Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beagie

pomoc

Polecane posty

Gość beagie

Dzien dobry , mam pytanie czy powinnam wybaczyć mężowi tą zdrade .Mianowicie na jednej z imprez która robił poszli z kumplami do tz."burdelu" i sie zabawiali ,dowiedziałam sie o tym nie dawno od koleżanki jak jej mąz sie wygadał.Tyle tylko że mój mąż przyznał sie że on tego nie robił ,a tylko ona go nie zbyt dobrze zadowoliła (lodzik)czy wy uważacie że moge dać mu drugą szanse bo podobno było to z 5 lat temu i już nigdy tego nie zrobi .Twierdzi że mnie i dzieci kocha najbardziej i chce dalej być ze mną. Mówi że był to impuls którego bardzo żałuje.Co mam zrobić bardzo go kocham ,ale strasznie mnie to boli zawsze twierdziłam że on mi czegoś takiego nie zrobi ,nawet gdy pytałam go kiedyś czy mógłby coś takiego zrobić z taką DZIWKĄ to odpowiadał ze nie. Pomóżcie albo doradzcie jak mam sie zachować ,już chyba nigdy mu nie zaufam , on ma taka prace że jest wiecznie na wyjazdach .Tz.jeżdzi na trasy koncertowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O i ty sie pytasz... Ja nie chciałabym miec nic wspólnego z dziwkarzem. no ale ja jestem wredna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka wielka afera z powodu niewinnego i do tego spartolonego lodzika?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×