Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p-a-t-i-t-k-a

jestem samotna w związku

Polecane posty

Gość p-a-t-i-t-k-a

powiedźcie mi czy jeśli chłopak nie ma czasu dla dziewczyny to po prostu świadczy o tym że ją olewa? Nie ma go całymi tygodniami bo taką ma prace , owszem weekendy spędzamy razem (gdy nie jest w pracy), ale teraz caly tydzień ma wolnego siedzi w domu i ma tysiąc powodów żeby sie ze mną nie spotkać ... A najgorsze jest to że jak jest na wyjeździe w pracy to pisze że tęskni , że już nie może się doczekać jak zjedzie i mnie zobaczy , a jak teraz siedzi w domu to nawet mu się nie wspomni żeby do mnie przyjechać ! co z tym zrobić? powoli zaczynam sie przekonywać że mu nie zależy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-a-t-i-t-k-a
ja chciałabym spędzać z nim każdą chwile kiedy tylko jest okazja i jest w domu , on też tak mówi ,ale tylko mówi a nie robi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-a-t-i-t-k-a
ktoś może mi poradzić jak odbierać takie jego zachowanie . Co to znaczy że chłopak mówi że kocha , tęskni a jednocześnie zawsze ma ważniejsze sprawy niż spotkanie ze mną . Jak to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jemu pasuje taki układ. Wie, że jesteś mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 095=06i
że tylko mówi...sama widzisz jak jest naprawde..nie słowa a czyny bejbe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się rozwiąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-a-t-i-t-k-a
pewnie że mu pasuje ten układ a komu by nie pasował ... ma 100% pewność że mi zależy to sobie bierze nasz związek na luz. Nie chce z nim zrywać może da sie to jakoś pokierować tak by zaczął sie starać o mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 095=06i
jak będzie chciał sie spotkać, odmów, nich poczuje się niepewny...może to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-a-t-i-t-k-a
robiłam tak ! odmawiałam i albo usłyszałam obojętne" oki nie ma problemu jeśli nie chcesz to sie nie spotkamy" lub kiedyś powiedziałam że nie chcę się spotkać bo jestem zmęczona i ide spać , to on na to że jemu się dziś nudzi i przyjedzie mnie utulić do snu , no i przyjechał mimo mojego sprzeciwu !!! może lepiej go kopnąć w tyłek i zakończyć ten związek mimo moich uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 095=06i
no tak...jak mu się nudzi to jesteś.... jak komuś na kimś zależy to każdą wolną chwilę chce spędzić z tą osobą...bo to sama przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 095=06i
spotkasz takiego któremu będzie zależało:) ja byłam w podobnej sytuacji, spotykałam sie z kolesiem, zaangażowana a on się mną bawił...zaczął olewać itd. znudziłam mu się....cierpiałam miałam szczęscie, bo sama pewnie bym nie odeszła, ale on mnie zostawił i jestem mu bardzo wdzięczna, bo dzięki temu poznałam kogoś kto za mną szaleje hehe nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-a-t-i-t-k-a
już był taki co mu zależało ale ja głupia cwaniaczka wolałam , a teraz samotna ! mam za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×