Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekolajda

teściowie....

Polecane posty

nic na to nie poradzę..... nie lubię swojego teścia... nie przekonam się do niego... próbowałam i nie da rady mam nadzieje ze nie tylko ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddd
Ja swoich kiedyś lubilam nawet bardzo, ale od kiedy teściowa pilnuje mi dziecka bo wróciłam do pracy cos misię przestawiło i widzę tylko jej wady a najlepiej by było gdybym wogóle nie musiala jej ohlądac. To nie jest normalne ale nic nie mogę na to poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddd
Trochę mi głupio z tego powodu. Moi sa dobrymi ludźmi. Może jestem zazdrosna, że jak jestem w pracy to własnie teściowa zajmuje się córką? Wolałabym chyba niańkę wynajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie jest glupio. chca rzadzic...doradzac...wszystko wiedza najlepiej...denerwuje mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddd
no własnie moja tesciowa pilnuje malej u mnie w domu i jak zaczęła przyjeżdżac to wprowadzala swoje rzady. A to poprzestawiala mi w kuchni w szafkach albo pranie z łazienki wywalila mi na suszarkę w pokoju. Myślalam że mnie ch...j strzeli jak weszlam do domu i to zobaczyłam. Oczywiscie nie przemilczalam tego. Zresztą ja mam niewyparzony język i zawsze mówię to co myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tesciowa napuszcza tescia, tzn najpierw jemu nawija co jej sie nie podoba, a potem on sie czepia i wygarnia a ona jest swieta bo przeciez nic nie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×