Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

a do tego ciekawska :P dobrze jest zdawac sobie sprawe z wlasnych slabostek :P mozna zrobic z nich zalety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie podkuchennym też się wypowiem Ten człowiek chciał kaszy a wyszła mu kaszana. Bo albo się ma zasady albo tylko o nich pisze. Najbardziej razi mnie ta kultura osobista którą się tam co i rusz podpiera a jak widać nie grzeszy nią jakoś i osławiony jego dystans, który szybko zamienia w osobiste porachunki jak się nadarzy ku temu najmniejsza okazja. Przypominają mi "uwagi osobiste" których fragment leci tak: "Gdyby balon mógł, rozdąłby się aż do nieskończoności, ale nie może, więc mu smutno. O tę niemoc obwinia inne balony, uważając, że to tylko one mu w tym nieskończonym, niemożliwym a upragnionym nadęciu przeszkadzają, że zabierają mu miejsce należne, należne nie w miarę przyrodzonych mu granic rozdęcia, ale na miarę jego wyobrażenia o sobie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Z.
Jasne, niektóre formy pyskowania są urocze, ale to już każdy musi poszukać coś dla siebie. Pozostałych najlepiej nie dostrzegać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna lepsza
zielona Słabości kobiet są urocze ,lecz tylko z umiarem;-) inaczej jest to uciążliwe,dobijające,parszywe:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucie uczuciowe
Schodzą się szczekające?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mowie - robie z nich zalety! :P Zarowko- pisz mi jeszcze ;) jestes jak glos prawdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucie uczuciowe
zielona lepiej byś powiedziała"Dlatego z umiarem taka jestem":-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja rozwaga ma się calkiem dobrze i dlatego właśnie nie wizytuje tamtych progów, piszący tam sami doskonale świecą oczami/tylkiem* * niepotrzebne skreślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze swieca przykladem? ;) [luzna sugestia ;)] na uczuciowym jestesmy w najlepszym miejscu ;) uczucia nami wrecz targaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie Twoj post o kaszanie i balonach --fajnie to ujęłaś żarówko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz tych kucharzowych ? :O :D ty niedobra :O kucharz ma wszystko NAJlepsze :P nawet kalesony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
i ja o tej kobiecie myslalam - przyjaciolka Calus!!!!! paluszkaa! ależ Zielona,przecież myslałaś tak wczoraj,zatem dzis cię to nie rusza,czy jak to było;) ale paluszka dostaniesz,bo ja fajna jestem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calus - blad :) ja myslalam ze przyjazn to glebsze uczucie , nie mozna se tak z dnia na dzien zapomniec :) zywisz do kogos zaufanie - wydaje ci sie - z wzajemnoscia .. drobne nieporozumienie? nie moze miec wplywu na przyjazn :) myslalam tak do dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierze mnie ochota na pisanie głupich wierszowanek w równoległym więc chyba odejdę od monitora:) zielona przykryj plandeką piaskownice na noc żeby zwierzęta nam nie narobiły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze sie ze mna nie przyjaznic :P bo od dzisiaj mysle inaczej :P jak przyjdzie co do czego -sprzedam was wszystkie jak jeden maz za garnek kaszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piaskownica przykryta :D dzisiaj nie mialam czasu na zabawy :O zajmowalam sie powazna praca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Z.
Całus, od paluszków to się trochę tyle. Spowiadaj się ile ważysz, bo mi się właśnie takiej żywotności zachciało i muszę mieć jakiś wskaźnik. :P Osram, swoim komentarzem odnośnie wiadomego zwiększyłaś ilość osób charakteryzujących się podobnymi zdolnościami poznawczymi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, spod kaleson mogą też świecić jajeczne ale te akurat jako zbuki skreśliłam od razu, inni widać potrzebują się przekonać organoleptycznie;) Dobra, idę cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Lusia-ważę 56 kilo:O a mam ponad 170:O i cholera od 10 lat staram się utyć:O nieskutecznie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Zielona,jakbyś widziała ile ja jem...to byś mnie nigdy na obiad nie zaprosiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie sama ugotujesz - to cie zaprosze ;) ale tylko i wylacznie po to - zeby cie pozniej opisac na kafe :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka patrzy mi przez ramie i pyta - mama co ty to za pierdoly wypisujesz ? :O moje swiatle slowa- wyzszej tresci :P a ona - pierdoly :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ja Cię pierwsza opisze i jeszcze wrzucę zdjęcia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Z.
Całus, to zalezy ile tych centymetrów ponad 170 masz. Bo jeżeli dwa to jeszcze nie jest tak źle. Ech, a ja ostatni raz chciałam przytyć gdzieś tak w wieku 13-14 lat. Potem już nigdy. I też nie jestem z tego faktu zadowolona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Twoją córkę też opisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×