Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezradna098765

nie wiem co zrobić

Polecane posty

Gość bezradna098765

Byłam z facetem i jakieś 2 tygodnie temu on zerwał. Postanowiliśmy zostać przyjaciółmi. Kilka dni temu pojawił się w moim życiu inny chłopak, spotykamy się i w ogóle jest super, tylko, że ja do niego czuję tylko sympatię. A byłego kocham, choć bardzo mnie zranił. Mój były wczoraj spytał, czy chcę do niego wrócić, a ten z którym się spotykamy, czy chcę z nim być. Nie wiem co zrobić :( Być z byłym, do którego faktycznie coś czuję, ale bardzo mnie zranił i będę cały czas się zastanawiała, czy on mnie nie zdradza, lub czy nie jest ze mną wyłącznie dla seksu, czy być z tym, którego niedawno poznałam, do którego czuję tylko sympatię, ale za to wiem, że jest to facet wierny i, że będzie mnie "nosił na rękach"???? Nie wiem co zrobić a jakąś decyzję muszę podjąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
a co liczyłeś na poemat o miłości o 8 rano? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
dodam , ze mój byly jest wykrztalcony i ma wlasną firme super zarabia jest przystojny a ten obecny to taki szarak pracuje za 1000 zl i jest strasznym nudziarzem :o jak mnie zabral do restauracji to myslalam ze zawalu dostanie jak zamowilam sobie jedzenie plus deser jakies drinki i to wyszlo 200 zł :D z drugiej strony kazdy facet zdradza nawet ten nudziarz mi rogi przyprawi wiec wole byc z byylym ktorego kocham bardzo ; ale piszczeie co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
żrem kuupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
nie !!!! ale milo wyjsc do drogiej restauracji gdzie chlopak sie nie chytrzy na te glupie 200 stowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
ostatnie dwie wypowiedzi to podszyw;/ nie, nie mamy po 16 a szkoda wtedy bym się takimi rzeczami nie przejmowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
sam jestes podszyw :o ale dalny tu siedzą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
o ku*** ludzie jacy wy jesteście żałośni nie wiem ile lat mają te dzieciaki co się w podszywy bawią, ale chyba mózku to im Bozia poskąpiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
No rzrem tom kupe i co mi zrobicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
mózgu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli
"głupie 200 stowki" dziewczyno!!!!! a ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkaaaaa
kazdy zre to co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
moj eks ma 26 lat, ten drugi 29 a ja w sierpniu skoncze 17 :) swoja droga facet 29 lat a pracuje za 1000 zl ahahah frajer troche z niego ale mily... a moze ciagnac i z tego i z temtego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
nie pracuje bo sie ucze jeszcze ale kiedys bede pracowac chociaz marzy mi sie 2 dzieci :) ehhh kocham dzieci chcialabym miec juz jedno ale wiem wiem szkola i wykrztalcenie najwazniejszec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
mysli wypierdalaj jebany cieciu co ty myslisz ze tania dziwka jestem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
jakie szoke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
glupie podszywy :( wlasnie dostalam sms'a od tego drugiego tzn Marka :) przeprasza mnie za ostatnią randke i zaprasza w ramach przeprosin do kina i na lody ... ale mu nic nie odpisalam niech cieprpi ( a to ta randka gdze poskapil mi 200 zł i kazal chociaz 50 dopłacić z mojej kieszeni😡 udawal ze mu niby zarbraklo) wiec sie obrazilam i od 3 dni sie nie odzywam do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli
wiesz co gowniaro!!!!! jestes jak tania dziwka!!!!! idziesz tam gdzie sa pieniadze a uczucia masz w dupie!! zycze oby obydwaj kopneli cie w dupe tak zebys nie mogla siasc na niej jeszcze z miesiac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
pfffff sie kaszalot oburzyl ahahahaha, pewnie zazdroscisz bo na ciebie nawet pies ze schroniska na wozku nie spojrzy a ja sie nie moge opedzic od wielbicieli i przebieram w nich jak w ulengalkach ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
nigdy nie zobaczysz mojej rozjechanej puni do której zmieści sie nawet głowa pfffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
chyba ze dasz 200 stófki to sie jakos dogadamy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
To jak ubijamy interesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
i tylko nie mysl ze dam ci sie analnie spenetrować 😡 ten wianek trzymam do ślubu dla mojego ukochanego ksiecia w golfie IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
nie wracaj do bylego, jak sie z nowym uda, to super, jak nie, to bedczie kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna098765
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×