Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rastek

Jak byc z dziewczyna, ktora ma juz chlopaka?

Polecane posty

Gość Rastek

Troche rozmawiamy, usmiecha sie do mnie, zagaduje. Ale nie mam pojecia jak do niej podejsc, zeby znia byc. Gdyby nie miala chlopaka, wszystko byloby latwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
wiesz musisz ją najpierw lepiej poznać zaprzyjaźnić się i dowiedzieć jaki jest jej związek z tamtym chłopakiem nie wchodź z butami w czyjeś życie .....jeśli się okaże że jest szczęśliwa z tamtym nie masz szans raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarox88
Musisz go wciagnac w ciemna uliczke i skopac :) A tak na powaznie to chyba tylko pozostaje liczyc na to, ze moze kiedys on sie z nim rozstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarox88
Tzn. ona sie z nim rozstanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głossssyyy z zaświatów
A Rastek jesteś pewien,że ona ma chłopaka? Albo jeżeli go ma, to czy jest z nim szczęśliwa (dlaczego zagaduje do ciebie? Może jest po prostu miła, a może kryje się za tym coś więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rastek
tak jestem pewien. ma chlopaka, ale na imprezy zawsze przychodzi sama albo z kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byc z dziewczyna, ktora ma juz chlopaka? normalnie :D zaakceptować , w końcu to jej syn :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra rada nie bierz się już za zajęte dziewczyny- bo xle sie to dla Ciebie skończy, jak będzie potrafiła zostawić tego z kim jest dla Ciebie to potem nie będzie tez miec oporów aby zostawić Ciebie dla innego - i nie myśl sobie ze Twoja miłośc będzie taka wyjątkowa ze utrzymasz ja przy sobie - to tak nie działa;) Wierz mi wiem co pisze ;) bo kiedyś przechodziłem coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomianowski B
Ciezka sytuacja, ale proboj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chareze fil
kiedyś wstrzyknełam sobie botox w szpare miedzyposladkową i jakoś nie moze mi to wyjsc,,pomimo ze odbyt mam jak nowy to jednak posladki są nadal spuchniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×