Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość całuss
Lusia,dokładnie 2;) ale i tak staram się przytyć,bo mi się podobają ciut większe kobiety;) dobrze że mam przynajmniej spore cycki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napłodziłyście a skoro mówimy juz o balonach kaszanach i innych zdarzeniach zaraz będzie zagadka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Z.
Całus, dobrze robisz, ze chcesz być krąglejsza, mężczyźni tak właśnie lubią (przeważnie) Poza tym sama waga i wzrost jeszcze niewiele mówią. to jest też kwestia mięśni lub ich braku oraz ciężaru kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto jest autorem tego wierszyka ??? parafrazując niejakiego Leca (uczcie się dziatki, uczcie) nim z Ike pójdziesz w taniec załóz na mordę kaganiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pOStaRAM się palcem nie wskazywać ale wiedz autorze, że ja ike tez umiem byc nadęta i bardzo pamiętliwa :P i w życiu ci owego wierszyka nie daruję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
eeeeeee:O ktoś naprawdę coś takiego "stworzył"?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
eee,jak Żarówcia to wybaczamy,to fajna baba jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajcie całus czekajcie a co wy za nas ike tak szybko wybaczacie ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
to wy ike nie chcieliście wybaczyc?:P oj:P za późno:P stało się:P wybaczyliście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nam o tym nie wiadomo:D a niech się pokaja niecnota jedna a jak już się wykaja i zatłumaczy na śmierć może udamy, że wybaczyliśmy ale i tak wypomnimy jak nas najdzie taka ochota:P a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
jesteście tacy okrutni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nie koniec;) zaraz sypnę czymś jeszcze:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypominanie jest zawsze dobre :P szczegolnie znienacka :P jak sepy :D zarowce musimy wybaczyc :O inaczej pojdzie do kuchni gotowac i masz babo placek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Z.
Ike, weź za dobrą monetę. jesteś tak wielka, ze Osramowa postanowiła strzec ludzkość przed pewna porażką i wynikającą stąd frustracją. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Z.
Przed porażką w dyskusji z Tobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam!! nie o to mi chodziło ale zawsze do czego przyczepić się jest:P o a kto jest autorem TEGO?? jedna rzecz - proporcjonalnie ile miejsca na topikach retro zajmują przepychanki słowne, najczęściej z Ike w roli głównej, nie mające wiele wspólnego z tematem? i też powtarzam pytanie Kolorowej, Ike, skoro tutaj są dziesiątki i setki tematów, nic dla siebie nie znajdziesz? jeżeli nie, załóż coś swojego, np. "Fenomen retro, wejdźcie i ze mną podyskutujcie, co w niej jest takiego, ze mogę o niej pisać bez końca" Ike, i żadnych uprzedzeń, czy urazów, po prostu dlatego do Ciebie się tu uczepiłam, że masz tyle wypowiedzi ilościowo, i dość często w moim odbiorze niezupełnie na temat a może to chodzi o Twój styl pisania, jest na tyle nachalny, że akurat wydaje się, że tylko Ty aż tyle piszesz np teksty Aty, Nefry, Kolorowej, Retro, i Komicznego też, nie wspominając już o Stronniczym .... a więc ich wypowiedzi czytam ze spokojem, skupiam się na treści, a w przypadku Twoich postów mam jakieś nieokreślone wrażenie niczym nie uzasadnionej agresji z Twojej strony zdaję sobie sprawę, że nie powinnam się wtrącać, bo nie o mnie pisałaś, ale skoro juz tutaj zapanował taki zwyczaj, ze piszemy o innych bez większych oporów (i mnie ta rola "ofiary" też już dopadła, jak zapewne pamiętasz ) to raz sobie pozwolę, wybacz lub nie tę chwilę słabości :P:P:P nie żebym była bardzo pamiętliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Z.
Poszłam na Władcę pierścieni :P (Ja też mam wyszukać fragment o rzekomo rozłożonych nogach? ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Z.
Zresztą po tym poście natychmiast się pogodziłyśmy i ja postanowiłam zamknąć buzię na kłódkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc przyznajesz się bez bicia ??????????:P :D też teoretycznie oglądam władcę pierścieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia zabij mnie jakich rozłożonych nogach?? twoich czy moich czy komika? czy czyich??:D bo ja pamiętam tylko to co Wy zrobiliscie mi:D swoich grzeszków nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Z.
:D :D Ike, jak już napisałam ze trzy dni temu - jesteś na kafe numer jeden (ewentualnie ex quo z Szukaniem), wiec co ja mogę jeszcze powiedzieć (w czasie oglądania filmu ;-) ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ja tez byłam wkręcona w kuchnie:D jak sobie przypomnę to wszystko to mi siebie żal.Ale przejrzałam na oczy w końcu. a dzielna Ike dalej walczy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Z.
ex aequo*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami cicho! na razie to wam wypominam tylko za groma nie mogę sobie przypomnieć na jakim topie my się ścięłyśmy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Z.
Tyle mego dobrego, że ja w Kuchnię wkręcona nie byłam nigdy. Ciekawe komu to zawdzięczam? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłaś Lusia?Przecież też próbowałaś tam pięknie pisać i dyskutować na poziomie? Chodziło mi o wkręcenie,ze wierzyłam ze na tym topie są mili ludzie którzy nie kłamią nie oszukują,a pisząc o czymś ważnym wiedzą co piszą:D a to tylko literki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra na dziś wielkodusznie odpuszczam:P internet mi chodzi z zatrważającą prędkością :O jak za dobrych czasów modemów telefonicznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×