Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klopotliwy

Seks podczas okresu

Polecane posty

Gość Klopotliwy

Witam wszystkich serdecznie. Kochani , ma dylemat , otóż kochałem sie z moją dziewczyną w ostatni dzien jej okresu , robiliśmy to bez zabezpieczenia ale ja sie nie spuscilem. Moja dziewczyna nie dostaje okresu , czy jest w ciąży? ps. Dodam ze okresy sa niereguralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klopotliwy
Czy nikt mi nie odpowie?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedrftgh
Jest małe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże podczas okresu no ale jednak jest !! Jesli okres się spóźnia to wypadałoby zrobić test ciążowy i się nie zamartwiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klopotliwy
No tak zrobimy dopiero go w poniedzialek , ale wydaje mi sie ze niemoglo dojsc do zaplodnienia skoro ja sie nie spuscilem , wiem ze wydziela sie prędzej jakis sluz z plemnikami ale mialem mojego malego calego suchego wiec nwm . pozatym przed i po okresie jak i podczas okresu sa dni nieplodne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko test ciążowy
jeżeli okres ma nieregularnie, to akurat ten cykl mogl byc na tyle krotki ze dni płodne zachaczyly o miesiączke i mogło dojsc do zapłodnienia, albo na tyle długi, że jeszcze nie przyszedł. po co się zamartwiac jak za ok.10 zl mozna miec odpowiedz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klopotliwy
No tak , w ponniedzialek zrobimy test ... ale strasznie sie boje . Mieliscmy juz pare razy sytuacje w ktorych kores sie spuznial raz nawet okolo 10 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ RADĘ EUROPY.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nielepeiej zrobic go dzis
apteki sa otwarte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia123455
proponuje zebyscie sie dzieci nie kochali. z poziomu twoich wypowiedzi widac ze nie masz wiecej niz 16 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest małe prowdopodobieństwo, a ma jakies objawy ciąży??? Brak okresu moze być spowodowany stresem nie warto sie na zapas martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka 75
szkoda, że ludzie tak mało wiedzą na temat swojej fizjologii, Twoja dziewczyna na pewno nie jest w ciąży. Nie jest fizjologicznie to możliwe, udajcie sie do ginekologa i porozmawiajcie poważnie z nim na tematy, ktore was interesują, jak nie macie gdzie poczytać, a potem dopiero sex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopotliwy
Zadnych objawów niema . ale tez niema objawów ze nadchodzi okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek999999999
Mam do was pytanie , czy sluz ktory wydobywa sie z członka przed wytryskiem zawiera w sobie plemniki zdrowe ? bo czytale mze zawiera uszkodozne i niezdatne do zaplodnienia . Proszę o rychłą odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×