Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lasiodora Parahybana

właśnie depiluję się TAM

Polecane posty

łączę się w bólu ze wszystkimi dziołchami, które też takie katusze przechodzą.. Kiedyś będzie mnie stać na laserową depilację. Wszystkich włosów się pozbędę, za wyjątkiem brwi, rzęs i włosów na głowie :D dopiero 1/3 depilacji za mną... jak nie 1/4 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam taaaaaak
a jak sie depiluje miejsca intymne, ja nie umiem wycinam sobie tyle ile daje rade nożyczkami a w pachwinach maszynka jednorazowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale po maszynce szybko odrasta :O co prawda w miejscach intymnych i tak nie jestem w stanie w całości się wydepilować, bo chyba bym zeszła z bólu z tego świata :O ale tak na moje oko daję radę w 80% się wydepilować. Kurde.. czemu my kobiety musimy tak dbać o siebie? Faceci mają łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ RADĘ EUROPY.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam taaaaaak
lasiodora a czym ty sie depilujesz?? woskiem?? Mnie po maszynce wywala uczulenie do połowy uda, a przeciez maszynka to nie depilator....mam czerwona wysypke i pieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depilatorem się depiluję. Najzwyklejszym w świecie, żadnym jakiś wybajerowanym. Jeśli chodzi o wosk, to kiedyś spróbowałam.. masakra była :O siniaki, SINIAKI mi się porobiły na cipce ! :O Czerwoną wysypkę i pieczenie? a stosowałaś oliwkę dla dzieci w żelu? :) mi ładnie nawilża skórę zarówno po depilacji jak i po zwykłym goleniu. No i po depilacji latam przez dłuższy czas nago, żeby skóra się nie dusiła pod ubraniem :) stąd ta moja pora depilowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam taaaaaak
stosuje po depilacji bardzo tłusty balsam Florena oliwkowy, ale raz pomaga i jest niewielka wysypka a raz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam taaaaaak
tez nienawidze sie depilowac, ale mojemu mężowi nie przeszkadza to, ze mam wosy byleby by nie były za długie. Poza tym za długie włosy to dyskomfort w czasie miesiaczki. le powiedz da sie wydepilowac tak, zeby w ogóle włsoków nie było?? chyba nie co?? Mój maz lubi moje włosy, ale bym chciała mu niespodzianke zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam taaaaaak
włosków miało być....ahhh bardzo szybko piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam taaaaaak
nie nie wrastaja mi włoski, a wysypka jest pewnie od tego ze nosze majtki i spodnie i to wszystko się wżyna w depilowane miejsca, ale tego sie nie da przeciez uniknac.... dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie katusze? :| Może dziwna jestem, dla mnie to norma :D Codzienna do tego :P Nic nie boli, nic nie szczypie... Dlaczego nad tym ubolewacie? :0 Nie rozumiem. Frajdą jest sobie wzorki porobić :P Kurdę naprawdę macie z tym problem? Yyyy Rzeczywiście jak dziwaczka przy was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam taaaaaak
wrzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz się o czas? To różnie bywa.. Ja np zauważyłam, że czasami jestem bardziej wyczulona na ból. Wtedy się nie depiluję.. Ale czasami mam tak, że potrafię w pół godziny ładnie się wydepilować. Dzisiaj mi średnio idzie. Mój rekord to 3 godziny w męczeniu się :D czasami zamiast depilatora biorę pensetę i nią kończę robotę. A dzisiaj robię tak: przerzedzam włoski pensetą, a dopiero później depilatorem jadę. W ten sposób depilator ma mniej włosków do wyrwania, no i dzięki temu mniej boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam taaaaaak
wredna suka to prostu nie masz tam wrażliwej skóry ja np. na twarzy mam w ogóle niewrazliwa skóre a z kolei mój maz bardzo i tak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ RADĘ EUROPY.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredna Suka... -> codziennie nie dałabym rady się golić, bo skóra bardzo szybko mi się podrażnia. Np jakbym miała się codziennie golić na wzgórku łonowym to masakra by była. Takie drapiące wyrastające włoski to nieciekawa sprawa... :O a ja uważam taaaaaak -> wrzynają się bo może za ciasną bieliznę nosisz po goleniu? poleciłabym Ci damskie bokserki - lekko luźne :) seksowanie na pupie wyglądają, a i przy okazji nie ocierają tak bardzo miejsc intymnych jak np stringi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam taaaaaak
ale depilator to co innego niż maszynka elektryczna, miałam depilator do nóg i myslałam że umre z bólu szybko sobie to podarowałam a jakbym wyrywła pęsęta to bym miala wysypke jak krew ja uzywam zwykłej maszynki jednorazowej i i tak mnie wywala mimo iz nic mnie nie boli w trakcie operacji, nic nie wyrywam tylko przeciez przycinam przy skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ RADĘ EUROPY.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa... Jeżeli chodzi o delikatną skórę to rozumiem. Myślałam, że to taka norma. Opalajcie miejsca intymne, pomaga tak jak mówicie na krostki... skóra opalona jest chyba mniej wrażliwa na tego typu "bóle". Tak gdzieś czytałam. Niby jakieś kobiece pismo, ale nie wiem, czy można ufać, stąd "chyba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam taaaaaak
hmm ostatnio przytyłam i mam ogólnie wsyzstkie majtki za ciasne, ale problem w sumie wystepuje od zawsze a nie teraz stringów nie nosze, a o tych bokserkach to pomysle i chyba kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam taaaaaak
wredna suka no majtki i spodnie uciskaja miejsca depilowane, a pwoiedz jak Ci krosta wyskoczy w pachwinie to przeszkadza Ci bielizna prawda?/ Ociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to też kwestia przyzwyczajenia. Ja codziennie golę się przy myciu i jest wszystko w porządku. Mi przeszkadzają włoski, dlatego nie dopuszczam do tego, żeby je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie wyskakują tam krostki. Kiedyś, jak zaczynałam się golić to owszem, były. Ale już nie mam, moja skóra depilację znosi najzwyczajniej. Pomyślcie o przypalaniu tych krostek, serio. Jakieś solarium czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasiodora Parahybana tak genialne :) Zwłaszcza, że nie są pozszywane. Spokojnie można zakładać do obcisłych spodni, spódniczek. Nie widać, że się je ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×