Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiakkakkkkk

byc z facetem skorpionem

Polecane posty

Gość gosiakkakkkkk

byla ktras z kobiet bedac zodiakalna rybka zona albo dziewczyna skorpiona ? albo jakie sa tez relacje kobiet z innych znakow wlasnie ze skorpionem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zunie
Jestem Rybka, a mój były mąż jest Skorpionem. Przeżyliśmy razem 22 lata. Dłużej się nie dało. Za swoją cierpliwość do nieba z butami pójdę, chociaż kocham go nadal i jest jedyną (oprócz naszego syna) osobą w moim sercu. Zdrad nie było. (może)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakkakkkkk
Zunie ja mam podobnie tyle ze bylo mniej lat i nie bylismy malzenstwem :( a szkoda bo bardzo tego pragnelam. w moim sercu jest tez tylko on i nikt wiecej , ale od jakis 2 lat zaczely sie flirty ciagle z kims pisal czy to gg czy smsy nie wytrzymalam i odeszlam a on nastepnego dnia odwiedzil swoja kolezanka z ktora sa teraz para juz osiem miesiecy a ja ciagle kocham . ponoc teraz z nia ze chce ozenic i wogle pewnie to zrobi:( ona jest inna bsrdziej klotliwa mowi ostre jemu slowa i wogle a ja bylam cieprliwa wierzylam w to ze sie zmieni, bylam kochajaca szczera i uczuciowa :( i teraz jestem sama i wiem gdzie popelnilam blad ale nie cofne czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ze skorpionem
Byłam ze skorpionem 11 lat, 6 lat małżeństwa. Zawsze wydawało mi się, że nie jest prawdziwymn skorpionem, aż odszedł z dnia na dzień. Rano mówił kocham a wieczorem już nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmunas
ja tez jestem ze skorpionem, sama tez jestem skorpionkiem i latwo nie mam :-/ super bylo przez 4 lata, poprostu cud , miod,orzeszki jak wzielismy slub, chyba poczul ze ma mnie w garsci i pzrestal sie starac jedynie o dobre towarzystwo teraz jestesmy w sumie 8 lat razem, ale jakos nie widze kolorowo naszej przyszlosci :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina28
Ja jestem zodiakalną bliźniaczką,ze skorpionem-moim mężem spędziłam 8 ciężkich lat,od trzech lat już nie jesteśmy razem-na szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniak
Byłam ze skorpionem 12 lat, w tym 7 trwało nasze małżeństwo. Nie polecam z kilku powodów: -despotyczny, był super miły kiedy wszystko działo się po jego myśli. Kiedy się z nim nie zgadzałam strzelał focha. Nie uznawał kompromisow .Kiedy miałam tego dość i zaczęłam się z lekka wyłamywać (nawet drobiazgi typu inne zdanie na temat obejrzane filmu) stwierdził,że jestem ''głupia'' ''idiotka'' itp, itd -łasy na wdzięki innych pań -ale prawdziwy charakterek pokazał po rozstaniu. Wiekszego chama ze świeca szukać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem skorpionem i byłam
18 lat z facetem rybą. I cóż - dziwkarz, kurwiarz, patologiczny kłamca. Masakra.Na szczęście już po rozwodzie jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×