Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość primavera24

24lata i 109kg!!masakra!! czas na diete! kto ze mna??

Polecane posty

Gość primavera24

dzisiaj stanelam na wadze: 109kg. przerazilam sie!! musze schudnac. od dziecka bylam grubaskiem ale tyle to jeszcze nie wazylam. koniec z tym!!! musze rozpoczac jakas dietke tylka jaka?? slyszalam kiedys ze norweska jest skuteczna ale przeraza mnie ta ilosc jajek. obawiam sie o poziom cholesterolu. co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kromke chleba schulstad
ja bym chciala przerwac diete alenie potrafie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primavera24
a jaka diete stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kromke chleba schulstad
swoja wlasna od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 dziewczyno ja przy 70 kg panikowala bym na smierc.chodz sama szcupla nie jestem 61kg,ale troszke wczesniej powinnas sie za siebie zabrac.musisz duzo cwiczyc bo tyle kg.ciezko zgubic.i pewnie zostanie ci skora:O no to sie zalatwilas trzymam kciuki powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiksa
skoro jest gruba wiaodmo ze ma wysoki, wiec dodakoto tyle jajek nie jest dobrym pomyslem i nie musisz jej wyzywac autorko -- przy tkaiej wadze tylko DIETETK I CWICZENIA!! zadnch diet cud i tak nie wytryzmasz na nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba prowokacja
109 kg? Teraz się obudziłaś? :O 24 lata i coś takiego, masakra :O Dziewczyno, Tobie jest potrzebny już chyba dietetyk i pomoc lekarska, a nie zwykłe dietki dla osób chcących zrzucić parę kilo. Można wiedzieć, ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primavera - nie przejmuj sie powyzsza wypowiedzia... kiksaa - to Ty jestes krowa, to ze ktos ma nadwage to nie znaczy ze jest krowa, Ty moze jestes brzydka i nikt ci tego nie powie... a co sdo autorki to powinno sie ja pochwalac za to, ze zdobylas sie i ze chcesz sprobowac:) ja tez musze, mam 18 lat i waze 82kg:/:( byulam na innym topiku ale niestety mnie zbyli, wogole nie zauwazyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slabe provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mnie to mam niedoczynnosc tarczycy, walcze z waga juz sporo czasu, ostatni z tarczyca mi sie poprawilo i lekarka kazala mi odstawic hormony, teraz to dopiero wystrzelilam z waga...10kg w gore;/;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymmmm
do finex skoro ci podskoczyla to znacyz ze nic ci sie nie polepszylo. moze zmien lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem sama...u tej lecze sie juz 2 lata i jakos mi pomaga, teraz pierwszy raz odstawilam i momentalnie w gore...mozna sie zalamac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primavera24
wiem ze jest strasznie zle i ze strasznie sie zaniedbalam ale te wasze uwagi... rece opadaja... domyslam sie ze mam wysoki poziom cholesterolu dlatego nie chce go jeszcze zawyzac. a w makdonaldzie nigdy nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primavera24
kiksa wyp... stad, idz posluchaj se dody i pomaluj paznokietki debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primavera podaj maila albo gg to moze spokojniej pogadamy bo tutaj jakies marne prowokacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka ma
Ja schudlam przez 2 lata 25 kg. Tez pewnego dnia stwierdzilam, ze jestem za gruba i tylko trace czas na zamartwianie sie. Wczesniej robilam rozne diety, ale jak juz troche schudlam i bylam w stresie to znow zaczynalam jesc normalnie...wiec przestalam jesc w ogole slodycze, ciasta, lody, slodzic herbate, no i zaczelam cwiczyc. Jak ci samej trudno zaczac to zapisz sie na basen, i rob dlugie spacery szybkim krokiem, a jak polepszy Ci sie kondycja to na aerobik. I o jakiejkolwiek diecie nie mysl ze to \"na czas schudniecia\" ale przemysl rzeczy z ktorymi sie zegnasz na zawsze...dla mnie najgorzej bylo z ciastami ktore uwielbiam, ale juz nie jem w ogole. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rccnjo
na rozowo koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primavera, to moze razem?:) mozemy pogadac ale gdzies na osobnosci, jesli oczywscie piszesz serio..moge opowiedziec ci o mojej diecie, bylam na kopenhaskiej :) moze GG? bo tutaj to nas raczej pojada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co bedzie
finexx ja na twoim mijescu poszlabym do drugiegoi to prywatnie. wiesz lekarze czssto tak lecza i lecza i lecza i nic... najlepiej wysluchac opini 3 czy 4 ale to koszty. z drugiej strony zdrowie nie ma ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rccnjo
skoro nie jestes tlusta to po co tu siedzisz i z nami gadasz?? wejdz sobie na forum dla szczuplych i tam se pogadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kromke chleba schulstad
ale ale ten dział nie jest tylko dla osob grubych ... przeciez nie nazywa sie "otyłość" co nie zmienia faktu zekiksaa ma jakis problem sam/a ze soba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiksaa Ty tepaku...myslisz ze kurqa wszyscy sa idealni? to ze moze ty masz ladne cialo to ok ale masz napewno tepy leb zreszta widac po Twoich wypowiedziach ze jestes idiotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rccnjo
po temacie juz mozna sie spodziewac o co chodzi wiec po co zagladac i wkurzac ludzi oceniajac ich, pewnie malolata sie nudzi , pewnie taki z niej paszczur ze w piatkowy wieczor siedzi przed kompem i ja ch.. strzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primavera24
a ja liczylam na pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasencore
Primavera, nie zaczynaj zadnych diet typu norweska czy jeszcze inne pseudocudo!!! Masz za duzo kg do zrzucenia, aby sie w takie cos pakowac, jojo+5kg murowane. Musisz ulozyc sobie zbilansowana diete, na ktorej nie bedziesz chodzila ciagle glodna, bo schudniecie zajmie Ci okolo roku. Wiem co mowie, bo sama odchudzalam sie ze 107kg i gdybym przechodzila na jakies smieszne diety, to wazylabym teraz 120kg. Zajrzyj na forum dieta.pl na dziala XXL 20kg i wiecej, tam jest duzo takich osob, ktore moga Ci pomoc. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika333c
masz problem kisa co mezulka odbila jakas sexi grubaska to teraz sie pienimy jakies zaburzenia mamy co zglos sie do psychiatry tam cie napewno pokochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primavera24
dziekuje za kilka milych odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilna kiksaa
zaloguj się na żal.pl kretynko - może tam znajdziesz odpowiednie towarzystwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezylam to wiem...
kiksaa no no no nie wiedzialam ze osobe o tak niskim IQ mozna posadzic o ironie i kpine- zaskoczylas mnie, ale tylko w tym jednym aspekcie, jestes plytka i niestety zal mowic- glupia, niesadze ze glupote masz wrodzona, a raczej nabyta:/ Twoj "przeblysk" to niestety tylko wyjatek, potwierdzajacy regule:/ ...jesli obraza innych podnosi Twoja samoocene to na zdrowie.... a do autorki...nigdy nie jest za pozno by cos zmienic, jestes mloda dziewczyna:) a w mlodosci zawsze znajduje sie sile, nawet gdy wydaje sie, ze jej brak:) zycze Ci duzo wytrwalosci i dystansu do porazek (jesli takowe beda...) i nie wazne ile czasu to ma trwac, czas i tak plynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×