Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jak to jest...

Który facet wybaczył zdradę?

Polecane posty

Chciałabym poznać zdanie facetów na ten temat... bo niestety obracam się w towarzystwie w którym kobiety są notorycznie zdradzane i okłamywane przez partnerów a mimo to dałyby sobie za nich rękę obciąć (jak nie dwie), są w stanie wybaczyć jedną, zdradę, drugą, trzecią... A faceci? Z tego co wiem, to jeśli kobieta zdradzi to kopną ją w tyłek, wyzwą od szmaty i nie chcą już jej znać... nie pomagają płacze, obietnice... ale jeśli to mężczyzna zdradzi to oczekuje na 2 szansę, szepnie kilka słodkich słów i myśli że mu wszystko wolno... Więc dlaczego kobiety tak wiele wybaczają? A może są tu faceci co wybaczyli jakąś zdradę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretyn_kretyński
Wybacza ten, który kocha prawdziwie. Bo tylko siłą miłości można wybaczyć zdradę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wychodzi na to, że kobiety częściej kochają \"prawdziwie\" , bo są w stanie się poświęcić i wybaczyć a faceci idą po prostu przed siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretyn_kretyński
Czasem znajdzie się i facet, który wybaczy, ale ogólnie lepiej nie testować czyjejś miłości w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rt324tr24
Wedlug mnie wybacza tylko kretyn , zdrada jest niewybaczalna .W praktyce wybaczaja osoby ktore uwazaja ze nie znajda nikogo innego , albo boja sie samotnosci , albo uwazaja ze mimo ze ten ktos ich zdradzil to i tak sa najleprzymi "partiami" na jakie zasluguja . Stanowcze nie wybaczaniu i to z kazdej strony , zreszta ja jako facet gdybym zdradzil ( w co bardzo watpie bo najpierw koniec jednego zwiazku jezeli zle sie w nim czuje i dopiero szukanie nastepnego)to sam bym zerwal bo nie mogl bym byc z Kobieta ktora zdradzilem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka Polska Katolicka
Zarówno mężczyzna, jak i kobieta nie powinni zdradzać. Zdrada to zabicie związku. Łamiąc przysięgę i święty ich związek stają się potępieni, sami skazują się na pohanbienie przez współczesnych i pokolenia następne. Idąć tym tokiem zdrady nie można wybaczyć, nie można zapomnieć. Ludzie, któzy wybaczają sami skazują się na cierpienie latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzilam ja tez
mi wybaczyl nie dlatego ze ma samoniska ocene jak to kolege wyzej probuje wmowic ale dlatego ze mnie niesamowicie mocno kocha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto kocha prawdziwa miloscia nie zdradzi!!!!!!!!! kto wybaczy ten nie kocha prawdziwa miloscia bo tego sie nie da wybaczyc. takie jest moje zdanie ja bym nie zdradzila i nie wybaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kobiety właśnie dlatego wybaczają... bo są dzieci, bo nie chcą być same, bo co powie rodzina - są słabe psychicznie, bo boją się zmian. Faceci mają wszystko w dupie - jak nie ta to inna. Można kochać ale nie można robić z siebie pośmiewiska i dawać się poniżać. Szkoda że tak mało kobiet to rozumie. Znam jednego co wybaczył zdradę - i szczerze mówiąc takiego facet nie chciałabym mieć - ciapa do potęgi co by sobie nowej kobiety nie znalazł... a jego ukochana doskonale to wykorzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rt324tr24
Jak mozna kochac kogos kto ma nas w ..... kocha sie za cos a nie pomimo wszysko- chodzi mi o relacje miedzy partnerami bo kochac pomimo rodziny odleglosci itd to ok normalne ale kochac pomimo zdrady ... nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×