Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabella_20

MŁODE KOCHANKI

Polecane posty

Gość ddddddddd
ale wszystkoooddd------------------------- a Ty skąd się wziąłeś analfabeto?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropla rosyy na autorkę poleciały takie gniewne słowa, ponieważ ona uważa się za kogoś lepszego. I sama zaczęła bezpodstawnie wyzywać i obrażać kobiety, które skrytykowały jej postępowanie do czego miały prawo. Bo przecież każdy ma prawo do własnego zdania i własnej oceny, szczególnie w takim miejscu jak forum. Od dłuższego czasu czytam forum kafe i widzę, że większość ludzi zdradza. I to nie tylko mężczyźni, ale również kobiety. Wynika z tego, że niewarto się z nikim wiązać, zakładać rodziny. Ale na szczęście nie wszyscy są tacy sami. Ja wiem, że trzeba uważać, nie można spocząć na laurach. Wierzę w miłość mojego narzeczonego do mnie, mam nadzieję, że się nigdy nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no nie moge ;) przeczytalam caly topic i wiesz co Autorko ? zal mi Ciebie. tak tak wiem zaraz na mnie wyjedziesz ze jestem zazdrosną moherzycą i szarą myszką :) ale rozsmieszył mnei ten Twoj schemat dzialania - kazdy, kto powie tutaj na Ciebie ze jestes poprostu prostytutką i ze dajesz doopy za kase zostanie nazwany szarym człowieczkiem bez perspektyw. Fajnie ze masz kase, dwa kierunki studiow skonczone i wogole, ale fakt przez co to masz jest conajmniej zalosny :P tak naprawde nie masz tego wszystkiego bo jestes wykrztalcona i pokazalas ludziom na co Cie stać, lecz przez to ze masz fajną cipke ;) i czym tu sie chwalic? Jezdzij sobie po swiecie,korzystaj z zycia i wogole, ale nie obrazaj kazdego kto powie szczera prawde o Tobie. wiem wiem ze ty jestes OH AH EH :) pewnie zaraz mnie zjedziesz tak jak juz pisalam, wiec Ci powiem ze nie masz ku temu podstaw gdyz uwazam ze jestem ladna dziewczyna, mam wspanialego faceta ktory mnie kocha, dobre wyniki w nauce i cale zycie przedemna :) nie chce byc szczesliwą materialnistką tylko temu ze moja dupa bedzie sie cieszyc duzym uznaniem ;) pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Connie299 tylko że mój kochanek ma dla mnie czas codziennie, nie traktuję go jako faceta mojego życia, ani chłopaka, to tylko przyjaciel, a jednak pomimo tylu obowiązków znajduje dla mnie czas co dziennie, i od razu uprzedzam nie uprawiamy dzień w dzień sexu żeby nie było...A z tego co wiem to twój kochany jebje po 12h i spotykacie tylko 2 razy na tydzień...Twój podobno do Holandii wyjeżdża heheheheh znam znam wielu takich którzy tam pojechali:) i wiem co tam robili, no ale nie ma wyjścia jak jebje za 1500zł...żenada, dobrze napisałaś że twoje najlepsze lata mijają, a ty nic z nich nie masz:) ja natomiast mam troszkę inaczej:) i ja nigdy nigdy w życiu nie starałam sie o żadnego chłopaka to oni o mnie się bili a ja wybierałam, ty masz skrzywioną psychikę kobieto, żeby się samookaleczać trzeba mieć nie równo pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANDARYNA CÓRKA
a kto sie samo okalecza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem jeszcze mloda, wiec nie mam ani pieniedzy, ani skonczonych studiow. Jestem dosc ladna ( mialam kilka propozycji modelingu np. tydzien temu facet zaproponowal mi udzial w London Fashion Week) i czuje sie okay. Ale uwazam , ze im bardziej jestes piekna i madra, tym bardziej powinnas w siebie inwestowac. To prawda, zgadzam sie z autorka ze kobieta musi sie uczyc, miec ladne rzeczy i zyc na poziomie. Ale pytanie- za jaka cene. Czy bycie prostutka jest jedynym rozwiazaniem? Mozecie powiedziec , ze jestem mloda i naiwna... Ale osobiscie nigdy nie zdecydowalabym sie na sponsoring dla pieknych rzeczy i drogiej bizuterii. Kodeks moralny jest niepodwazalny. A autorce zycze zeby szybko skonczyla z tym zajeciem i zaczela zarabiac normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashh
a co to znaczy droga biżuteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashh
