestem teraz postawiona pod wielkim znakiem zapytania uciekam na jakis czas stad dziekuje jeszcze raz za rozmowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka zona kochanka
dziekuje również :) Narazie czekaj na jego krok, to on jest facetem w związku, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×