Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieufna_skryta

przyjazn

Polecane posty

Gość nieufna_skryta

Pewnego dnia gdy była pierwsza lekcja angielskiego Marta i Ewlina były dziwne.Pózniej dowiedziałam sie o ich tajemnicy ze niechcom sie zemnom zadawac no więc zapytałam dlaczego napisały mi w lisciku ze jestem hamska itp na a po przeproszeniu było dobrze tylko do piatku.Przyszłam do szkoły na poprawe a one mi dały lis ze znowu sie niechcom zemnom zadawac.no wienc w ten sam dzien napisałam do nich list .A w sobote dałam im lis zeby mi dały drugom szanse.minoł tydzien i dzisiaj 7.05.09r powiedziały ze niechcom sie zemnom zadawac.I namuwiły całom klase zeby sie zemnom nie zadawała i dotego dominike kturej nielubie i one terz nabierają i nastawiają przeciwko mnie.Niewiem co mam zrobic.Niedługo koncze 6 klase i ide do gimnazjum a nikt niechce zebym była z nim w gimnazjum w klasie.sory za błędy.Prosze o szybkom odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie watro
to sie nie nazywa przyjazn, wiem ze w tym wieku bardzo czlowiek przejmuje co mysla o nim inni i cierpi ze nie ma pzryjaciol i inni go nie akceptuja, znam to z doswiadczenia,ale naprawde powiem ze nie warto sie przejmowac bo po gimnazjum i tak kazdy pojdzie w swoja strone i urwie sie kontakt z zanjomymi, narzazie masz do wyboru albo ich olac i znalezc kolezanki warte Twojej przyjazni albo na sile probowac zakolegowac sie z ludzmi z klasy, ja olalam moich kolegow z klasy gadam z nimi na tematy szkolne i nic wiecej bo nie chce takich kolegow co maja mnie gdzies mimo ze mnie boli to ze nie chca zawsze ze mna gadac,trzeba sie z tym pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahha
do łez rozbawiło mieee to ... curz za wyobrazinia dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1-1
olej je i idz wlasna droga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×