Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

no_leaf_clover

Kupić sobie taką torbę, czy nie............oto jest pytanie

Polecane posty

Zastanawiam się nad zakupem takiej torby http://allegro.pl/item629852185_duza_torebka_torba_xxl_primark_atmosphere_w_24h.html w zasadzie nie jestem jakąś maniaczką zakupów, a zwłaszcza torebek. Mam ich tylko 3 z czego jedna jest w w wieku mojej mamy :D Potrzebuję jednak dużej torby, co by pomieściła mnie całą, a zwłaszcza mój asortyment do pracy -.-.... Mam jednak obiekcje co do ramiączek. Mam wrażenie, że są słabe i zaraz mi się rozwalą. Ma ktoś taką torbę? Co o niej sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gy5ea
FU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżodżo armani
jakiś inny wzór tej torebki i jest ok. ale ta firma nie robi jakościowo dobrych rzeczy. radzę poszukać czegos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna jest, tylko moja koleżanka ją ma i ona w rzeczywiostości jest ogromna. nie wiem czy nie za duża do noszenia na co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnaniunka
fajna tytka, ja tez musze nosic duze, ale wole na dluzszych paskach bo takie to nijak zalozyc na ramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też własnie wolę na dłuższych. Jedną mam taką dośc sporą i tam mieszczę ręcznik, strój kąpielowy, całą kosmetyczkę z wielkim szamponem i inne duperele :) i do pracy też fajna, bo też mieszczę tam ciuchy i buty. pracuje w kfc i muszę się jakoś tam zabierać........ale mam ją już chyba z rok i mi się przejadła. wszędzie z nią łażę na uczelnie do pracy na basen wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
ja mam taka sama tylko wzor w panterke jest fajna duza ja lubie takie jestem wysoka wiec mi takie pasuja duzo w niej pomieszcze biore ja na miasto i bez problemu chowam w niej zakupy ale tez mozna wziasc ja na jakis krociutki wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest super ekstra pojemna
ale moja rozwalila sie bardzo szybo, tzn zaczela schodzić skórka z rączek. paskudnie to wygląda :o ale ja mam inny wzór, kumpela ma czarne wykonczenie (ta cześć a la skorzana) i wydaje sie porzadniejsze (ja mam brazowe), ale za te pieniadze warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella77
potwierdzam słabą jakość- mojej uszy nie wytrzymały nawet 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za taką cenę
za taką cenę chyba nie należy się spodziewać torby na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz świetne torebki
a ceny też nie za wysokie jak na takie modele wykonane przez artystów. Sama się przymierzam do tej o nazwie "W kwiatach". Zobacz sama może coś sobie wybierzesz: http://www.kuferart.pl/torebki,31/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupowałaś już tam
Fajne te torebki! Kupowała już któraś w www.kuferart.pl??? Jak jest z dostawą? Ile czasu trzeba czekać i jak z jakością produktów???? Odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjtyjctfjc
Mam tą torbę, kupowałam na allegro dawno, jeszcze placilam za nia ok 70zl. W rzeczywistości, jak ktoś pisał jest naprawdę duuuuża..że aż znajomi mnie pytali na cholere mi taka torba na codzien. Jest słabej jakości...i nie w sensie, ze ramiaczka nie wytrzymaja ciezaru, bo tutaj raczej nie ma klopotu - wytrzymuja. Ale pod katem prucia sie np. Poza tym jest trochę byle jak zrobiona i nieszczególnie się układa...taka twarda i dziwna..walizkowata. Można ją kupić, szczególnie za taką kase, ale nie oczekuj cudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×