Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimnaaaa27

brak ochoty na seks

Polecane posty

Gość zimnaaaa27

no wlasnie zastanawiam sie czy jestem normalna nigdy nie uprawialam seksu i nie mam nawet na niego ochoty czasami oczywiscie mysle ze moze warto..itd ale jakos nie czuje takiej potzreby tak samo z calowaniem sie i nie chodzi tutaj o to ze jestem brzydka bo tak nie jest zwyczajnie moge zyc bez tego...a nawet ostatnio stwierdzilam ze chyba nie umialabym byc z kims w zwiazku bo dobrze mi samej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd
no to żyj sama. nikt nikogo nie przymusza do tego, żeby z kimś być. po cholerę o tym w ogóle piszesz ?! kogo to obchodzi ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex 38000
Dużo tracisz!Kiedyś będziesz od tego uzależniona...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pukkkka
No to jesteśmy dwie. Tylko, że ja mam 24 lata. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samieee
po 1: po to jest forum aby na nim pisac:p po2: a co na takiego niby traci? chuja miedzy nogami? daj spokoj! seks jest przereklamowany autorka molo ktory facet wie jak zrobic dobrze kobiecie, wiekszosc patrzy na siebie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pukkkka
Brak czy przyzwyczajenie. ja nie mam zamiaru tego zmieniać. A to, że społeczeństwo uważa, że seks należy uprawiać i jak ktoś tego nie robi to jest gorszy mam gdzieś. Autorce tematu też polecam się nie przejmować. To Twój wybór, Twoje ciało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlaaaaaaaaaaaa
autorko: nie boisz sie ze jak juz sie zakochasz to twoja cnota odstraszy faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ci powiem,ze nie moze ci nie brakowac czegos czego nigdy nie probowalas:)To tak jakbym powiedziala,ze nie podoba mi sie na Jamajce,chociaz nigdy tam nie bylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlaaaaaaaaaaaa
ale autorka wyraznie napisala ze nie ma wcale ochoty na seks nie napisala ze jej brakuje seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paletkaaaa
a moim zdaniem nie spotkalas odpowiedniego faceta ktory umialby obudzicw tobie kobiete i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEE tam
Ja miałam ochotę na seks na dłuuugo przed poznaniem mojego pierwszego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEE tam
Albo jesteś aseksualna, albo z jakiejś przyczyny zablokowana (doświadczenia z dzieciństwa). Myślę, że warto to sprawdzić u seksuologa, bo jakaś przyczyna na pewno jest. Będzie problem, jak spotkasz faceta, z którym będziesz się chciała związać, więc warto wiedzieć wcześniej, dlaczego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×