Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Lucy , ja nie schudlam w kuchni - bo juz tam nie pisuje ;) :D waga mi sie poprawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burakowego,brzydki kolor :( jesssu nie umiem nawet porządnie ugotować sosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia ja kandydatką niestety nie jestem odpadłam w pierwszej turze zresztą ja kolacjuję z ojcem prowadzącym i myślę, że chwilowo tak jeszcze pozostanie jakiś czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm burakowy???? nie pomoge ci sami chyba że użyj barwnika do jajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, a w smaku chociaż dobry? Jeżeli tak, możesz dodać roztopiony ser żółty, rozjaśni. Zielona, poproszę o poradę - wariant B. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co sie stalo w moim ogrodku? w sasiedniej wiosce bylo wesele- wypuscili balony w ksztalcie serc w powietrze i akurat u mnie na plocie powiesilo sie z 10 !!!!! dzieciaki maja radoche :D [dorosli tez ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W smaku b.dobry,ale kolor może odstraszyć:O Ile dać tego sera żółtego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, kto to jest ojciec prowadzący?? Balony trzeba dobrze przywiązywać, też nam kiedyś uciekły i to jeszcze przed imprezą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska - to znam tylko jeden :O codziennie przed sniadaniem przebiec dwa kilosy :O co prawda nie chudne - po pozniej jem jak oblakana - ale utrzymuje kondycje wagowa ;) [no dobra - co drugi dzien :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, dodawaj po trochu na ogniu i zobaczysz co się będzie działo. Zrobi się trochę bardziej pomarańczowy, im szybciej (czyli mniej sera) tym lepiej. A jakby stracił ostrość to radze dodać trochę pieprzu cayenne, czyli chili. Ja dodaję prawie do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu:D to mój mąż tak się nazwał bedac na tym topiku i tak juz widać mu zostało teraz specjalnie mu normalnie przygaduje i tak go nazywam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, czyli dobre miałam pierwsze skojarzenie, mianowicie z ojcem Rydzykiem? :D Bo kojarzę, że mąż Twój odwiedził nas w czas modlitw wieczornych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegać to ja nie będę. :( W ogóle ostatnio odczuwam przemożną niechęć do wysiłku w jakiejkolwiek postaci, ech ... Dobrze byłoby się zakochać, to zawsze uskrzydla, a i apetyt redukuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz........ on ogólnie o nas mówi "wariatki" to co my mamy sobie żałować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, w takim razie podaj definicję ojca prowadzącego, bo ja za głupia jestem. Tym bardziej, ze zaraz mnie czeka zajęcie bardziej konstruktywne niż myślenie, więc już się przełączyłam na odpowiedni tryb. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lusiu ale to trzeba samego ojca prowadzącego spytać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera miałaś racje odpowiedź " a nie słuchała nigdy radia maryja ?? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona to raczej do gołąbków- ale śmietaną potrafi się zsiąść i bardzo zmienia smak- ser jest chyba lepszym pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , no pewno ze to bylo do modlitw :D w koncu ja mu napisalam - ojcze nasz? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co? toż to tatusko:D jakby nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu bedzie ju to przeproscie ja ode mnie mialysmy sie dzisiaj spotkac, a ja nie moge i jestem bez ładowarki a padl mi kom taka poplatana sytuacja, ale jakby tu sie zjawila to jej przekazcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×