depeche15 udowodniła teraz że wszystkie kobiety są maginesem bez szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z wyrzutami sumienia? no nie mów ze ich nie masz? przecież to napewno daje o sobie znać jak bierzesz pieniądze? a nie brzydzisz sie starym dziadkiem ze trzeba mu loda zrobić i jeszcze pare innych \"miłych\" rzeczy. On niby traktuje cie po kumpelsku pogada, zagra w warcaby, połechce swoje męskie ego ze ma taką ładniutką, tylko szkoda ze jest na tyle cienki ze musi ci za to wszystko zapłacić bo inaczej to by cie tam nie bylo. A powiedz mi jeszcze jedną rzecz, nadejdzie dzień ze bedziesz chciała z tym skończyć ułożyć sobie życie na nowo to co powiesz ewentualnemu facetowi jak zapyta skąd miałaś na to wszystko ? hmmm? powiesz ze dostałaś spadek? he heh jak facet kumaty to zaraz zaskoczy ze zarobilas to na tyłku. a nie przeszkadza ci to ze facet jest z toba dla twojego ciała ktore gora za 15 lat bedzie juz stare, kobiety niestety szybko sie starzeją oj szybko...co bedzie dalej? Mimo wszystko życzę opamiętania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izo tumanie niewiele masz mi do napisania. I myślałam, że będzie to cos bardziej sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj...los
moj wiek juz nie pozwala mi na wiele. gdym mogla cofnac sie w czase zmienilabym swoje zycie. bylam mloda piekna madra z zasadami. mialam adoratorow chetnych do zawarcia malzenstwa jak i do towarzystwa. znam wielu mezczyzn udzielajacych sie publicznie ktorzy slinili sie na moj widok. ktos kiedys powiedzial mi " nie dasz chlopakom dasz robakom". teraz to sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze ze uwaznie sledzisz moje topiki :) milo mi tak pracowal sezonowo po 12 h masz racje :) jednak to juz za nami a co do Holandii to nawet niewiesz po co on tam jedzie i do kogo wiec sie nie odzywaj :) widac ze dla Ciebie w zyciu licza sie tylko $$ no coz uwierz mi ze nie kazdy tak ma, i jakos mi nie pojechalas tym twoim textem :) kocham swojego faceta za to kim jest a nie za to ile ma kasy w portfemu, ale rozumiem ze taka skonczona materialnista jak Ty nie moze tego zrozumiec, przyrko ;* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to dobra jestes , skoro masz 20 lat (jak wywniaskowuje z nicku) a masz skonczone 2 kierunki studiow :) moj facet ma 21 i za jakies 1,5roku robi magisterkę ale widze ze Ty to jakis ewenement jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol
ten twój facet tez dobry, mgr z wieku 22 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba 24 lat :) mowilam ze za ok 1,5lat (niewiem dokladnie jesli mama byc szczera:)) a rocznikowo ma juz 22 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzisiejsza
Ja mają zaledwie lat 20 już mam własne autko audi R8, mieszkanko 2 poziomowe, liczne pokazy mody, sesje zdjęciowe, okładki, poznałam wielu ciekawych ludzi, podróżuję, znam kilka języków obcych, to się nazywa inwestycja w siebie. hahahahahahahahahahaha zajeeebiste :) i dlatego piękna (było-nie było modelka) z taką kasą i znajomościami, o językach obcych nie wspomnę, siedzi na kafe od kilku dni produkując się na kochankach i kwicząc jak zarzynana świnka jaka to nie jest wyjebana w kosmos laska??? lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasumując
20-latka posiada autko za pół dużej bańki i dwupoziomowe mieszkanko (jeśli w Wa-wie, to koszt pewnie powyżej dużej bańki)...plus inne bonusy, na oko kilkanaście tysięcy miesięcznie... aż dziw, że się US nie dopierdolił :P a tak serio... jakby mi mąż wyprowadził z kieszeni takie kwoty, to bym mu łeb urwała razem z jajami 😡 i nie dlatego, że przepuścił kasę na kurwę, ale za to, że okradł mnie i dziecko! poza tym nie sądzę żeby udziałowcy (sam tych 2 klinik na pewno nie ma i nie prowadzi) patrzyli przychylnym okiem na wywalanie takich kwot na dziwki :P no i jakoś musi uzasadniać takie wydatki... fundusz reprezentacyjny? marketing? nie rób sobie jaj Izuniu :D tak więc reasumując - pierdolisz panienko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasumując - popieram
Też uważam, że to indywiduum fantazjuje :) Nie ma wyczucia i zaczęła trochę przesadzać, przez co stała się niewiarygodna. Musi się bardziej starać, bo z utęsknieniem czekamy na dalszy ciąg opowieści, tudzież nowych bluzgów na zahukane myszki, dla których pieniądz jednak nie jest najważniejszą wartością w życiu (niemożliwe, co?) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasumując - popieram
