Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xd...

sposób na manipulanta prosze o pomoc

Polecane posty

Gość xd...

co zrobic kiedy maz przekupuje dzieci niszczy je tym a chciałam je wychowac na uczciwych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale sił
na to nie ma sposobu .Za pysk wziąć tylko gada i wytłumaczyc mu .Pójdziemy do psychologa .i uwierz ograniczy kontakty z Toba tatusiu dla dobra dzieci .Skutkuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xd...
pytam powaznie czy jest jakis sposób na takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się, że nic nie jesteś w stanie zrobić. Jeżeli nie jest pozbawiony praw, spotyka się z dziećmi, to jesteś bezradna. Same kiedyś albo zrozumieją, albo pójdą drogą tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xd...
tylko nie wiem czy w tym przypadku poskudkuje jest fałszywy wredny i uparty jak mól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xd...
własnie chodzi o to że juz ida droga tatusia a potem za ich wychowanie bede ja odpowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile lat mają dzieci
? Jak są małe, to bedzie trudno. Najgorzej dla Ciebie będzie, gdy będziesz wprost i przy dzieciach protestować przeciwko prezentom. Bo odbiorą to tak : tatuś jest dobry a mama zła. Pewne rzeczy lepiej przeczekać. Na początek zmień może nastawienie - traktuj to przekupstwo jako dodatkowy bonus dla dzieci - niech korzystają. Ty bądź dla nich dobra, ciepła, kochająca. Dzieci same ocenią co ( i kto) jest dla nich ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xd...
8 i12 lat dorosłe nie w tym wieku kształca swój charakter boje sie że tym przekupowaniem zniszczy je że nie wyrosną na wartościowych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile lat mają dzieci
Być może. A być może przesadzasz? Nie zrozum mnie źle, bo jestem po Twojej stronie. Ale tak się sama zastanów i szczerze sobie odpowiedz - co Tobą kieruje, że tak Cię to martwi? Czy tym powodem nie jest przypadkiem zazdrość, że dzieci dostają od ojca coś, czego Ty nie możesz im dać? Bo jeśli tak, to odpuść. Jęśli dzieci są zadowolone, to Ty też powinnaś. Mój eks mąż też przekupuje dziecko prezentami, ale ja nie mam z tym problemów. Z dzieckiem też. Ojciec daJE JEJ PREZENTY I ONA SIĘ PRZYZWYCZAIŁA, ŻE TAK MA BYĆ. Domaga się ich zawsze, gdy u niego jest. Kiedyś mu to bokiem wyjdzie, bo dziecko się przyzwyczai, że tato to bankomat. Ja też kupuję jej prezenty, ale tylko takie, na jakie mnie stać. I często mówię nie. I o dziwo, dziecko to rozumie. I wcale nie rozróżnia między naszymi prezentami. Liczy się intencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile lat mają dzieci
I wcale nie uważam, że przez to wyrośnie na złego człowieka. Myślę, że dzieci, które mają dobre, wesołe i dostatnie dzieciństwo nie wyrastają na złych ludzi. Ważne, byście nie toczyli ze sobą otwartej wojny o rzeczy, pokazując dzieciom, że sprawy materialne są AŻ tak ważne. Dobry przykład w innych sferach życisa będzie miał na nie znacznie większy wpływ niż przekupstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ RADĘ EUROPY.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xd...
chyba masz racje bo boje sie że przejda na jego strone i ta zazdrościa załatwiam sama siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wżniejsze od prezentów jest to jakie warości im zaszczepia, czy nie szczuje ich na ciebie itp. Czy sznuje zasady, które ty w domu ustanawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie
zażycz sobie wspólnej wizyty u dobrego psychologa .On obydwojgu Wam powie jak postępować z dziecmi po rozwodzie .Tak ,żeby jak najmniej im zaszkodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sposobu na manipulanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnawiam temat bo jest to bardzo ważna sprawa, czy zna ktoś metodę na manipulanta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabic, najpierw ubezpieczyć na spora sumkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na manipulację sposobem jest kontr manipulacja. Delikatnie tak manipulować dzieckiem aby miało poczucie że prezenty od tatuśka są zasługą mamusi i są dzięki niej. Tak się robi jeśli prezenty są ponad miarę i jeśli mają psujący wpływ na psychikę dziecka. Chodzi o to aby dziecko nie uważało że tatusiek jest lepszy od mamy bo daje kosztowne prezenty. Powoli można zmienić percepcję widzenia dziecka, że kosztowne prezenty tatusiek daje bo mama wypracowała taką hojną postawę tatuśka wobec dziecka. Kobieta jeśli chce i postanowi to potrafi stosować mega manipulację, kobiety są w tym lepsze od najsprytniejszych facetów, jedynie muszą mieć ważny powód by chcieć stosować manipulację. Takim powodem może być chęć ochrony dziecka przed szkodliwym wpływem manipulacji tatuśka na dziecko. Sztuką jest być zawsze o krok do przodu przed przewidywaną manipulacją tatuśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hojną = h/o/j/n/ą Błędny poprawiacz tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Dziecko wyrasta w przekonaniu że tatuś jest dobry bo mama nad tym czuwa i pilnuje tego. No tak, to jakiś sposób. To delikatna materia. Da się ale wymaga inteligentnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sposób, ale ma jedną wadę: dziecko w miarę dorastania, wcześniej czy później rozszyfruje każdą manipulację mamućki - i co będzie? h/ó/j/n/i/a będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na nowe znajomości, ciekawe tematy, intrygujące dyskusje przebiegające w dobrej atmosferze, wobec tego chciałabym zaprosić Cię na profesjonalne forum ogólnotematyczne KATHARSIS. U nas znajdziesz to wszystko, a może i więcej...miłe wytchnienie od codzienności. Znajdziesz u nas dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×