Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

zawsze ma mokro? i jak sobie z tym radzi? nie najgorzej:) to kwestia przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łyżka, to Ty masz działać a ciągle głosujesz. Ssij, no ile można robić OzP? :O Zawsze się tak ociągasz? :O Nawet do tego się nie nadajaesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się nie odchodząc od kompa to i zeszczać się można nie przesadzaj- to laptop:) zawsze komp mogę wziąć ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a laptop to nie komp? czego nie zrozumiałaś??????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało stanowczy alez ty masz przyziemne fantazje ooo MS ma wyjątkowo wygórowane fantazje ale wszystko zależy od "partnerki" widac od tej nie ma co wymagać rzeczy niemożliwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łyżka - trudno komentować każdą Twoją bzdurę. Niemniej jednak do ssania się nie nadajesz bo za dużo masz do powiedzenia. Idź umyj gary. Poprosiłbym o herbatę ale boję się, że przypalisz wodę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Łyżka, teraz to mi się ze scatem kojarzysz, chyba przeginasz :O Z ogromnym żalem - bo lubię odreagować ciężki dzień na niezbyt rozgarniętych osobach - opuszczam pomarańczową hołotę :) Trzymaj się Ikuś :) 🖐️ Jeszcze kilka minut popatrzę, może mi się nawinie pod klawisze niedorobiony pomarańczowy pomiot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię pomarańczową hołotę, nie zamierzam zaprzeczać :D Można wami tak łatwo manipulować a najfajniej jest jak nie rozumiecie kiedy w niezbyt wyszukany sposób mam z Was polewkę :P Jeszcze czuwam chwilowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten zafajdany kutas MS z każdego topiku zrobi gnojowisko. :D o matko a czy to wasz topik??? MS był tu zaproszony:P a gnojowisko od dwóch dni robicie na nim tylko i wyłącznie wy- mimo, że was nikt nie zapraszał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami:D ale one naprawdę są niezłe:D siedzą tu calutki dzień i śledzą każdy mój krok przeglądają każdy topik w poszukiwaniu komika i ike:D i co najlepsze ze stoickim spokojem wytykają palcami swoje własne wady widziane u kogoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero 20sta:D jeszcze za wcześnie na spacery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia:) kilka:) NAGLE! ale nie tłumacz WAS więcej naprawdę mnie gówno to obchodzi ile, która i dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pomarańczowe mendy biedni ich mężowie zamiast robić im loda śledzą Ike:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na czym sie Twój fundament opiera? On siedzi przed tv a Ty na kompie zenada pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie krzywisz pomarańczowa? przynajmniej zrobiłabyś coś pożytecznego a tak piszesz jakieś bzdurne posty marsz do męża i na kolana przed Nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam męża i nie mam zamiaru mieć a Ty masz wiec do roboty a potem ładnie opiszesz jak sie spisałaś i odczep sie od nas jak nie masz czym sie chwalić pa pozdr bez odbioru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami odczep się od męża łyżki:) masz motylka:D a dziewczyna nam tu gotowa się zachlastać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek dziś jest z kumplami.,ale przez następne 3 dni nadrobimy straty:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę łyżko:) wiem, że nie jesteś w stanie z nią konkurować:) lubię wstawiać się za słabszymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×