Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Luśka X.
"Jasne, jasne" odniosłam do tych anonimowych mądrości oczywiście. Żarówka, a Ty skąd te potwierdzenia wytrzasnęłaś, hę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foty Luski biegają po kafe
z rąk do rąk. ogólnie widomym jest jak wygląda. gdy tak wyglądajaca laska jest sama to znaczy, że....przegrała życie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka X.
Sami, oczywiście, ze nie. Żadnych moich fot w niepowołane ręce nie oddałam. Radzę nie zwracać uwagi, no w każdym razie mi się już znudziło odpowiadanie tej widowni (pewnie w jej mniemaniu dowcipnej i złośliwej, ale na mnie to nie działa) :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka ike
należałoby zastanowić się dla kogo foty się wysyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka X.
Taaaa, i co jeszcze? bo jakoś słabo ci idzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka ike
Taaaa, i co jeszcze? bo jakoś słabo ci idzie. Ale jakoś idzie :D czego nie można powiedzieć o tobie :D ile razy już wychodziłaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mała chwalipięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusss
jak po wszystkich tak jedziecie to ja ładnie proszę żeby i po mnie ktoś pojechał,może sobie pójdę w końcu w pizdu:O bo za często przyłażę:O ładnie proszę:O dam wam kwiatka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka ike
całusss 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusss
nie smiej się do mnie tylko mnie zjedź😭 masz drugiego kwiatka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 osoba z kafe mnie i to podejrzewa nie jestem belfrem:P byłam z synem na rozdaniu świadectw i społecznie udzielam sie w jego szkole,jestem biurowa panienka :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całus, a na Ciebie zadziałaja takie teksty świadczące o upośledzeniu umysłowym ich autora? :D Jak czytam \"rok mija a luśka niczyja\" to widzę takie dziecko z chorobą sierocą kiwające się nad klawiaturą i wklikujące literki - to, że składają się w równoważnik zdania jest czystym przypadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka ike
całusss 👄👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusss
nie wiem czy zadziała,ale warto spróbować:P tonący brzytwy się chwyta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusss
a ja pozwoliłam się całować?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusss
ech,na nikogo juz nie można liczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całus, jeśli chcesz, zeby Cię zjechali to musisz powiedzieć, że bardzo lubisz siedzieć na kafeterii, że to Twój drugi dom i że bardzo Ci zależy, żeby wszyscy byli dla Ciebie mili. Pomarańcze są przewidywalne i działaja na przekór. Poza tym powinnaś zaczernić nick, bo teraz jesteś po tej samej stronie "barykady" co one. A najlepiej je zbluzgaj to wtedy MOŻE się zlitują :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusss
mam czarny nick ale mi się logowac nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusss
bardzo lubię siedzieć na kafeterii, że to mój drugi dom i że bardzo mi zależy, żeby wszyscy byli dla mnie mili:) a jak to nie pomoże to: spałam z Ike:classic_cool: (trzeba się podczepić pod kogoś po kim juz jadą:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusss
oj,chyba niedokładnie zmieniłam tekst:D "że" nie skasowałam-teraz możecie po mnie pojechać,jestem głupia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gnojenie pomarańczowych trzeba zasłużyć a Ty Całuss z czym do ludzi? myslisz ze tekst ''spałam z Ike''zrobi na nich wrażenie? no co TY --nie ma tak łatwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze kombinujesz:) Ale lepiej by było się zalogować :classic_cool: Poza tym stwierdzenie "spałam z Ike" jest takie... mało intymne :classic_cool: Powinnaś zacząć ją chwalić. A najlepiej jakbyście miały trójkącik, teraz z Luśką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusss
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całus, ta mina była super:) Oznacza, że jesteś nieszczęśliwa a przynajmniej niezadowolona, zaraz pomarańcze się rzucą do kopania:) Uśmiechać można się później bo to wnerwia pomarańcze, myślą - słusznie skądinąd - że się z nich nabijasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się weźmie odpowiednio dużą, ale skończoną i wyobrażalną liczbę małp, posadzi się je przed odpowiadającą im liczbą sprawnych komputerów, pozwoli im się przed nimi siedzieć przez odpowiednio długi ale nie wieczny czas, to prawdopodobieństwo, że na ekranie pojawi się Mało_stanowczy wynosi 1 (słownie jeden) Wydarzenie jedynie w wymiarze statystycznym, żadnym innym. Nie ma powodu, by popadać w cokolwiek, a zwłaszcza w zachwyt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×