Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdegustowana jednym facetem

FACET KTÓRY LEKCEWAŻĄCO TRAKTUJE KOBIETY

Polecane posty

Gość zdegustowana jednym facetem

Jaki może być powód tego, że facet lekceważąco traktuje kobiety? Nie jest otwarcie chamski, nie wypowiada się źle na ich temat, ale w kontaktach z nimi okazuje im swoją pogardę. Sam się z nimi umawia, zabiega o spotkania, a jak one zgadzają się z nim wyjść, traktuje je lekceważąco i z pogardą. Kiedy kobieta proponuje spotkanie, zgadza się, ale później wykręca się innymi planami, rzucając jej przy okazji jakiś tekst, który ma za zadanie wbić jej szpilę. Taka sytuacja powtórzyła się z już z kilkoma dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodów może być 100
począwszy od zaborczej matki a skończywszy na ukrytym homoseksualiźmie. Ważniejszy jest wniosek jaki trzeba z tego wyciągnąć - unikac typa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmnhfdd
co to jest ukryty homoniewiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana jednym facetem
Wiesz, jeden z tych dwóch powodów może być faktem, a drugiego się domyślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana jednym facetem
A przyszło mi do głowy, że może my się po prostu nie szanujemy. Facet z pozoru wydaje się fajny, więc lecimy na spotkanie na skrzydłach, on to widzi i traci szacunek. Później po spotkaniu rzuca, że fajnie byłoby się jeszcze spotkać i jak jeszcze będziesz chciała to zadzwoń. Dziewczyna dzwoni, a on ją zbywa. No ale przecież jeśli facet nas interesuje to trzeba mu okazać zainteresowanie, bo jeśli będziemy udawać nie do zdobycia, to nigdy nikogo nie poznamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana jednym facetem
Klaudka, a jak twoim zdaniem nie pozwolić na takie zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodów może być 100
Chyba jednak mu nie pozwalają, skoro się zmieniają. A ukryty homoseksualizm jest wtedy, gdy facet jest homoseksualistą ale sobie do końca tego nie uświadamia lub nie chce dopuścić do siebie tej myśli. Wchodzi więc w związki z kobietami ale nie są one udane a jedfnym z objawów może być pogardliwe ich traktowanie. Znam takiego jednego - żonaty, dzieciaty ale ogólnie nie znosi kobiet, za to ciągle "dla jaj" odwiedza w internecie strony dla gejów, po pijaku udaje z kumplami kopulację i bardzo często "żartuje" na ten temat. Wogóle bardzo czesto w rozmowach znim powraca temat homoseksualizmu, tak "w żartach", tylko, że już nikt w te zarty nie wierzy. Jego zony mi szkoda. Ona chyba to od siebie odsuwa i stara się nie zwracać uwagi na jego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarox88
Jaa moze byc przyczyna. Przeciez wy czesto lubicie byc tak traktowane. Jak ktos jest mily to od razu jest nudziarzem w waszych oczach, albo potencjalnym frajerem, ktorego mozna wykorzystac wiec o co chodzi ? Ja sie mu nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana jednym facetem
jarox88 nie wylewaj swoich frustracji na forum, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana jednym facetem
wierz mi, są jeszcze kobiety, które nie chcą wykorzystać faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarox88
Ale taka jest prawda co ja na to poradze. Tez wolalbym zeby bylo inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarox88
No tak tylko takie ze swieca szukac chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana jednym facetem
do powodów może być 100 Chyba masz rację, bo ktoś już mi mówił, że on może być ukrytym homoseksualistą. Być może nie chce związku z żadną dziewczyną, ale umawia się z nimi żeby stworzyć pozory normalności. jarox88 - nie wsadzaj wszystkich do jednego wora. Jesli obracasz się wśród dresiarek, solarek i tipsiarek to nie dziwię się, że masz takie poglądy, ale poza tym marginesem jest jeszcze normalny świat i normalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana jednym facetem
jarox88 i jeszcze jedno, wcale nie ze świecą, bez świecy też znaleźć można, tylko że panowie są jak sroki, lecą na błyszczące brokatowe dżinsy. Na kobietę z klasą nie zwrócą uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarox88
Niestety coraz wiecej jest tych o mentalnosci dresiarskiej, egoistek, myslacych tylko o sobie. Chcialem tylko napisac, ze byc moze pozneij te normalne placa za to cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarox88
Dobra nie bede zasmiecal tego watku. U kobiet tez tak jest jak mowisz. Nie tylko mezczyzni sa tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×