Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość not perfect but sexy

ubranie na seks randke dla puszystej

Polecane posty

Gość not perfect but sexy

Hej .Jestem nieco puszysta a chciałabym sie seksownie ubrac na randke z moim facetem.Co polecacie? Dodam ,że randka będzie zakończona seksem i chciałabym go jakos mile zaskoczyc np frywolna bielizna,ale ,żeby wyglądało to estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowowowow
Proponuje torbe na łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość not perfect but sexy
Nie wybieram sie na napad na bank,tylko na randkę więc z torby raczej zrezygnuję ale dzieki za zajebiscie twórczą propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia 27
fajne rzeczy prawda??ja tez jestem puszysta.i uwielbiam takie rzevczy,moj facet tez mnie w nich uwielbia!;)da sie?? hehe wydepiluj się ladnie,zob sobie peeling,posmaruj balsamem,byle nie za duzo.po randce na pewno bedzie taka chcwila ze pojdzies do lazienki prawda??nie przejmuj sie...on poczeka...zobaczy ze bylo warto!!to ze jestes puszysta to nie znaczy ze nie mozesz nosic sexy bielizny...musisz tylko dobrac odpowiedni rozmiar,zeby sie tu i tam nie wylewało..hehe;) to wasz pierwszy raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość not perfect but sexy
DziEki ,rybcia;) O coś takiego mi właśnie chodziło. Super stronka. Nie ,to nie jest nasz pierwszy raz ale namiętność trzeba podgrzewać:P. Zresztą faceci lubią takie rzeczy a ja mam ochotę zrobic mu niespodziankę .Nie widzieliśmy sie 2 tyg ,bo wyjechał i stęskniona jestem;). Depilacja ,make up ,balsamy ,te sprawy-jestem na topie ,bo mam salon kosmetyczny. Zrobię sie więc na bóstwo:). Jeszcze raz dzieki za stronkę.Może przyda sie i innym panią(albo paną; ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia 27
proszę bardzo!;) ciesze sie ze moglam sie przydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoja...
Puszystość nie ma tu znaczenia, w końcu facet właśnie Ciebie wybrał. Na mnie działa jedno: szpilki, pończocy (albo bez jak jest gorąco), krótka sukienka i długie kolczyki. I NIC WIĘCEJ! Efekt murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×