Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzydziestolatkaplus

czy dostal ktos prace mimo braku doswiadczenia

Polecane posty

Gość trzydziestolatkaplus

mam na mysli sytuacje ze aplikowal na dane stanowisko nie zwazajac na fakt ze pracodawca chce osobe z doswiadczeniem (nie majac tego doswiadczenia) i udalo mu sie te prace dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna z Łomży
JA DOSTAŁAM STANOWISKO PRZY KRAJÓWCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_09
ja mimo doswiadczenia nie moge dostac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się usmiiiałem
daaawno temu ja :) 1) 1wsza pracę bez żadnego doświadczenia, pomimo iż było wymagane - nauczyłem się wymaganych programów finansowo - księgowych w 2 dni i pokazałem pracodawcy jak swietnie je znam - zatrudnił mnie, pomimo braku doświadczenia, ponieważ jako jedyny je dobrze znałem - stanowisko młodszy księgowy 2) w późniejszym okresie też dostałem pracę jako kontroler finansowy w znanej korporacji, pomimo braku doświadczenia, gdyż najlepiej przeszedłem testy z wiedzy rachunkowo-podatkowej, nie bez znaczenia był też biegły angielski Jak się chce to można, tylko wielu osobom po prostu nie chce się pomyśleć i działać....no i kierunek odgrywa ogromne znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty myslisz ze
jak tobie sieudalo to wszystkim jest tak latwo???????? co zrobic jesli nikt nie zaprasza na rozmowy jak przeczyta cv i widzi ze nie mam doswiadczenia? niogo nie obchodzi ze w 2 dni opanuje jakis tam program komputerowy czy ksiegowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale sie usmiiiałem
Nie napisałem, że opanuje program w 2 dni :) - tylko, że znam go biegle (iż miałem 60h na studiach z niego) i miałem 2 dni by na tyle go opanować - poświęciłem więc 2 dni z przerwą na sen i śweitnie go opanowałem, dzięki temu dostałem robotę. Zapodałem wskazówki jak "pokazać" się pracodawcy, no ale jeśli odrazu zaczynasz tekstami i nastawieniem "ty myślisz, że jak tobie się udało...blebleble" - czasami trzeba podkoloryzować CV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probuje ci uswiadomic ze
aby moc sie pokazac pracodawcy to trzeba zostac zaproszonym na rozmowe. czyz nie tak? a co robic jesli twoje cv jest odrzucane z powodu braku doswiadczenia????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probuje ci uswiadomic ze
i przeciez wyraznie napisales w pierwszym poscie ze opanowales program finansowy w dwa( o tym ze miales go na studiach nic nie wspomniales) dni wiec nie bardzo wiem o co ci chodzi w tym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarbapapa
ja.. najpierw poszłam na darmowy staż do pracodawcy x po to tylko aby za 2 tygodnie u pracodawcy y pochwalić się doswiadczeniem zawodowym w tej branży. Udało się, dostałam tę robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale sie usmiiiałem
Tylko widzisz ja tego programu na studiach nie miałem :P Tylko dopasowałem się do pracodawcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale sie usmiiiałem
Właśnie Barba...śwetna myśl, trzeba mieć podkładkę lub czasami trochę pokombinować jak ją "zrobić" :) I to właśnie próbuje ci uswiadomic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale sie usmialem
czasami piszesz ciut nielogicznie np o tym programie raaz piszesz ze nauczyles sie w dwa dni potem piszesz ze miales na studiach, potem to odkrecasz.jesli chodzi o bezplatne praktyki wiesz nie kazdy ma taka mozliwosc zwlaszcza w malych miastach. poza tym to jest dobre dla osob tuz po studiach albo na studiach. osoby starsze majace rodzine nie moga sobie pozwolic np na wyjazd do duzego masta aby taki staz odbyc. uwierz mi w moim miesciee nawet z praktykami bezplatnymi na 2 tyg (potrzebne do szkoly) mialam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna na maxa o posade
kolega Ale sie uśmiiałem to nasza mega gwiazda . dostał sie do korporacji i rozdaje porady na prawo i lewo. dodam ze prywatna uczelnie za pieniazki konczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna na maxa o posade
jego głownym hasłem jest nie studiuj poloniostyki idź na tokarza ;-) taki matołek któremu dano zasmakowac wielkiego korporacyjnego świata . nikt go tu nie lubi. pewnie nie ma dziewczyny a tutaj zgrywa gieroja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się usmiiiałem
