Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blallaa

jak sie zemscic?????

Polecane posty

Gość blallaa

Nikt mnie nie lubi w mojej klasie i nie wiem dlaczego ...staram sie byc dla wszystkich mila z nikim sie nie kuce ... moja najlepsza kolezanka (od 1 klasy podstawowki) odwrocila sie odemnie i nawet ze mna nie rozmawia woli z tymi dziewczynami ktorych ja nie lubie.... wiem ze to brzmi jak jakies zwiezenia 13 nastolatki a ja mam juz 19 lat :/ naszczescie jeszcze tylko rok mi zostal w tej poje***banej klasie (chodze do technikum) bo bym zwarjowala ...czuje sie jak jakas zaszczuta gowniara . hmm tak sie zastanawiam jak by sie tu zemscic na mojej ex przyjaciolce ..moze nie zemscic ale chcialabym zeby poczula sie tak jak ja zeby zobaczyla jakie to mile uczucie jak ktos mowi ci na foum klasy ze jestes cyt. "niedoj**ana" i nikt sie za toba nie wstawi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytytytyty
a co ci da zemsta? moze zajmij sie soba i odpusc sobie to Za rok konczysz szkole, jak piszesz, i czy ma sens skupiac sie na mszczeniu, zamiast na nauce? moim zdaniem, uczyc sie do matury (bo chyba po to chodzisz do szkoly), a nie jakies szczeniackie zagrywki urzadzac Bo po co sie pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAKASIA
tytytytytyty-po co ? hmm ale ja juz nie wytrzymuje wyobrazcie sobie jak to jest siedziec 9 godz. w miejscu w ktorym cie nie lubia a na dodatek nie kryja sie z tym . a ja naprawde nie dalam im zadnych powodow zeby tak bylo :( a na kolezance nie chce sie mscic zle to ujelam chcialabym zeby jakos zrozumiala jaka krzywde mi robi zostawiajac mnie sama po to aby byc bardziej lubiana w klasie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAKASIA
ale ja nie szukam sposobu na zemste chce sie po poprostu wyzalic bo nie mam komu :( nikomu nie zycze takiego uczucia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×