Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 7776

CZY KTÓRAS Z WAS SYPIAŁA SOBIE ZE ZNAJOMYM ,NIEBEDAC Z NIM W ZWIAZKU.

Polecane posty

Gość 7776

CZY TO KURESTWO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsjknkfds
nie kurestwo. mozesz sypiac , seks jest dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7776
24 LATA TO OK DLA KOBIETY MIEC POTRZEBE?NO NIBY PORZADNE DZIEWCZYNY nie sypiaja bez zwiazku,ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsjknkfds
a tam gadasz. a czy ktos musi wiedziec o Twoich intymnych sprawach? jak masz dobry kontakt ze znajomym , to moze was tez laczyc seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7776
ale czy babka wypada tak sie ruchac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka nie, ale babkom jak najbardziej:O szkoda ze sex nie jest dozolony od pewnego poziomu IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MINEWRAWRRR
JA TEZ SPALAM CO PRAWDA Z NIEZNAJOMYM RAZ ALE 4 RAZY Z FACETAMI KTORZY NIE BYLI ZE MNA W ZWIAZKU A ZA KOOORWE SIE NIE UWAZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
Ja tak zrobiłam i żałuję tego jak skurczybyk. Myślałam, że jak to zrobię to, że on niby się we mnie zakocha i będzie z tego związek . Stara jestem i naiwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mnie obchodzi co on by powiedzial?:O jak jest normalny to by nicbniepowedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie na czarno
ja bym ze znajomym nie umiala chyba, ale mysle o tym, coby to zaproponowac bylemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bede miala meza to po pierwsze :P a po drugie bylam usprawiedliwiona bo kiedys z tym facetem bylam w zwiazku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu? jak zapyta to powiem nie wiem co tu ukrywac alboczego sie wstydzic jestemsy dorosli to tylko sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek w kolejnym temacie w,wyjawnia KOLEJNE wymogi :] Ja też myslę,że jak juz zaczniesz,to troche zmienisz nastawienie do tego...Ba,jestem wręcz pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahaaaaaa
a teraz sie przyznam, ze sypiam ze swoim nie doszlym mezem hahaha nikomu o tym nie mowie ani on ani ja, nie jestem z zwiazku ze soba ani z nikim innym a spotykamy sie ot tak pogadac i te pogaduszki w 98% koncza sie w lozku.... to dopiero kurestwo, beznadzieja i totalny wstyd;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze odpowiadając na pytanie.Nie. I nie potrafię odpowiedzieć,czy bym umiała. Jestem z jednym facetem,z ktorym straciłam dziewictwo i jakoś do tej pory nie miałam "potrzeb",gdyż nawzajem je zaspakajaliśmy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie na czarno
Hahahahaaaaaa, to ja tak samo, z tym, ze nie maz, a chlopak po prostu. I w sumie nawet mi nie jest z tym najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to generalnie wisi akurat trafilam na takiego coma wsumie mniej doswiadczenia niz ja ale jest ok bo tomadry chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahaaaaaa
ja tez jakos nie ubolewam z tego powodu... chociaz moze troszke zaczynaja mnie meczyc wyrzuty sumienia ale z drugiej strony nasze ciagle spotkania koncza sie w lozku...jakos ciezko to skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek a jak nie wyszlo 1 zwiazeksie rozpadl toco laska ma zrobic? u mnie akurat jestsredniozobowiazujaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a juz swoje sposoby by kobiet "za bardzo doswiadczonych" nie przyciagac do siebie" -> odstraszasz skutecznie wszystkie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo:) To miłe z Twojej strony :) Nawet różnica wieku nie przeszkodziła nam w byciu razem:) Czekał na mnie troche niż się "przełamałam" ... Ale nie żałuję i myślę,że on też. Nie jest powiedziane,że po 1-5 randkach trzeba isc do łóżka-nawet w dzisiejszych czasach ... Jeszcze raz dziękuje za miłe słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonu.zgliszcza
nie ma w tym nic złego jeśli nikt nie cierpi, żaden związek nie został rozbity ani żadne z partnerów nie będzie rozczarowane, czyste pożądanie i fizyczność, nie przejmuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę,że jeśli nie ma pomiędzy wami żadnej chemii,nic a nic...to wtedy bez wyrzutów sumienia dla obu stron mozna to nazwać "potrzebą". W związku jednak nie tak bym to nazywała...bo wtedy oprocz potrzeby jest to okazywanie miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×