"do ale sie usmialem czasami piszesz ciut nielogicznie np o tym programie raaz piszesz ze nauczyles sie w dwa dni potem piszesz ze miales na studiach, potem to odkrecasz.jesli chodzi o bezplatne praktyki wiesz nie kazdy ma taka mozliwosc zwlaszcza w malych miastach. poza tym to jest dobre dla osob tuz po studiach albo na studiach. osoby starsze majace rodzine nie moga sobie pozwolic np na wyjazd do duzego masta aby taki staz odbyc. uwierz mi w moim miesciee nawet z praktykami bezplatnymi na 2 tyg (potrzebne do szkoly) mialam problem" Heh, przytoczyłem swoje CV - czytaj ze zrozumieniem ;) "zazdrosna na maxa o posade kolega Ale sie uśmiiałem to nasza mega gwiazda . dostał sie do korporacji i rozdaje porady na prawo i lewo. dodam ze prywatna uczelnie za pieniazki konczył." No widzisz takie prywatne G kupił, a taką ma pracę - cóż za niesprawiedliwość :P "zazdrosna na maxa o posade jego głownym hasłem jest nie studiuj poloniostyki idź na tokarza taki matołek któremu dano zasmakowac wielkiego korporacyjnego świata . nikt go tu nie lubi. pewnie nie ma dziewczyny a tutaj zgrywa gieroja. " Kolejna polonistka tudzież muzykolożka z pracą w myjni i IP z końcówką gb ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna na maxa o posade
tylko mega debil może sie jarac samym sobą a tak jest w Twoim przypadku. nikomu jeszcze tutaj nie napisales ze coś osiągnoł bo tylko ty coś osiągnołes. szydzisz z innych ( Pani po muzykologii o której piszesz osiągneła wiecej niz możesz tylko marzyc). pielegnuj siebie na tym swoim piedestale pseudointelektualisto. pfffff polonistka? ty widzisz swiat w dwoch wymiarach , nie samych polonistow tu mamy tumanie. powodzenia w korporacyjnej machinie sukcesu średniaczku PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się usmiiiałem
"zazdrosna na maxa o posade tylko mega debil może sie jarac samym sobą a tak jest w Twoim przypadku. nikomu jeszcze tutaj nie napisales ze coś osiągnoł bo tylko ty coś osiągnołes. szydzisz z innych ( Pani po muzykologii o której piszesz osiągneła wiecej niz możesz tylko marzyc). pielegnuj siebie na tym swoim piedestale pseudointelektualisto. pfffff polonistka? ty widzisz swiat w dwoch wymiarach , nie samych polonistow tu mamy tumanie. powodzenia w korporacyjnej machinie sukcesu średniaczku PA" Czyli to jednak Ty :P Pani Muzykolożka ;) mimo wszystko pozdrawiam :) PS. nie ma to jak brak argumentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieczysław W./ kapciowy/
\ Oczywiście , w Polsce to standard, zacznijmy od Lecha W. dostał nawet Prezydenta , krótki etacik z dożywotnią emerturą.następny Kazimierz M.-nauczyciel został premierem, potem doradcą w banku , /przy okazji został celebrytem/ potem przykład bufetowej co została prezydentką Stolicy. Tak można wymieniać bez końca tylko po Co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale sie usmiiiałem
ile oni mają lat? Postaw się w sytuacji absolwentów po roku 2000......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek malutki
Ja pracuję w kadrach a jestem po biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isny
Nie, nie byłam to ja. Takie dyskusje nie są w moim stylu. I nigdy nie piszę o sobie w osobie trzeciej; zauważ, że nie tylko z moich studiów tutaj szydzisz, więc pewnie wiele osób ma powody napisać, to co zostało tu napisane. Nie mam potrzeby uświadamiania kogokolwiek i podnoszenia swojego poczucia własnej wartości, bo jestem w 100 % spełniona. Może nawet w 115%. A skoro Ty czujesz tak silną potrzebę wyśmiewania innych, to sam sobie odpowiedz na pytanie, dlaczego takową potrzebę posiadasz. O swojej pracy napisałam Ci już dawno temu - nie ma ona nic wspólnego ani z bp ani z gb. Przykro mi, że zburzyłam Twoje wyobrażenie o świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna na maxa o posade
kolega cytuje całą moją wypowiedź tylko po to żeby praktycznie nie odnieśc sie do żadnego fragmentu. ty masz papke w głowce czy szare komórki rekinie finansjerrry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna na maxa o posade
argumentów nie bedzie bo cięzko kapujesz jak na analityczny umysł finansisty prywatnej uczelni .... masa byla argumentów w innych topikach tutaj i jakoś zawsze miałeś problem z przyjęciem pewnych spraw do wiadomości. ps, a ja mam super prace i w dupce Twoje mądrości .;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna na maxa o posade
idzie taki niedoszły geograf na studia z finansów i pierniczy na forum n-ty tydzień jacy to inni głupi i nieżyciowi. śmiechu warte . i nie pieprz mi tutaj że moje argumenty są ad personam bo od obrażania innych zaczołeś na tym forum pierwszy TY . pewnie jesteś młodszym księgowym od rozliczania delegacji a tutaj kreujesz sie na specjaliste korporacji. bu che che

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×