Z tym autkiem dziecko przesadziło, z mieszkankiem też :) Nawet milioner miałby osoby (np. właśnie żonę), którym musiałby się wytłumaczyć z TAKIEGO wydatku. Poza tym na żadną (powtarzam Ż A D N Ą) luksusową dziwkę nikt nie wydałby aż takiej kasy. Takich panieniek bez nazwiska (ponieważ mniemam, że ona drugą claudią schiffer jednak nie jest) można mieć na kopy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jest to
ze ta fantazjujaca laska zarzuca innym, ze siedza 24h na forum internetowym, a sama obsesyjnie sledzi topiki zakladane przez innych uzytkownikow i skrzetnie zakodowuje w umysle ich wypowiedzi :D (patrz: Connie i jej chlopak) :D :D :D Takie luksusowe zycie to zapewne ci sie tylko marzy, pustorozcu, a w obecnej chwili zapewne jestes u progu kariery lachociaga, obrabiajac palki osiedlowym dresom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet wyjatkowy hehehhe 15 lat to kupa czasu:) a facet z którym się spotykam nie jest dziadkiem, no chyba że ktoś kto ma 40 pare lat dla ciebie jest już staruszkiem to ok. Pytasz co powiem swojemu przyszłemu chłopaku skąd to mam? powiem że miałam faceta który mi to kupił, czy to coś dziwnego? Chihiro tumanem nie jestem, i już to widzę jak twój cię oszukuje i się ślini na lepsze laseczki a tobie pociska bajery które ty łykasz jak młody pelikan:) Connie299 nie ważne czy jedzie do Holandii do pracy czy do rodziny:) tam laseczki same za raczke łapią chłopaków i zaciagają ... ludzie są bardziej otwarci i liberalni niż w tej moherowej i zacofanej Polsce :) pełno fajnech laseczek, nie tylko tych grubych niemek, ale mnóstwo latynosek, azjatek , prześlicznych hindusek, arabek, a jakie słodkie turczynki...uwierz mi tam jest na co sie poślinić facetom:) Już to widzę jak podnieca się tymi laskami:) hmmm a może pojedzie zwiedzić Amsterdam? :D zapowiada się ciekawie:) i kto powiedział że ja mam skończone 2 kierunki studiów? gdzie ja tak napisałam idiotko?:) a dopiero uczę się na jednym kierunku pisałam o tym wcześniej niedzisiejsza a czy to mnie deskwalifikuje w pisaniu na forum?? reasumując no tak najmądrzejsi i najbogatsi się widzę się wypowiadają/ najlepsze jest to ja nie siedze tak jak ty 24 na dobe, wpadam tu zobaczyc co moherki napisza i to wszystko, dla ciebie to jest jak sen a dla mnie realne życie, ty nawet nie umiesz sobie douścić do myśli że ktoś tak młody może tyle osiagnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jest to
Nie umiesz czytac ze zrozumieniem, pusta blacharo, to raz. Napisalam, ze to TY (a nie JA) przesiadujesz tutaj 24 na dobe, bo znasz losy swoich rozmowcow dokladniej niz oni sami (czyli wychodzi na to, ze zawziecie tropisz ludzi po wszystkich dzialach i topikach). Jesli nie rozumiesz kilku zdan po ich jednokrotnych przeczytaniu, to przeczytaj jeszcze raz. Nie musisz mi dziekowac za rade, niedorozwoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jest to
Aha, i wyobraz sobie, ze dopuszczam "sobie do mysli" :D :D :D, ze istnieje margines spoleczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ty masz 20 latek a on 45 to moglby byc twoim ojciem nie sadzisz? dla takich jakby nie patrzeć młodych niewiast to juz jednak \"dziadek\" Jesli myslisz ze ktoś kupi te teksty o tym ze poprzedni facet ci to kupił to jestes w błędzie no chyba ze trafisz na jakiegoś frajera. A powiedz jak długo masz zamiar tak życ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasumując - popieram
Po co próbujecie ją o czymkolwiek przekonać? :) To jest osoba, dla której kobieta, która nie puszcza się za kasę i uważa, że coś takiego jest poniżej godności, to "moher". Czarno-biały światek panienki lekkich obyczajów ;) Na jednym biegunie stoją światowe lachociągi na przeciwnym - mohery :) I nie ma żadnych szarości, ani półcieni :) Ona ma 20 lat i już jest zepsuta jak gnijące jabłko :O Dajcie jej wierzyć w jej własną bajkę :) Gdybym miała straszne problemy finansowe, gdybym została postawiona pod ścianą przez nędzę, chorobę itp., to może... Do końca życie nie zapomniałabym o tym okropieństwie, ale wiadomo - czasem wybór jest tragiczny. Ale żeby mieć wiele i puszczać się, żeby mieć jeszcze więcej - nie, to się w mojej głowie nie mieści. Więc dla naszej uroczej dziewuszki jestem zakompleksionym moherem :) I niech tak zostanie, bo zaczęłabym się poważnie martwić, gdyby ktoś taki miał o mnie dobre zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×